LITI E BERICHTEN mliilsS; Ron Dullaart Ron Dullaart Ron Dullaart Ron Dullaart Jan Steenbergen am deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven I Hart van Holland 10 maart 2004 pagina 3 mïlieberichten Waddinxveen Opbaargelegenheid o.a.: CM t lees verder op pagina 7 mMB» m-mm .amawfe Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wi| voor u alle tijd GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren li ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader, zoon, broer, zwager, kleinzoon en vriend waar je op kon bouwen, en altijd kon vertrouwen. Conny, Joyce, Bob en verdere familie Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze superpapa in de leeftijd van 42 jaar. Conny Joyce Bob 6 maart 2004 Goudsbloemstraat 35 2761 GP Zevenhuizen Woensdag is in het rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats donderdag 11 maart om 15.00 uur in crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. I Na de plechtigheid is in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve zoon, kleinzoon en neef, in de leeftijd van 42 jaar Dat Conny, Joyce en Bob de kracht mogen ontvangen om verder te gaan. P.M. Dullaart C. Dullaart-van Hoven Oma van Hoven neven en nichten Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen.. Een goede vriend is overleden 1 Conny, Joyce en Bob, wij zullen er zijn voor jullie. Nico, Carla en kinderen f* I II Als de mist is opgetrokken, kijken we terug op zonnige tijden. I De vader van onze leerlingen Joyce en Bob is zaterdag overleden. Lieve Conny, Joyce en Bob we denken aan jullie... Team obs 't Reigerbos Ouderraad Medezeggenschapsraad Inbraak: Bij een inbraak op 1 maart in een bedrijf op Coenecoop wer den enige dozen met computerma terialen ontvreemd. Men was in het pand gekomen via een naast gelegen, leegstaand pand. Daar had men een buitendeur openge broken en vervolgens heeft men in de scheidingsmuur een gat gehakt. Inbraak auto: Op de Jan Dorrekens- kade-Oost werd dinsdag 2 maart ingebroken in een personenauto. Men had het slot van een portier vernield en vervolgens werd de autoradio meegenomen. Aanrijding: Op de kruising Willem de Zwijgerlaan met de Prinses Beatrixlaan waren dinsdag 2 maart twee personenauto's bij een kop/staart aanrijding betrokken. De achterste bestuurder had te laat door dat zijn voorganger remde en reed achter op hem. De aangere den auto werd tegen een houten paal gedrukt, die finaal uit de grond werd gereden. Er was alleen materiële schade. Gevangenisstraf tegoed: Op het Koningin Wilhelminaplein werd een 20-jarige man, zonder vaste woon- of verblijfplaats, aangehou den. De man, een bekende van de politie, bleek nog een gevangenis straf van 270 dagen uit te moeten zitten. Inbraak auto: Op Akkeroord werd ingebroken in een personenauto. Men had een ruit ingeslagen en vervolgens werd een koffer met wat persoonlijke eigendommen meegenomen. Getuigen hebben bij de kraak twee jongens op een scooter gezien. Snelheidscontrole: Op de Henegou- werweg gingen woensdag 3 maart 787 bestuurders op de foto omdat zij zich niet aan de maximumsnel heid van 50 km/u hielden. De hoogst gemeten snelheid was 116 km/u. Wielrenner valt: Op het fietspad langs de kinderboerderij verloor een 35-jarige Gouwenaar de macht over het stuur van zijn racefiets en kwam ten val. De man liep daarbij een flinke hoofdwond op. Hij werd voor behandeling per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Verduistering: Een 34-jarige inwo ner van Dordrecht is aangehouden voor verduistering. De man had vorig jaar april bij een bedrijf aan het Noordeinde met een gestolen en vervalst rijbewijs eén persónen- auto gehuurd en deze nooit meer teruggebracht. Verkeerscontrole: Tijdens een ver keerscontrole donderdag 4 maart nabij de Coenecoopbrug en op de Noordkade werden in totaal 41 bromfietsers en 124 automobilisten gecontroleerd. Er werden 39 pro- cessenverbaal opgemaakt, waaron der onder andere 15 voor het niet dragen van de autogordel en 8 voor een opgevoerde brommer. De rest was een scala van overtredin gen. Schoudertas ontvreemd: Op de Mercuriusweg werd uit een auto een schoudertas ontvreemd. Men sloeg een portierruit in en had de tas voor het grijpen. Winkeldiefstal: In de Passage werd een 36-jarige man aangehouden voor een winkeldiefstal. De man had enige repen chocolade in de mouw van zijn jas gestopt. De man werd na het betalen van een geld boete van 125,- weer in vrijheid gesteld. Voor de grote belangstelling en het medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste man, onze geweldige vader en super opa zeggen wij u hartelijk dank. Het neemt ons verdriet niet weg, maar al uw medeleven, uw gebeden, uw troostwoorden, uw aanwezig zijn, heeft ons getroost en gesterkt. Dit alles bewaren wij bij de fijne en dierbare herinneringen die wij aan Jan hebben. Henny Steenbergen-Blonk Kinderen en kleinkinderen Moerkapelle, maart 2004 Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Inbraak: Ingebroken werd er in een bedrijf aan de Zuidplaslaan. Men was binnengekomen door de voor deur open te breken. Binnen werd onder andere een sigarettenauto maat opengebroken en werden het geld en de sigaretten weggeno men. Geen licht aan: Op' de Alberdingk Thijmlaan werd eert,16-jarige Bos koper bekeurd voor het fietsen zonder verlichting. Toen hem naar zijn naam werd gevraagd gaf de knaap tot drie keer toe een vals adres op. Daarop is bij aangehou den. Op het bureau kwam hij ein delijk met het juiste adres op de proppen. Naast een boete van 25,- voor het rijden zonder licht kreeg hij ook nog een boete van 95,- vóór het opgeven van een vals adres. Eenzijdig ongeval: Op de rijksweg 12 raakte vrijdag 5 maart de bestuurder van een personenauto met zijn auto van de weg en kwam in de berm tot stilstand. De man was geschrokken van een opwaai end stuk piepschuim. In zijn schrik reactie had hij een ruk aan het stuur gegeven. De auto moest wor den weggesleept. Tassenrollerij: Op het Koningin Wil helminaplein werd een vrouw het slachtoffer van tassenrollerij. Tij dens het boodschappen doen kwam er een man dicht bij haar staan, die iets uit een bak pakte. De vrouw vond dit wel wat vreemd, maar schonk er verder geen aan dacht aan tot ze bij de kassa ont dekte dat haar portemonnee uit haar schoudertas was weggeno men. Uitvaartverzorging (Sf van den Sogers! Zorgverlening tot in bet kleinste detail Jeanne Matze-Kocn Marian v.d. Bogerd-Kmd DE GEPENKTEKÉN SPECIALIST Vovr ftjütfëymdt v -VdS Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3