Rnftk nierrlorado! Bezit de aankooptactiek? Wij wel! PERDUK G. Hol sloopwerken b.v. Er even tussenuit? deHaij vander Wende J. Koster en Zn. (Voor)selectie woningen Onderhandelen Alles onder één dak bij bouwbedrijf J.Koster&Zn Onderdeel verbouw: Paasspecial 31 maart 2004 pagina 19 Aannemer van sloopwerken, asbestverwijdering en machine verhuur Uw doe het zelf zaak voor nieuwe en gebruikte materialen en natuurlijk ook onze prachtige oude brede vloerdelen GRATIS OP MAAT GEZAAGD ALLES TEGEN ZEER SCHERPE PRIJZEN Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle a/d IJssel Tel.: (OIO) 2204400 Nazorg Afhandeling Overeenkomst Voortraject bouw- en aannemingsbedrijf Bouwt aan uw woonwensen NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD Bezichtigingen Serieuze beiangsteiling Wij verkopen onder andere: Gebruikt materiaal: Balken Vloerhout 2/3 en 2/4 en panlatten rachels kozijnen deuren bestratingsmateriaal etc. Nieuwe materialen: Vloerplaten Multiplex gipsplaten hardboard Rabatdelen (blank) Rabatdelen (gewolmaniseerd) Gewolm.schuttingdelen en palen Vloerdelen spijkers en schroeven hang en sluitwerk Waddinxveen - in deze periode van het jaar wordt er volop een 'weekendje weg' of korte vakantie geboekt om er even lekker tussenuit te gaan. Maar wie zorgt er voor de huisdier(en) wanneer je gaat recreëren? Zonder baasje is het toch wel stil in huis en voor een hond of kat gaat er niets boven af en toe even aangehaald worden. Wie er zeker van wil zijn dat zijn huisdier ook een prima tijd tegemoet gaat, kiest voor Dierdorado. Dierdorado is een dierenhotel dat royaal plaats biedt aan maximaal 130 honden en 90 katten en waar je kan rekenen op de beste zorg voor je huisdier. Ook beschikt Dierdorado over een eigen trimsalon en hondenschool. Bostelweg 21 3059 LB Rotterdam Tel. 010 22 22 038 Tel b.g.g. 0180 63 39 41 Fax 010 22 22 039 ADVOCATEN In het voorjaar van 2003 hebben zowel het hotel als de trimsalon het keurmerk van de Stichting Dierbaar toegekend gekregen, dat de bekwaamheid en kwaliteit van de door deze stichting erkende dieren speciaalzaken, trimsalons en dierenpensions waarborgt. Op de vraag aan welke eisen moet worden voldaan om dit keurmerk te verdienen, geeft de heer Knook, eigenaar/dierenpensionhouder van Dierdorado, graag antwoord. "Door de Gezondheid en Welzijnswet voor Dieren (GWVD) zijn wettelijke eisen vastgesteld waaraan een dierenpension moet voldoen, zoals minimale afmetingen van de dierenverblijven, voldoende lichttoetreding en een goede temperatuurregulatie. De Stichting Dierbaar gaat nog een stapje verder door kennis van zaken als een vanzelfsprekendheid te beschouwen. Centraal daarbij staat een verantwoorde verzorging waarbij te allen tijde de hulp van een, aan het pension verbonden dierenarts ingeroepen kan worden. Daarnaast worden de eigenaren van de dieren die bij ons worden ondergebracht, uitvoerig geïnformeerd over de huisvesting en wordt er uitgebreid aandacht besteedt aan eventuele bijzonderheden van het dier." Wie in het dierenhotel een kijkje neemt, valt het inderdaad meteen op dat vrijwel alle dierenverblijven zijn voorzien van een stencil met de gegevens over voeding en specifieke zorgbehoeften van het dier. Intussen laat de heer Knook de verschillende binnen- en buitenverblijven zien en de plaatsen waar de honden een aantal keren per dag met elkaar kunnen spelen. "Voor dieren die bij ons verblijven, zoeken wij altijd geschikt gezelschap. Honden reageren onderling nu eenmaal anders op de een dan op de ander, dus wordt er een zorgvuldige 'match' gemaakt. Door ze met z'n tweeën in een hok te plaatsen kunnen ze in elkaar een waar speelkameraadje vinden, tenzij de eigenaar hieromtrent andere wensen heeft uiteraard. Het gaat hier immers niet alleen om de verzorging; het welzijn van de hond en de tevredenheid van de klant vinden wij net zo belangrijk." Voor de periodieke vachtverzorging is de hond in de trimsalon van Dierdorado in goede handen. Alle rashonden en kruisingen worden hier vakkundig getrimd en gewassen. Na zo'n beautydag ziet de hond er weer perfect uit! Om te bereiken dat een hond thuis voor de eigen omgeving een lust wordt en geen last, worden er door de hondenschool van Dierdorado regelmatig cursussen georganiseerd die een belangrijke bijdrage leveren aan de opvoeding van de hond. De puppy-cursus (leeftijd: tot 5 maanden) en de beginnerscursus, (leeftijd: vanaf 5 maanden) zijn eigenlijk een 'must' voor elke hondenbezitter. Hierop sluiten de JongeHonden- en gevorderdencursus aan. Wil men daarnaast nog leuk bezig blijven met de hond, dan bieden de trainings-, Flyball- of behendigheidscursus uitkomst. Dierdorado is gevestigd aan de Zuidelijke Dwarsweg 13c te Waddinxveen, telefoon: 0182 - 37 30 97. Voor meer informatie: www.dierdorado.nl. NVM - Beantwoorden van vragen - Bewaken ontbin dende voorwaarden - Controleren transportakte - Inspectie woning - Inlichten instanties - Schriftelijke overeenkomst (prijs, roerende zaken, waarborgsom, ontbindende voorwaarden) - Controleren koopovereenkomst conform afspraken - Regelen waarborgsom betaling - Introductie - Bepalen algemene woningbehoefte - Vastellen mogelijkheden - Uit eigen aanbod bij NVM-collega's - Bij anderen 4/ 4 K E L A A V, Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen Tel. 0180-631655 - Fax: 0180-633808 Internet: www.perdijkmakelaardij.nl - Bepalen tactiek - Vaststellen maximale en openingsbod - Voeren onderhandelingen Hierin specifiek een team van 7 mensen dat zich bezig houdt met verbouw en onderhoud. Dit op gebied van verbouwen van woonhuizen, plaatsen dakkapellen en kozijnrenovaties. - Maken afspraken - Bezichtigen - Beoordelen bezochte woningen - Beoordelen Woonomgeving - Nauwkeurige waardebepaling - (eventueel) Bouwtechnische keuring - Recherche (bestemmingsplan, milieuaspecten, WE, kadastraal onderzoek, andere mogelijke belemmeringen) Tevens kunt u bij ons terecht voor bad kamer- en keukenrenovaties. Dit alles inclusief installaties en afwerkingen. Voor al deze zaken worden uw persoonlijke wensen en keuzes zo veel mogelijk ingepast. Vraag vrijblijvend om advies en een gerichte offerte voor uw woonwensen. Moerdijkstraat 2 2751 BG Moerkapelle Tel. 079 -593 1323 E-mail bbkoster@hetnet.nl

Hart van Holland | 2004 | | pagina 19