ISllSllïISMIRRVSI Genieten. Een klassiek geval van klasse bij Van Waay in Benthuizen KLUSSEN modern klassiek slapen www. vanwaayiiiterieurs.com Bel voor informatie: 06-24 52 44 29 of 0180-328741 fax: 0180-328781 Tuinontwikkelingen Tuintypes Trends en noviteiten de grootste Klassieke collectie in de regio 5000 m2 showroom gratis parkeren m Installeren van complete badkamers en toiletten Plaatsen van keukens Leggen van houten vloeren Aftimmeren binnenbouw Plaatsen van schuttingen Plaatsen van blokhutten En nog vele andere werkzaamheden in en om het huis Hart van Holland 10 maart 2004 pagina 23 in je eigen tuin De Tuin verandert; in zijn uiterlijk, maar ook in zijn gebruik. Er ontstaat een compleet nieuwe generatie tuinliefhebbers naast de bestaande groep, elk met hun eigen ideeën en wensen. Verandering in smaak, gevoel en beleving bieden nieuwe kansen die tuinliefhebbers uitdagen hun droom daadwerkelijk te realiseren. Tuinldee biedt ideeën, oplossingen en mogelijkheden voor ieders persoonlijke smaak en budget. Een tuin op maat, maar vooral een tuin die bij je past. Traditionele tuinliefhebbers kiezen voor bloemen, planten, kleur en waarin plaats is voor zowel wonen als life style. De planten die toegepast zijn, zijn met name bedoeld als eye catchers. Tot welke categorie tuinliefhebbers behoort u? De tuin is weer hot, want we zoeken kwaliteit en geborgenheid in onze eigen omgeving. Hoe exclusief kan een tuin zijn? Feit is wel dat de tuinliefhebber steeds veeleisender wordt en de tuinbranche speelt daar op in met de meest uiteenlopende tuinproducten en oplossingen. Vernieuwend zijn de tuinen waarin wonen en lifestyle centraal staan. Daarnaast speciaal voor de andere tuinliefhebbers, trendgevoelige en actieve tuinen met sleutelwoorden als relax, cooking, gezond en sportief. Maar ook de ingetogen tijdloze tuinen komen aan bod, waarin het functionele gebruik belangrijk is, planten die de structuur van de tuin vormen en vloeiende architectonische lijnen voor een uitgesproken sfeer zorgen. Verbreepark 27, Benthuizen (A12 afrit 8), telefoon (079) 33 11 200, openingstijden: di t/m do 9.30-17.30 uur, vr 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur

Hart van Holland | 2004 | | pagina 23