Uw woninginrichting in zijn geheel uitzoeken op één adres? Staat uw droomhuis hier niet bij? PERDLIK Tapijt Vinyl nze kenmerken: Marmoleum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- buitenzonwering Dat is nu precies wat M&F Interieur u te bieden heeft. MOERKAPELLE I AKKERWEG 45 MOERKAPELLE I MOERKAPELSE ZIJDE 80 ZEVENHUIZEN DE WIELEWAAL 31 ZEVENHUIZEN I HET H0GELAND 32 ZEVENHUIZEN I WILGENLAAN 47 i. ,y: persoonlijke benadering brede vakkennis goede service juiste prijs kwaliteitverhouding vrijblijvende offerte Kijk dan voor ons volledige woningaanbod op onze internetsite of laat u kosteloos inschrijven als zoeker in ons bestand. A/ A /CEL A Av W Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen Tel. 0180-631655 - Fax: 0180-633808 Qf] Internet: www.perdijkmakelaardij.nl nvm vraagprijs 227.000,- k.k. vraagprijs 235.000,- k.k. vraagprijs 280.000,- k.k. vraagprijs 235.000,- k.k. vraagprijs 290.000,- k.k. Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting met u uit te zoeken. Wij hebben niet alleen een groot assortiment in tapijt, vinyl en gordijnen, maar ook in binnen en- buitenzonwering, laminaat en parket. Iets dat eigenlijk van nog groter belang is, is de kwaliteit en vakmanschap welke wij u te bieden hebben. Dus neem geen risico en toon geen lef, kom gewoon naar M&F. ■smm m n srw»?? Fred Zweere 06-53798137 Mark Huisman 06-22523389 Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 •erkend Ml Goed onderhouden hoekwoning met ach tertuin op het ZO en met een centrale lig ging t.o.v. steden als Den Haag, Gouda en Rotterdam. Indeling: Hal, toilet, open keu ken met vaatwasser, koel-/vriescomb., hete- luchtoven, afzuigkap en kickspacer. Lichte woonkamer v.v massief eiken vloer, trapkast en toegang tot achtertuin. 1e Verd.: 2 slaapkamers (voorheen 3), waarvan één v.v. vaste kastenwand. Badkamer v.v. douchecabine, wastafelmeubel, designradiator en vrij- hangend closet. 2e Verd.: Voorzolder met w.m. aansl., combiketel en bergvliering. 2 slaapkamers v.v. Velux-dakramen en vaste kasten, hobbykamer. Bouwjr.: 1987. Opp. 116 m'. Inhoud ca. 340 m3. Ruime, goed verzorgde en uitgebouwde hoekwoning, gelegen aan de rand van Moerkapelle. Indeling: Beg. gr.: Hal, toilet, royale aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer met erker, open keuken in rechte opstelling v.v. 4-pits gaskookplaat en afzuigkap, ruime bijkeuken met w.m.aansl. en luik naar de bergvliering. Fraai aangelegde achtertuin v.v. houten berging en achterom. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon. Badkamer v.v. douchecabine, vaste wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Voorzolder met opstelplaats combiketel ('93) en bergruimte, grote zolderkamer. Bijz.: De strook grond naast de woning wordt voor €28,- per jaar gehuurd van de gemeente. Grotendeels v.v. dubbele beglazing. Bouwjr.: 1978. Opp.: 116 m2. Inh.: ca. 370 m3. Op een rustige hoek in gewilde woonwijk gelegen ruime hoek woning met aan drie zijden tuin en een vrijstaande garage. Inde ling: Beg. gr.: Hal, toilet, lichte woonkamer v.v. gashaard en schuifpui naar de achter-/zijtuin (ZO) met garage. Open keuken, compleet v.v. inb.app.. De beg. gr. is v.v. lichte plavuizen (traver tin) met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), moderne badkamer v.v. ligbad, douchecabine, toilet, wastafelmeubel en designradiator. 2e Verd.: Ruime voorzolder, grote slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. Bijz.: Geh. v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. De strook grond naast de woning (74 m2) wordt voor ca. €48,- per jaar gehuurd van de gemeente. Bouwjr.: 1971. Opp.: 217 m2 grond (waarvan 143 m2 eigen grond). Inh.: 350 m3. Zeer goed onderhou den tussenwoning met fraai aangelegde voor- en achtertuin, gelegen in een rustige om geving nabij winkels en scholen. Indeling: Hal met toilet, meterkasten toegang tot berging. Open keuken met losse apparatuur en kook- eiland v.v. keramische kookplaat en afzuigschouw. Ruime, lichte woonkamer met deur naar achtertuin (W). Geh. beg. gr. is v.v. fraaie laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop v.v. inbouwkast, 2 slaapkamers (voorheen 3), waar-van één met balkon. Royale, luxe badkamer v.v. whirlpool, douchecabine, wastafelmeubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Voorzolder met combiketel ('02), ruime zolderkamer. Bouwjr.: 1978. Opp.: 134 m2. Inhoud: ca. 350 m3. Perfect onderhouden uitgebouw de hoekeengezinswoning met ber ging en fraai aangelegde tuin. De tuin is voorzien van een gedeel telijk gemetselde tuinmuur welke volledig is onderheid.. Indeling: Entree, bet. toilet, toegang tot de woonkamer welke aan de voor- en zijkant is uitgebouwd, zeer fraaie open keuken in hoekopstelling v.v. volledige inbouwapp. 1e Verd.: Overloop, 3 royale slaapkamers, bet. badkamer met aparte douchehoek, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Grote open zolder met zowel aan de voor- als achterzijde een grote dakkapel waardoor een enorme ruimte is ontstaan. De ruimte is ingevuld als werkzolder met aan voor- en achterzijde werkplekken met veel kastruimte. Deze uitgebouwde hoekwoning heeft zoveel te bieden dat deze woning beslist een bezichtiging waard is. Bouwjaar: 1983. Opp.: 139 m2. Inhoud: ca. 350 m3.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 17