Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Bovenlokaal Agrarisch Adviesteam uitgebreid Damrak trekt zich niets aan van VS Natura-uitvaartverzekering weeknieuws Spaarweek "HI-HA-HOOGEBOOM Rabobank Hart van Holland 25 februari 2004 6e jaargang nummer 253 Komend weekend in theater Swanla: Agenda Rabobank voor u, van en door uw bank Op maandag 8 maart aanstaande wordt de bestaande bovenlokale samenwerking (tussen de Rabo- banken Gouwezoom, Nieuwerkerk- Moordrecht en Zevenhuizen-Moer- kapelle) op agrarisch gebied uitge breid met de Rabobank 3B-Hoek (Bleiswijk, Bergschenhoek en Ber- kel en Roderijs). Het agrarisch adviesteam zal dan bestaan uit twaalf medewerkers die aan beide zijden van de Rotte inhoud geven aan de gespecialiseerde dienstverlening. Op 17 februari jl. hebben de vier alge meen directeuren van de genoemde banken het convenant ondertekend. Het team zal vanuit onze bank blijven opereren en wordt binnenkort aan u voorgesteld. J. Hordijk, beleggingsadviseur Het nieuws moest afgelopen week vooral komen uit macro-economi sche hoek. In de Verenigde Staten stonden onder meer de industriële productie en de handelsbalans op de agenda. De industriële produc tie liet in januari een stijging zien van 0,8% en dat was in lijn met de marktprognose. Het tekort op de handelsbalans liep in december tegen de verwachting in verder op naar USD 42.5 miljard. Het door de universiteit van Michigan gemeten consumentenvertrouwen stelde eveneens teleur. Op Wall Street was de stemming dan ook niet al te best. Een van de grotere verliezers was Walt Disney (-3.2%). Het enter- tainmentconcern maakte bekend het overnamebod van kabeltelevisiecon cern Comcast niet te accepteren. Comcast is bereid USD 48 miljard op tafel te leggen voor Disney. Op de Amsterdamse aandelenbeurs wisten de meeste hoofdfondsen wel winsten te boeken. Uitblinker was handelshuis Hagemeyer met een stij ging van ruim 23%. Buhrmann had eveneens de wind mee. De leveran cier van kantoorartikelen won ruim 13% na een opwaardering door ABN Amro. Op de beurs voor kleine en middelgrote fondsen deden vooral KLM en Wessanen goede zaken. Voe dingsconcern Wessanen kwam met redelijke resultaten over het vierde kwartaal naar buiten. Beleggers rea geerden echter vooral op de goede vooruitzichten voor 2004 die de onderneming presenteerde. Het fonds won ruim 9%. Luchtvaartmaat schappij KLM (+14.2%) profiteerde van beter dan verwachte cijfers van Air France, dat KLM wil overnemen. Sluit nu bij Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle een Dela Natura-uitvaartver zekering en ontvang een Iris-Cheque ter waarde van 10,- Waarom een natura-uitvaartverzekering? Een natura-uitvaartverzekering keert geen geld uit, maar neemt zorg uit han den. Eén telefoontje is voldoende voor het melden van een sterfgeval. Vervol gens wordt de begrafenis of crematie geregeld en verzorgd zoals u dat wenst en betaald zoals verzekerd is. Dit in tegenstelling tot een (uitvaart) verzekering die alleen een geldbedrag uitkeert. Wat kost een Dela uitvaartverzekering voor 2 volwassenen en 2 kinderen? Een voorbeeld: Geboortejaar Premie 2004 Man 1965 €4,92 Vrouw 1968 €4,54 1 ste kind 1992 €0,77 2de kind 1994 €0,70 Totale premie per maand: €10,93 De premies zijn gebaseerd op het basispakket. Hoe vraagt u de verzekering aan? U hoeft daarvoor alleen een aanvraagformulier in te vullen, inclusief drie korte gezondheidsvragen. Dit aanvraagformulier kunt u afhalen op ons kantoor in Zevenhuizen of telefonisch bestellen. Als u vragen hebt en/of een persoonlijk adviesgesprek wilt, kunt u altijd recht streeks contact opnemen met de Rabobank. Ons telefoonnummer: (0180) 637324. Wil je ook weten hoe de nieuwe stor tingsmachine werkt? Kom dan naar de spaarweek. Neem je spaarpot mee en ontvang een kleine verrassing. Deze gehele week kan je hiervoor terecht in Zevenhuizen en Moerkapelle. Ben je deze week op vakantie, dan kun je alsnog op woensdag 3 maart 's middags bij ons kantoor in Zevenhui zen langskomen. i n Zaterdag 28 februari Aanvang 20.30 uur Entree 10,00 Toeslag VIP-arrangement 27,50 Kaartverkoop via Reisburo de Zwaluw Johan Hoogeboom met de voor stelling "Hi-Ha-Hoogeboom" Er bestaat nogal wat onenigheid over wanneer iets nou geslaagd is en wanneer juist niet. Als je zoon zijn MAVO diploma haalt terwijl hij makkelijk HAVO had kunnen doen, ben je dan als ouder tevreden? Kijkje bent blij als jouw ploeg een punt scoort, maar staat de tegen partij ook te juichen? Als de AEX instort, is dat dan in je voordeel of in je nadeel? Johan maakt het allemaal niets uit. Hij laat zich graag een avondje omkopen om als een soort scheids rechter vanaf een neu trale plaats te vertellen wat de hoogste bieder horen wil. Rabobank sponsort krant voor horeca-starters De Rabobank is een van de sponsors van de Horeca Starterskrant 2004. Deze krant verschijnt ieder jaar voor onder nemers die een zaak beginnen in de horeca. De starters vinden hierin infor matie over diverse aspecten die komen kijken bij het starten van een bedrijf, zoals vergunningen, regels voor milieu, opleidingen en financieringen. In de uitgave van 2004 staat een uitgebreid interview met Jos van Horrik, branche adviseur Horeca Recreatie van Rabo bank Nederland. Hierin vertelt hij over de visie van de Rabobank inzake finan ciering van horeca: 'Wij kijken bij star ters altijd naar het hele plaatje: het plan, de locatie, de formule, de verwachtin gen in de markt en de financiële ver houding. Centraal staat bij de beoorde ling de persoon, de ondernemer.' De Horeca Starterskrant verschijnt in een oplage van 20.000 exemplaren. Distri butie vindt plaats via de Kamers van Koophandel, de Rabobank en andere intermediairs. Voor vervolginformatie en het aanvragen van de Starterskrant kan de horecaondernemer in spé terecht op www.horecastartersloket.nl. Gratis i-mode op schrikkeldag Op schrikkeldag, zondag 29 februari van 00.00 tot 23.59 uur, betalen i-mode klanten niét voor hun i-mode dataver bruik in Nederland. Gratis is al het i- mode dataverkeer (niét het overige GPRS verkeer zoals Internet Everywhe re en MMS) voor alle i-mode klanten, zowel met i-mode PrePay als met i- mode databundels, in Nederland. Niet gratis zijn dataverbruik dat géén i- mode verkeer is, i-mode dataverbruik in het buitenland en betaalde i-mode contentdiensten. 23 - 27 februari Spaarweek 29 maart Informatieavond: Pensioen en de BV Bezoekadressen: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: qeidwinkel Zevenhuizen Rabofoon: Openingstijden: oeldwinkel Moerkapelle Rabo orderliin: Telefoonnummer Algemeen: Verzekeringen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: Raboliin: Blokkeren passen/cards:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2