OPNIEUW MAXIMALE groeneweg terug in kampioensrace WINST JEUGD TZM EERSTE NIEUWE LEDEN BIJ TOOS NA PROMOTIECAMPAGNE tourclub MOEIZAAM GELIJKSPEL MOERKAPELLE POLDER LOOP NIEUW RECORD LIONS R0TTEMERENL00P FLYERS HEREN 2 HAALT FLINK UIT LANGS- DE-GOUWE- LOOP ZEVENHUIZEN'80 SPORT Hart van Holland 25 februari 2004 pagina 7 Voetbal Atletiek Uitslagen Basketbal Atletiek Flyers recreanten tegen Gemeenteraadsleden Basisschool Basketball- toernooi Tafeltennis Voetbal Senioren Waddinxveen - Jazzdans- en Turnvereniging TOOS heeft in januari een promotiecampagne gehouden. In de helft van Waddinxveen werden 5.000 folders huis aan huis bezorgd en TOOS heeft de eer ste weken van januari tijdens de lessen open huis gehouden. In de folder werd een korte uitleg gegeven over de diverse lessen en wat de mogelijkheden zijn qua tijd en zaal. Daarnaast werden alle bestaande leden gestimuleerd om een nieuw lid mee te nemen, wie een nieuw lid mee nam kreeg een cadeaubon, (deze actie loop nog hele seizoen). ast gemaakt voor haar jazzdansles voor kinderen van groep 7/8 op de donderdag in de Staringlaan. Inmiddels is Neomy lid geworden van deze jazzdansgroep. Voor meer informatie: www.tooswaddinx- veen.nl. (Foto: Toos) Afgelopen donderdag zijn de eerste cadeaubonnen uitge deeld. TOOS-voorzitter Jos Jansen overhandigde de eerste aan Karlijn Schipper. Zij heeft haar vriendin Neomy de Vogel enthousi- Moerkapelle - Het gaat met de prestaties van het standaardteam van Moerkapelle sinds de winter stop niet naar wens. Uit de drie gespeelde wedstrijden wist de ploeg slechts vijf punten te beha len, maar bovendien is het in voet ballend opzicht allemaal wat min der dan voor de winterstop. Dat was zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Zwammerdam niet anders, met de uiteindelijke 2-2 remise mochten de Moerkapellenaren eigenlijk hun handen dichtknijpen. Heel lang zag het er in de wedstrijd naar uit dat Zwammerdam de volle buit mee naar huis zou nemen, het geen op basis va het spelbeeld ook niet onterecht zou zijn geweest. Evenals een week eerder liep het ook dit keer niet bij de thuisclub. Er werd veel balverlies geleden, veel passes kwamen niet aan, waardoor er met name in de eerste in aanval lend opzicht weinig werd afge dwongen en dan ook nauwelijks een kans gecreëerd. Zwammerdam liet ook in Moerkapelle over een in voetballend opzicht leuke ploeg te beschikken, die het de Moerkapelle defensie behoorlijk lastig maakte. Dat leidde tot een aantal gevaar lijke situaties, maar keeper Mark Huisman liet ook nu blijken dit eizoen tot een vaste waarde te zijn uitgegroeid. Éénmaal was ook hij kansloos, maar bij een schot van Zwammerdam spits bracht de lat redding. Een kwartier voor rust kwam Zwammerdam toch op 0-1. Direct na rust viel binnen een minuut de 0-2, de achterhoede ver werkte de bal niet goed waarna Nick van Leeuwen geen moeite had de Zwammerdam voorsprong te verdubbelen. Hoewel Moerkapelle niet in de wedstrijd zat, bleef de ploeg op basis van een grote werk lust wel knokken voor een beter resultaat. Halverwege de tweede helft viel onverwacht toch de 1-2, Rob van Leeuwen soleerde knap langs enkele tegenstanders en stel de vervolgens Gido Stuurman in staat te scoren. Een kwartier voor tijd kopte Rob van Leeuwen uit de corner van Danny Pols de 2-2 binnen. Daarna kreeg de thuisclub zelfs kansen het duel helemaal naar zich toe te trekken, maar de stand bleef staan op 2-2. De stand aan kop is als volgt: 1. Be Fair, 16-33; 2. Koudekerk, 15-33; 3. Moerkapelle, 15-28; 4. BSC'68, 14- 25. Zaterdag aanstaande volgt de uitwedstrijd bij Koudekerk en dit duel begint om 14.30 uur. Hazerswoude-dorp - De eerste polderioop van 2004 vindt plaats op zondag 29 februari. De te lopen afstanden: 1.5km, 5km, 10km, 15km en de halve mara thon. Belangstellenden kunnen zich vanaf 10.00 uur inschrijven in de kantine van Voetbalvereniging Hazerswoudse Boys, gelegen aan de Sportparklaan 17 te Hazers woude-dorp. Voor meer informa tie: 0172-587566. Zevenhuizen - Tourclub Zevenhui- zen'80 houdt zaterdag 6 maart een Openingsrit. Er zijn drie afstanden: 25 km. (starttijd 10.00-13.00 uur), 50 km. (starttijd 9.00-12.00 uur) en 75 km. (starttijd 9.00-12.00 uur). De routes zijn allemaal met pijlen uit gezet. Er wordt gestart van Eetcafé de Roerdomp aan de Tweemanspol der 12 in Zevenhuizen. Voor meer informatie: www.tczevenhui- zen80.nl. Pa, ma - opa, oma H.G. met jullie 50-jarig huwelijk. Nico Wil Patricia Marcel Ons meisje Janita werd 19-2 1 jaar. Nog van harte Dikke kus opa oma L Zevenhuizen - De tweeënzeventig- jarige P. Korneef uit Bleiswijk heeft bij de afgelopen zaterdag gehou den Lions Rottemerenloop een nieuw record van 1 uur, 1 minuut en 47 seconden gelopen en wel over de uiterst incourante afstand van 11,7 kilometer. Hij miste name lijk het keerpunt van de 10 kilome ter en ontdekte dat pas toen hij al bijna een kilometer te ver was doorgelopen. Voor de extra moeite mocht hij na afloop een fraaie bos rozen mee naar huis nemen. De overige 263 deelnemers aan de vijftiende Lions Rottemerenloop legden het fraaie parcours zonder problemen af nadat de Zevenhui- zense notaris Jansen om 12.00 uur het startschot had gegeven. Een bijzondere vermelding in de uitslagen verdient ook Quinto (achternaam onbekend) die op vier poten en keurig aan de riem van zijn baasje de tien kilometer in 1 uur 13 minuten en 45 seconden vol bracht. Mede dankzij de ruime sponsoring voor deze loop bedraagt de netto opbrengst bijna vierduizend euro, een bedrag dat door de stichting Cordaid verdubbeld zal worden. Dit gehele bedrag zal worden aan gewend voor het meerjarige doel van de Lions Club Zevenhuizen, namelijk de herinrichting van een aantal poliklinieken in het binnen land van Suriname. Nadat in voor gaande jaren microscopen en medi cijnkoelkasten waren aangeschaft zullen dit jaar meerdere zuurstof sets naar de poliklinieken worden verscheept. 5 km dames: 1. Merel van Steenber gen, Boskoop: 22.22; 2. Hanneke van Drunen, Capelle a/d IJssel: 22.28; 3. Maureen Koster, Boskoop: 22.43. 5 km heren: 1. John van Laan, Leiderdorp: 18.09; 2. Jeroen van Drunen, Capelle a/d Ijssel: 20.18; 3. Richard Cnossen, Zeven huizen: 20.43. 10 km dames: 1. Heieen Kleijn, Voorburg: 47.20; 2. Carola Wander, Rotterdam: 49.28; 3. Thea vd Berg, Bleiswijk: 50.07. 10 km heren: 1.Arjan de Gier, Berkel en Rodenrijs: 35.30; 2. Jan de Jong, Boskoop: 36.36; 3. Dick Nijhof, Rot- terdam:39.18. 21 km dames senio ren: 1. Marjet Spoelder, Amers foort: 1.34.20; 2. Danielle Driessen, Rotterdam: 1.38.13; 3. Aagje Engel, Rotterdam: 1.38.56. 21 km heren senioren: 1. Frans Woerden, Mijd recht: 1.23.29; 2. Ruud Schenk, Bleiswijk: 1.27.00; 3. Pieter Netel- son, Bleiswijk: 1.27.28. 21 km. dames veteranen 1: 1. M. Nijsakker, Zoetermeer: 1.46.31; 2. Ellen Wal- heim, Bergschenhoek: 1.49.58; 3. Dini den Braber, Zevenhui zend.51.27. 21 km. heren vetera nen 1: Maarten van Erkel, Nieuwer- kerk a/d Ijssel: 1.19.13; 2. Joop Oskam, Boskoop: 1.22.47; 3. Mare Schoenmakers, Schiedam: 1.23.42. 21 km. veteranen 2: 1. Rene Saers, Zeist: 1.24.10; 2. Wim Benschop, Boskoop: 1.30.27; 3. Peter Pouw, Boskoop: 1.31.40. Regio - De 36e editie van de 'Langs- de-Gouweloop' vindt plaats op zon dag 29 februari. Deelnemers kun nen kiezen voor 3.6, 6.8 of de 10 km. De start is om 13.30 uur. Om 13.00 uur start de Kidsrun van 1 km. Voor meer informatie: www.scanti- lope.nl. Waddinxveen - Flyers heren 2 trad aan tegen Zoebas uit Zoetermeer. De tegenstander had ook slechts één wedstrijd verloren en er werd door de thuisploeg een zware wed strijd verwacht. Maar vanaf het allereerste moment was duidelijk, dat Flyers niet op al te veel tegen stand hoefde te rekenen. De thuis ploeg dicteerde de strijd en Zoebas had totaal niets in te brengen. De eerste periode werd 29-11. De vol gende periodes gaven eenzelfde beeld en het wachten was op het passeren van de honderd punten. Via 19-5, 27-16 en 24-8 lukte dit net niet. Uitslag 99-40. Topscoorder: Edwin van Heiningen met 19 pun ten. Jongens Kadetten 1 tegen Grass hoppers was een strijd om de voor lopige tweede plaats en om uit zicht te houden op de nummer één. Het werd spannend. Vooral de eerste twee periodes. Via 19-15 en 15-15 kon Flyers met een kleine voorsprong de pauze ingaan. De derde periode was duidelijk voor Flyers en hierin bleek ook, dat de thuisploeg als team het beste van het spel had en niet Grasshoppers, dat het maar van twee spelers moest hebben. Via 18-12 kwamen de Waddinxveense jongens op een, wat later bleek, beslissende voor sprong. De vierde periode werd afgesloten met 16-18. Einduitslag 68-60. Topscoorder: Reinier God- dijn met 20 punten. In de Duikelaar werd vrijdagavond een wedstrijd gespeeld tussen de recreanten van Flyers en leden van de gemeenteraad van Waddinx veen. Nadat Burgemeester Jonk man, via een sprongbal, de wed strijd startte, ontstond er vanaf het eerste moment een aardige strijd. Wel waren de recreanten technisch de betere, maar de raadsleden gooiden veel enthousiasme in de strijd. Misschien had de pauze het zelfde resultaat als schorsen van een vergadering.want de raadsle den onder aanvoering van Ben Pee reboom (twee driepunters) en Wie- brand Dijksterhuis (één driepunter) maakten het de recreanten in de derde periode knap lastig (14-13). Ook de meegekomen supporters begonnen zich te roeren. De vierde periode was qua basketbal de beste. Er werd fel maar fair gestre den. De eindstand werd bepaald op 50-25. Flyers houdt aanstaande donder dag en vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur wederom het Basisschool-bas- ketballtoernooi. Er zullen ongeveer 400 leerlingen, verdeeld over 52 teams, deelnemen. Moerkapelle - Het eerste jeugd- team van TZM heeft de eerste helft van de jeugdcompetitie overtui gend afgesloten door opnieuw een 10-0 overwinning te behalen, dit keer tegen Reflex 4 uit Lisse. De punten werden behaald door Adri- aan Bout, Jeroen Hoogendoorn en Daniëlle Lindhout, waarbij Adriaan en Daniëlle de dubbel speelden. Na deze overwinning staat TZM 1 hal verwege de competitie royaal bovenaan. Net als vorige week kwamen Lau rens de Graaff, Nadia van Kasteel en Sjakko Perdijk uit voor het twee de team. Zij speelden een spannen de thuiswedstrijd tegen Vrienden schaar 12 uit Gouda. In acht van de tien partijen waren meer dan drie games nodig: vijf keer vier games en drie keer vijf games. Uiteindelijk trok Vriendenschaar aan het lang ste eind. Voor TZM wonnen Lau rens en Nadia ieder twee partijen. In de dubbel wisten ze niet tot winst te komen, zodat de einduit slag kwam op 4-6. Het eerste seniorenteam van TZM speelde deze week uit tegen Vrien denschaar 14 uit Gouda. Er werd met 9-1 gewonnen. Guus van Ame- rongen en Sebastiaan wonnen hun drie enkels, en Coerd won er opnieuw twee. De dubbel werd gewonnen door Coerd en Guus. Team 2 speelde thuis tegen TOP 12 uit Haastrecht: 7-3 winst was het resultaat. Jan van Halm won drie enkels, Simon twee en Anne won er één. De dubbel was een prooi voor Jan en Simon. Team 3 speelde thuis tegen Kwiek 4 uit Waddinxveen. Kees Adrie en. Walter wonnen met 9-1. De puntenverdeling Kees 3, Adrie 3 en Walter 2. De dubbel werd door Adrie en Kees gewonnen. Zevenhuizen - Na de verdiende nederlaag van vorige week tegen RVC moest Groeneweg het opne men tegen het hooggeplaatste Gouderak. De bezoekers kwamen met een goed gevoel richting Zevenhuizen. Hun laatste neder laag was elf wedstrijden geleden. Met een minder prettig gevoel reis den zij met een 5-1 nederlaag terug. In een bijzonder matige wedstrijd toonde Groeneweg zich de minst slechte ploeg. Van een goed opgezette aanval was, zeker voor rust, nauwelijks sprake en het was daarom geen verrassing dat een strafschop Groeneweg aan de leiding moest brengen. Pas 5 minu ten voor rust werd de snelle Menno van Dam eindelijk eens op de juiste wijze aangespeeld, zette goed door en kon alleen door een over treding binnen de 16 meter van een doelpunt worden afgehouden. Maurice Eckhardt ging wat te non chalant achter de bal staan waardoor de bal matig werd inge schoten. In eerste instantie redde de Gouderakdoelman maar Eckhardt maakte uit de rebound het buitenkansje af. Verkleumd door het weer en het slechte spel zochten de toeschouwers de warme kantine op. Velen waren daar nog, toen na een goed opge zette aanval Eckhardt door van Dam werd aangespeeld en met dit soort kansen weet de Groeneweg topscorer, ondanks dat hij niet goed in de wedstrijd zat, wel raad. De wedstrijd leek gespeeld. Groe neweg was niet in goede doen maar het verbaasde vriend en vij and dat dit Gouderak zo hoog op de ranglijst staat. Ook na de 2-0 kwamen de bezoekers nauwelijks voor het doel van Gert Haan. De wedstrijd kabbelde voort toen plot seling, 20 minuten voor het einde van deze overigens sportieve wed strijd, een Gouderakker zijn twee de gele kaart kreeg en dus kon ver trekken. Een ploeggenoot toonde in woord en gebaartegenover de leidsman, het daar niet mee eens te zijn en ook hij kon vertrekken. Het voortkabbelen van de wedstrijd werd ook nog onderbroken door een uitstekende invalbeurt van Camillo de Boer. Met twee fraaie treffers drukte hij de tegenstander nog verder in de ellende. Bij zijn eerste goal werd er door de Goud erak laatste man behoorlijk hard handig ingegaan op de op de grond liggende van Dam. Ook hij moest voortijdig de kleedkamer opzoeken en met 11 tegen 8 hoop te iedereen het einde van de wed strijd te halen. Een uitstekende individuele actie van Rick van Ype- ren en een eretreffer van Gouder ak, in deze omstandigheden was er van eer geen sprake, brachten de eindstand op het scorebord. Resu merend een verdiende overwin ning in een slechte wedstrijd met als belangrijkste gegeven dat de aansluiting met de top er weer is en met de belangrijke wedstrijd tegen Stolwijk aanstaande week thuis, een behoorlijke opsteker. Het tweede elftal presteert, met name in uitwedstrijden, naar beho ren. Ook nu weer werd er een duur punt gewonnen bij het sterke DRL 2 0 -0 Nu een paar keer winnen in plaats van gelijkspelen en hand having in de 2e klas is een feit.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 7