I I LI T I E I Hart van Mant Leendert Lekkerkerk Cornelis Ooms Leendert Lekkerkerk Hart vao Holland 24 maart 2004 pagir.a B Dames-topvolleybal in Zevenhuizen Capricorn Beveiligingen Nesselande TSL Activia I Zaterdag 27 maart - 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familieberichten Cor Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Ctt t Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren «m. Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe. U alleen doorgrondt mijn hart, U behoort het toe. Laat mijn hart steeds vurig zijn, U laat nooit alleen. Abba, Vader U alleen, U behoor ik toe. Dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft gegeven delen wij u mede, dat de Here tot Zich heeft genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Zevenhuizen, 22 november 1929 Gouda, f21 maart 2004 weduwnaar van Johanna Jacoba Oudijk echtgenoot van Maria Johanna den Ouden Rie Lekkerkerk-den Ouden Leo en Elza Suzanne Danielle Jaco en Threes Kirsten Wiebe Nienke Lange Zijde 33, 2761 AX Zevenhuizen. Donderdag 25 maart is er van 19.00-20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het,Hervormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen. De rouwdienst zal vrijdag 26 maart om 10.30 uur worden gehouden in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhuizen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Geutisselijk is de Here aan deze plaats Genesis 28: 16b Intens verdrietig, maar tevens dankbaar voor de liefde en het geluk dat hij ons heeft gegeven, rest ons de droeve plicht u mee te delen dat heden is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader 3 december 1922 t 22 maart 2004 Erkie Ooms-Krijgsman Dirk en Connie Petra en Taco Sandra en Matthijs Thomas Sylvia en Jeroen Linda en Sander Ekkie en Jan Ferry en Marlies Taras Robbert en Marieke Cor en Margriet Rubf Amber Bertrand Russellplaats 338 3069 CH Rotterdam liever geen bezoek aan huis Zaterdag 27 maart is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 10.15-10.50 uur in "De Vierkap", Vlietkade 37 te Zevenhuizen, Oud Verlaat. De rouwdienst zal gehouden worden om 11.00 uur in kerkgebouw "De Kapél", Vlietkade 35. Omstreeks 12.30 uur zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "De Vierkap" te Oud Verlaat. Auto gestolen: Vanaf de Wingerd werd op 18 maart op onbekende wijze een personenauto ont vreemd. De auto werd later op de dag in de Tollenslaan aangetroffen. Tassenrollerij: In een winkel op het K.W.-plein werd een vrouw het slachtoffer van tassenrollerij. Een onbekende heeft ongemerkt kans gezien de portemonnee uit de tas van de vrouw te halen. Zij ontdek te de diefstal bij de kassa. Bedrijfscontrole: Bij een bedrijfs- controle op 19 maart, in samenwer king met de Arbeidsinspectie, werd bij een bedrijf op de Coenecoop een illegale vreemdeling aange troffen. De vrouw, van Bulgaarse afkomst, probeerde zich te legiti meren met een vals Grieks pas poort. Zij is overgedragen aan de vreemdelingendienst. Ongeval: Op de kruising Juliana van Stolberglaan met de van Meck lenburg Schwerinlaan vond een verkeersongeval plaats waarbij een fietsster en een personenauto betrokken waren. De bestuurder van de personen verleende geen voorrang. De fietsster, een 70 jarige Waddinxveense, is met verwondin gen aan rug, been en nekletsel overgebracht naar het ziekenhuis. Verkeerscontrole: Op de Henegou- werweg gingen 193 bestuurders op de foto omdat zij of te hard of door rood reden. Van hen reden en 125 door rood en 68 reden te hard. Een bestuurder maakte zich schuldig aan beide feiten. Wielen weg: Een bewoner van de Aletta Jacobshoeve vond zaterdag 20 maart zijn auto 's morgens vroeg niet terug zoals hij die had achter gelaten. De auto stond nu op een krik en alle vier de wielen bleken te zijn verdwenen. Aanrijding: Op de rotonde in de Henegouwerweg waren twee per sonenauto's bij een aanrijding betrokken. Een van de bestuurders verleende geen voorrang aan de bestuurder op de rotonde. Beide auto's liepen plaatschade op. Eenzijdig ongeval: Een te hoge snelheid is er vermoedelijk de oor zaak van de gewest dat op de Apol- lolaan de bestuurder van een per sonenauto de macht over het stuur verloor en tegen een lichtmast tot stilstand kwam. Zowel auto als lichtmast raakten flink beschadigd. Bedreiging: Tegen een 27-jarige Boskoper is maandag 15 maart pro cesverbaal opgemaakt voor bedrei ging. Het slachtoffer, huismeester van een van de flats, was bij de ouders van de man aan de deur geweest om het wangedrag in de hal van de flat van twee jongere kinderen te bespreken. Kennelijk is dit niet in goede aarde gevallen en kwam de verdachte verhaal halen, wat niet op gepaste wijze geschiedde. Mishandeling: Een 33-jarige Bosko per is aangehouden en in verzeke ring gesteld voor mishandeling en bedreiging van zijn partner. Het paar had ruzie gekregen, waarna de man de vrouw hardhandig uit huis verwijderde. Jeugd op spoorbaan: Twee jongens zijn maandag 15 maart aangetrof fen bij de spoorbaan bij het Noor deinde. Zij waren steentjes op de rails aan het leggen. De twee jon gens zijn meegenomen en bij hun ouders thuis gebracht. Het gevaar dat zij liepen was niet tot hen doorgedrongen. Snelheidscontrole: Op het Noorde inde heeft op 16 maart een snel heidscontrole plaatsgevonden. In totaal zijn 154 voertuigen geflitst. Vijf overtreders zijn staande gehouden. De hoogst gemeten snelheid was 103 km (ter plaatse toegestaan: 60 km) Vreemdelingencontrole: Op 19 maart heeft in samenwerking met de Arbeidsinspectie een controle gehouden bij een bedrijf op de Knibbelweg. Eén persoon is aange houden. Deze was alleen in het bezit van een kopie vreemdelin gendocument en bovendien van een andere persoon. Na controle zal deze buitenlander het land worden uitgezet. Ook op het Zui deinde heeft een vreemdelingen controle plaatsgevonden. Van de 10 aanwezige Polen hadden twee zich niet aangemeld bij de Vreem delingendienst en waren zij niet in Met droefheid vernamen wij dat op 21 maart 2004 is overleden ons voormalig lid van de Raad van Toezicht De heer Leen Lekkerkerk was van 10 oktober 1972 tot 3 juni 1996 lid van de Raad van Toezicht van onze bank. Hij stond niet op de voorgrond, maar leefde zich diepgaand in in de ontwikke lingen bij onze bank en had daarbij aandacht voor de mens en de gemeenschap. Hij was een coöperatieman, integer en betrouw baar en altijd aanspreekbaar. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, en kleinkinderen toe dat zij de troost en kracht vinden om dit verlies te kunnen dragen. Met dankbaarheid voor alles wat hij voor onze coöperatie en bank heeft betekend zullen wij hem blijven herinneren. Bestuur, Raad van Toezicht, Directie en medewerkers van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging l~V van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindsowfig 50 2665 KE Bleiswijk het bezit van een tewerkstellings vergunning. Beide personen zijn aangehouden en overgebracht naar het politiebureau in Gouda. Nadat zij hadden toegezegd Nederland onmiddellijk te verlaten, zijn zij dezelfde middag in vrijheid gesteld. Poging aanranding: Op 18 maart, 's middags rond 3 uur, heeft een poging tot aanranding plaatsge vonden in het tunneltje onder de Rijksweg bij de Nrd. Dwarsweg. Twee jonge Marokkaanse jongens pakten de arm van een langsfiet send 17-jarige meisje vast en dwon gen haar te stoppen. Er werden 'oneervolle voorstellen' gedaan. Eén van de jongens pakte haar bij haar gezicht, maar door zich snel te bewegen gaf zij deze man een klap op zijn neus. De man liet haar daardoor los en kon zij snel weg fietsen. Als iemand iets heeft gezien, verzoekt de politie dat te melden. Wellicht kunnen de daders daardoor worden gevonden. Door harde wind in slip geraakt: Op Rijksweg 12 is zaterdagmiddag door de harde wind een pickup truck met aanhanger geslipt en daardoor 180 graden gedraaid. De wagen stond dus met zijn neus de verkeerde kant op. Met veel moei te is het voertuig gekeerd en onder begeleiding van de politie van de Rijksweg afgereden. Ook nu zorg de de harde wind voor veel ellen de. In overleg met de bestuurder is de aanhanger bij een boerderij op de Bredeweg geparkeerd in afwachting van betere weersom standigheden. Vechtpartij bij La Baraque: Zaterdagnacht heeft een vechtpartij plaatsgehad bij La Bara que. Een aantal personen uit Gouda raakte slaags met een aan tal personen uit Capelle en Rotter dam. De portiers van La Baraque hadden de vechtenden al uit elkaar gehaald. Twee personen zijn aan gehouden en een drietal processen verbaal is opgemaakt. In de loop van zondagmiddag zijn beide per sonen met een dagvaarding naar huis gezonden. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Veor em blijvende herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 &2 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd Kind I Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever steit zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3