id Al vTAio SCHOLIEREN L®®K-T0l/R.S CHAUFFEUR ASSISTENTE Tel.: 0180-633070 Relatiebeheerder m/v al/a^ parttime of fulltime collega's OPROEP- TAXI jkW4i.li ADMINISTRATEUR AWI Verscenter in Waddinxveen Opgeruimd kindvriendelijk? Kwekerij A.C. Overvoorde Tel. 079-593 15 32 of 06-22 79 88 42 Huisartsenpraktijk Moerkapelle zoekt voor standplaats Zevenhuizen Garage Neleman 1e of 2e Automonteur Monteur bedrijfsauto's Huishoudelijke duizendpoot pagina 28 Hart van Holland 31 maart 2004 'Y> Abraham Kroesweg 46 Waddinxveen Wij zijn op zoek naar {leeftijd vanaf vijftien jaar) die graag aan de slag willen tussen onze rozen Heb je interesse om op zaterdag en/of in de vakantie te komen werken? Voor meer informatie kun je bellen naar Ad Overvoorde zoekt voor 2-5 dagen. Reacties binnen 10 dagen. W. Vroegindeweij A. Kwakernaak, Beatrixlaan 7, 2751 XV Moerkapelle. Inlichtingen telefoon 079 5931687 Als hij als collega net zo loyaal is als vriend hebben ze een goeie aan 'm" Bent u onder alle omstandigheden uzelf? Thuis en op uw werk? Een goede zaak, vinden wij. die verantwoording voor anderen willen dragen V www.alfa-vacatures.i Want dat zorgt voor een aangenaam open werksfeer met respect voor eikaars verant woordelijkheden. Dat geldt zeker ook voor de ervaren assistent accountant (HEAO/SPD) die wij zoeken voor onze vestiging in Bleiswijk. Als assistent accountant stelt u jaarrekeningen samen, ver zorgt u fiscale aangiften en onderhoudt u de contacten met een deel van onze agrarische en MKB-cliënten. Wij verwachten van u enkele jaren werkervaring op een accountantskantoor en bieden u de mogelijkheid door te groeien naar de functie van relatiebeheerder. Tevens zijn wij op zoek naar een relatiebeheer der (HEAO/AA). Een functie die is gebaseerd op ervaring, kennis en mensgerichte kwaliteiten. Als relatiebeheerder bent u voor een deel van onze agrarische en MKB- cliënten het eerste aanspreekpunt en verantwoordelijk voor de advisering in administratieve en fiscale zaken. Wij verwachten van u enkele jaren werkerva ring op een accountantskantoor. De instelling binnen Alfa is praktisch en nuch ter. Dat waarderen onze cliënten, die hoofd zakelijk afkomstig zijn uit het MKB en de agra rische sector. Werken binnen de landelijke Alfa organisatie is een optelsom van zakelijke uit dagingen, eigen initiatief en veel mogelijk heden voor uw persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast kent Alfa een structuur, waarbij alle medewerkers eigenaar zijn of kunnen worden van de organisatie. Spreekt één van deze func ties u aan? Stuur dan uw sollicitatie naar: Alfa Accountants en Adviseurs, t.a.v. de heer B.J.M. Vijverberg AA, Postbus 941, 2665 ZX BLEISWIJK. Voor meer info belt u (010) 5295600 of kijkt u op onze site. accountants en adviseurs DE ONDERNEMENDE MENS centraal is een modern bedrijf dat zowel nieuwe- ais gebruikte auto's verkoopt. Ook beschikken wij over een Up to Date Tankservice-station voor zowel ons Transportbedrijf- als Personenautogarage zoeken wij een: (personenauto's) met APK II diploma wij vragen om een echte autotechnieker met enthousiasme en die zelfstandig kan werken. Bij voorkeur leeftijd tussen 20 - 35 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar een: met APK I ook van deze medewerker verwachten wij een enthousiaste inzet en zelfstandig kunnende werken. Vanwege het vertrek van een van onze collega's willen wij op korte termijn graag in contact komen met een: Voor deze functie gelden de volgende functiecriteria: Je hebt een opleiding op MEAO/MBA-niveau en bent studerend of wil gaan studeren voor SPD; Je hebt enige jaren ervaring op het gebied van het voeren van de administratie; dit betreft onder meer het verwerken van de in- en verkoopadministratie en Kas/bank/giro, debiteurenbeheer. Daarnaast ben je in staat om aangiften loon- en omzetbelasting samen te stellen. Je hebt affiniteit met automatisering; Je bent een teamplayer die deel wil uitmaken van een ambitieus en sterk gemotiveerd team; Je hebt een pro-actieve houding en je bent communicatief vaardig; Je hebt interesse/affiniteit met de autobranche. Leeftijd v.a. 25 t/m 35 jaar. Wij bieden je een boeiende en afwisselende functie in een jonge dynamische organisatie. Een prettige sfeer, waar in teamverband nauw wordt samengewerkt, maar waarbinnen je tevens zelfstandig opereert en alle ruimte bestaat voor persoonlijke ontwikkeling. Heb je interesse? Stuur je c.v. maar Autobedrijf Neleman. VGravenweg 32-34, 2911 CG te Nieuwerkerk aan den IJssel of stuur een e-mail naar info@neleman.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Karei Neleman jr., telefoonnummer 0180-312911 Wij zijn een jong gezin dat bestaat uit een werkende vader en moeder en 2 kinderen. Om ons huishouden te versterken en te organiseren, zijn wij op zoek naar een Wij vragen: - Initiatiefnemende hulp die graag zelfstandig werkt - Flexibele huishoudelijke ondersteuning - Goede communicatieve vaardigheden - Kwaliteitsgerichte en kindvriendelijke instelling - Rijbewijs Wij bieden: - Afwisselende parttime functie met veel zelfstandigheid -1 tot 2 dagen werk per week - Dynamische en ongedwongen werksfeer - Ruimte voor zelfontwikkeling en creativiteit - Een passend salaris Ben jij iemand die graag het huis aan kant heeft neem dan contact op NA 20.00 UUR of stuur een brief met CV naar: Fam. van der Torre De Bonk 56 2761 EG Zevenhuizen Tel.: 0180-633950 is een organisatie die gespecialiseerd is in het beleggen van pizza's en het snijden van verse vleeswaren welke verkocht worden in supermarkten door heel nederland. Doordat de vraag naar onze produkten steeds groter wordt, zijn wij op zoek naar voor uitbreiding van ons bedrijf in Waddinxveen. Geboden: Leuke afwisselende baan met gezellige collega's. De werktijden zijn flexibel en te bepalen in overleg. Zaterdag en zondag vrij. Prima basissalaris met doorgroeimogelijkheden. Wegens uitbreiding gevraagd: Dames voor uitbreiding van ons team. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Collegiale instelling. Verzorgd uiterlijk. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatiebrief naar: AWI Verscenter Waddinxveen T.a.v. Dhr. R. Perlee Coenecoop 340 2741 PM Waddinxveen AUTOBEDRIJF

Hart van Holland | 2004 | | pagina 28