Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente na CONDOLEANCEREGISTER PRINSES JULIANA PROGRAMMA KERNBEZOEK ZEVENHUIZEN AANSLAG GEMEENTELIJKE BELASTINGEN 2004 HANDMATIGE BORINGEN IN EENDRAGTSPOLDER BESLUITENLIJST GEMEENTERAADSVERGADERING VAN 16 MAART 2004 VERKEERSLICHTEN WETHOUDER KREFTLAAN BRUG OVER DE RINGVAART IN NESSELANDE AFGESLOTEN VERGUNNINGEN BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Gerneentenieuws 24 maart 2004 MELDINGSFORMULIER ONDERHOUDSWERKZAAMHEDEN WWW. ■avEWHmZEH-MOEBKAPELU.NL Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK 13 In verband met het overlijden van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana der Nederlanden op zater dag 20 maart jongstleden zijn in het gemeentehuis, in wijkgehouw De Vierkap te Oud Verlaat en in Dorpshuis Op Moer te Moerkapelle condoleanceregisters voor onze inwoners opengesteld. Tot en met de dag van de uitvaartdienst en bijzetting op dinsdag 30 maart aanstaande zal voor het gemeentehuis en op de kerktorens in Moerkapelle en Zevenhuizen de Nederlandse vlag halfstok worden gevoerd met uitzondering van de zondag. Wellicht is niet iedere inwoner van onze gemeente op de hoogte van het feit, dat in de jaren zestig van de vorige eeuw Koningin Juliana een werkbezoek heeft afgelegd in de toen nog zelfstandige gemeen ten Zevenhuizen en Moerkapelle. Ook het verenigingsleven was daar nauw bij betrokken. Het gemeen tebestuur zal namens de inwoners op officiële wijze de condoleances aan Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard overbrengen. Van donderdag 25 tot en met zondag 28 maart van 9.00-23.00 uur is in het Paleis Noor deinde te Den Haag een chapelle ardente voor Prinses Juliana ingericht, waar gelegenheid is tot openbaar rouwbeklag. Het is ook mogelijk het digitale condoleanceregister op de site van het Koninklijk Huis te tekenen. Zie www.koninklijk- huis.nl of www.condoleance.nl Dinsdagavond 30 maart 2004 bezoeken college en raad de inwoners van de kern Zevenhuizen. De bijeenkomst vindt plaats in Zorgcentrum De Zevenster, Lelie straat 3 te Zevenhuizen. De zaal is open vanaf 19.15 uur. Het programma (wijzingen voor behouden) ziet er als volgt uit: 19.15 uur Ontvangst met koffie en thee 19.30 uur Welkom 19.35 uur Introductie en toelichting door het college van burge meester en wethouders op ingekomen reacties 20.20 uur Gelegenheid voor het stellen van vragen 20.45 uur Pauze 21.00 uur Tafelgesprekken burgers, gemeenteraadsleden en colle geleden met de mogelijkheid om over een of meerdere onderwerpen te praten onder leiding van een van de fractie voorzitters 21.45 uur Schorsing 22.00 uur Conclusies per tafel door de fractievoorzitters 22.15 uur Slotwoord door burgemees ter J.D. Westendorp 22.30 uur Einde bijeenkomst Het is tijdens het kernbezoek onmo gelijk op alle ingekomen vragen en reacties (veelal ingekomen onder houdsklachten) persoonlijk in te gaan. Wij vragen daarvoor uw begrip Om de twee weken treft u op deze pagina een meidbon onderhoudsklachten aan. U kunt deze insturen naar de gemeente. De klachten die op deze bon aan de gemeente worden doorgegeven wor den naar urgentie afgehandeld. De klachten die voor het kernbezoek zijn binnengekomen, zullen op dezelfde wijze worden benaderd. Tafelgesprekken Nieuw tijdens het kernbezoek is het raadsgedeelte. Na de pauze zal de zaal worden opgedeeld in zes groepen. Deze zes groepen gaan onder leiding van een fractievoorzitter een aantal onderwerpen bespreken, die door de inwoners en/of door de raad zijn aan gedragen. Na afloop worden de onder werpen en conclusie genoteerd. In de raad van 20 april gaat de raad als ook de kernbezoeken in Oud Verlaat en Zevenhuizen zijn voltooid verder debatteren over de besproken onder werpen. Voor de zomer zal blijken of er een geschikt onderwerp bij zit dat voor uitvoering in aanmerking komt. Werk samen met ons aan uw gemeente. De gemeente komt bij u op bezoek! Afgelopen dagen ontvingen alle huis houdens in onze gemeente de aanslag gemeentelijke belastingen 2004. In de bijgevoegde toelichting krijgt u uitleg over de verschillende soorten belastin gen. Als u na het lezen van deze toe lichting nog vragen heeft dan kunt u contact opnemen met de sectie Finan ciën van de gemeente, telefoonnum mer 0180-637769. Ook kunt u de gemeentelijke website (www.zevenhui- zen-moerkapelle.nl) raadplegen. De komende weken vinden er in de Eendragtspolder handmatige boringen plaats in verband met een verkennend archeologisch onderzoek. Op deze manier kunnen eventuele archeologisch vindplaatsen in kaart worden gebracht. Dit is noodzakelijk voor de MilieuEffec- tRapportage (MER) Eendragtspolder waar nu hard aan wordt gewerkt. Er zullen geen opgravingen worden gedaan. Installatie van de heer P. Pols als lid van de raad. De heer Pols legt de voorgeschreven belofte af. •Vaststellen van de notulen van de ver gadering van 10 februari 2004. De notulen worden gewijzigd vastge steld. Voorstel tot het instellen van een grondbank voor de Zuidplaspolder. Conform besloten. Mevrouw Spekman (PvdA) wordt geacht te hebben tegen gestemd. Voorstel tot het vaststellen van de MER-richtlijnen voor de Eendragtspol der. Conform besloten. Voorstel met betrekking tot de positio nering van de Zuidplasgemeenten. Conform besloten, met dien verstande dat de fractie van de PvdA geen voor stander is van het ter beschikking stel len van het werkbudget van 10.000,= ter leniging van de extern te maken kosten van een bestuurskrachtmonitor. Behandeling van het in de vergadering Via onderstaande meldingsbon kunt u onderhoudswerkzaamheden aan wegen, straatmeubilair, riolering, openbaar groen en straatverlichting aan de gemeente doorgeven. Let op, de meldingen worden op basis van urgentie afgehandeld en er wordt niet schriftelijk op gereageerd. U kunt ook telefonisch een melding doorgeven van maandag t/m vrijdag van 12.00-14.00 uur, n 0180-634275. van 10 februari 2004 aangehouden voorstel tot het beschikbaar stellen van een startkrediet voor het onderzoeken van de haalbaarheid van de verkoop van een perceel grond aan de Zuidplas- weg te Zevenhuizen en de bij die behandeling ingediende motie. Conform besloten. De op 10 februari jl. ingediende motie van wantrouwen wordt inge trokken. Omschrijving van de melding: naam: adres: woonplaats: telefoon*: Dinsdag 15 maart jl. heeft het college van burgemeester en wethouders het besluit genomen de raad voor te stellen de verkeersregelinstallatie aan de Wet houder Kreftlaan te vervangen. Tot de definitieve oplossing is uitgevoerd zal tijdelijk een snelheidsremmende ver keersmaatregel genomen worden in de vorm van een wegversmalling. *ik wil wel/niet teruggebeld worden (doorhalen wat niet van toepassing is) Zevenhuizen/Moerkapelle, Handtekening: 2004 De brug over de Ringvaart, ter hoogte van de kruising Groeneweg, Zuideinde en de nieuwe toegangsweg naar Nes- selande is van zaterdag 27 maart tot en met zondag 28 maart voor het autoverkeer afgesloten. In deze periode zullen er onderhoudswerk zaamheden aan de brug plaatsvinden. De omleidingsroute wordt door mid del van bebording aangegeven. Ingekomen aanvragen bouwvergunning/sloopver gunning aanvraagdatum:16 maart 2004, BL/2004/0017: P. Neeleman voor het veranderen van een tuinmuur op het perceel Rottekade 39 te Zevenhuizen; •aanvraagdatum:17 maart 2004, BL/2004/0018: H. Clasing voor het vernieuwen van dak, ramen en deuren van een bestaande schuur op het perceel Rottekade 12 te Zevenhuizen; aanvraagdatum: 18 maart 2004, BL/2004/0019: G. Baaij voor het vergroten van de woning op het per ceel Couperussingel 6 te Zevenhuizen; aanvraagdatum: 18 maart 2004, BL/2004/0020: J. Lie- bregt voor het vergroten van de woning op het per ceel Knibbelweg 26a te Zevenhuizen; •aanvraagdatum: 15 maart 2004, BR/2004/0014: Vis ser en Wijtman architecten voor een gewijzigde aanvraag voor de bouw van een woning op het per ceel Rottekade 22 te Zevenhuizen Verleende bouwvergunningen/vrijstellingen H.T.K.B.V. voor de bouw van een ketelhuis, warm water opslagtank en trafo op het perceel nabij Bre- deweg 86 te Zevenhuizen, (verzonden 17 maart 2004) Breedijk te Moordrecht voor het bouwen van een garage op het perceel plaatselijk bekend gemeente Zevenhuizen, (verzonden 22 maart 2004) M.D. Engelen te Zevenhuizen bouwvergunning en vrijstelling voor het plaatsen van een dakkapel op de voorzijde van de woning op het perceel plaatse lijk bekend De Wielewaal 44 te Zevenhuizen (ver zonden 22 maart 2004) R. Verwey te Zevenhuizen voor het bouwen van een garage op het perceel plaatselijk bekend Onderweg 18 te Zevenhuizen (verzonden 22 maart 2004) •Kwekerij Rozenhof Moerkapelle West BV-te Moer kapelle voor het bouwen van een ketelhuis, warm wateropslagtank en trafo op het perceel nabij Bre- deweg 86 te Zevenhuizen (verzonden 22 maart 2004) Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren voor het houden van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 3 tot en met 9 okto ber 2004. •Trekkervrienden Moerkapelle voor de organisatie van een rondrit met antieke tractoren op zaterdag 29 mei 2004 van 9.00 uur tot 17.00 uur door de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Cirque Etoile voor de organisatie van een circus op 22 en 23 oktober 2004 op het speelveldje naast de Rehobothschool aan de Raadhuisstraat te Moerka pelle. Teven is aan Cirque Etoile ontheffing verleend voor het veroorzaken van geluidsoverlast tijdens bovenvermeld circus. Discotheek La Baraque voor de sluitingstijd van 01.00 uur tot 04.00 uur in de nacht van 9 op 10 april 2004, in verband met de organisatie van een school feest. •Bizon Mediagroep om van 21 tot en met 27 maart 2004 aankondigingsborden te plaatsen in de kernen van Zevenhuizen en Moerkapelle, om aankondiging te doen van de "open huis dagen van de firma Alfa te Nieuwerkerk aan den IJssel en Zoetermeer. Bezwaar vergunningen (ontheffingen) Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de procedure nog niet kunnen worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondisse mentsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2004 | | pagina 4