NIEUW BESTUUR MIDDENSTANDVERENIGING MAAKT WINKELEN IN ZEVENHUIZEN NOG AANTREKKELIJKER! f 'T REIGERBOS IN DE LUCHTBUS TZM 1 KAMPIOEN IN VOORJAARSCOMPETITIE JEUGD GELIJKSPEL EERSTE SCHAAKTEAM TEGEN VENLO Hart van Holland 31 maart 2004 ZEVENHUIZEN-MOERKAPEI I F Look Tours, recreatiepark de Koornmolen, Reisburo de Zwaluw, brasserie 't Graanhuys en de Rabobank stellen de volgende prijzen beschikbaar: Ie prijs: Reischeque t.w.v. 120,- (de Zwaluw) 2e prijs: Internet Bonus Spaarrekening met 100,- startkapitaal (Rabobank) 3e prijs: Fitness-arrangement voor 2 personen (de Koornmolen) 4e prijs: Kerstinkoop-dagtocht voor 2 personen (Look Tours) 5e prijs: Dinercheque ('t Graanhuys). Zevenhuizen - Dat een nieuw bestuur kan fungeren als een frisse wind, zal de middenstand in Zevenhuizen niet ontkennen. Onder nemers Nellian van Bergen, Niels Elgersma, Ton Aveling, Jan-Wil lem Lievers en Geert-Jan Wals hebben onlangs de handen ineen geslagen met het voormalig bestuur van de Middenstand Vereni ging Zevenhuizen om zo met elkaar het (winkel)hart van Zeven huizen nieuw leven in te blazen. Marina Veerman, Alice Schef- fers. Wil van Logchem en Klaas van Diemen die tot voor kort de kar alleen moesten trekken, zijn hier naar eigen zeg gen heel blij mee. Kersverse voor zitter van het nieuwe bestuur Wil van Logchem licht dit als volgt toe: "Voor het organiseren van de laat ste kerstmarkt waren er nog maar heel weinig mensen beschikbaar en dat heeft ons aanvankelijk veel zor gen gebaard. Er komt namelijk heel wat bij kijken om het winkelgebied van Zevenhuizen in kerstsfeer te brengen, compleet met activiteiten die publiek uit de wijde omgeving naar het dorp weten te halen. Gelukkig werd ons op tijd de hel pende hand geboden door verschil lende collega-ondernemers. We hebben er met elkaar toch een geslaagd evenement van weten te maken waar we met veel plezier aan terug denken. Dat we met elkaar ook het nieuwe bestuur zijn gaan vormen van de Middenstand vereniging Zevenhuizen, leek op een gegeven moment een logische stap. De samenwerking verliep al meteen heel prettig en we zijn alle maal enthousiast genoeg om naast de traditionele evenementen, regelmatig aantrekkelijke acties te bedenken die het winkelen in Zevenhuizen alleen maar leuker maken." Om meteen de daad bij het woord te voegen, is de Middenstandver eniging vandaag gestart met een stempelkaartactie waarbij tal van prijzen te winnen zijn. De bedoe ling is dat men bij acht van de deel nemende winkeliers een stempel haalt. Zodra de kaart vol is dient nog een aantal vragen juist te wor den beantwoord en kan men de kaart inleveren om mee te dingen naar één van de prijzen. De actie duurt tot zaterdag 24 april en deel name met meerdere kaarten is mogelijk. Op de foto - van links naar rechts - achter: Nellian van Bergen, Alice Scheffers, Ton Aveling, Geert-Jan Wals, Niels Elgersma; voor: Jan Willem Lievers, Wil van Logchem en Marina Veerman. Klaas van Diemen onbreekt op de foto. Deelnemende winkeliers zijn: Albert Heijn, Apotheek Zevenhuizen, Bakkerij Gerritsen, Fa. Benning, Bike Totaal Boode, Blokker Zilverberk, Cafetaria Mainstreet, Chinees-Indisch restaurant Jade, Cl 000 Wals, Dierenspeciaalzaak van den Hoek, Dijkshoorn Brillen, Drogisterij Roden burg, Fixet Marskramer Schotte, Garage Schmidt, Goudsmidatelier Kleinood, Groente- en Fruithandel 't Karrewiel, Het Mekka wijn- en versspecialiteiten, het Snoep- en kadowinkeltje, Outfit, Fa. Bac en Zn., De Parasol, Reisburo De Zwaluw, Restaurant de Strandgaper.Tou- ringcarbedrijf Look-Tours,Toys 2 play, Versprille,Voorbrood Meubelen,Wismeij- er, Wonderlijke Verleiding, Zadel- en tuig- makerij J.J. van Rijs. (Voor meer informatie zie ook de posters bij de deelnemende winkeliers) Moerkapelle - Het eerste jeugd- team van Tafeltennisvereniging Zevenhuizen-Moerkapelle mag zich definitief kampioen noemen in de klasse pupillen DD, Geheel in lijn met eerdere overwinningen werd ook in de thuiswedstrijd tegen Pecos 4 uit Oegstgeest met ruime cijfers gewonnen: 9-1. Van de spe lers Adriaan Bout, Jeroen Hoogen- doorn en Peter van der Spek moest alleen Peter na een spannende par tij een punt afstaan. De dubbel werd door Adriaan en Jeroen gewonnen. Met nog één wedstrijd te gaan is debutant TZM 1 niet meer in te halen door de concur rentie. Ook het tweede jeugdteam deed goede zaken door de thuiswed strijd tegen Vriendenschaar 11 uit Gouda met 8-2 te winnen. Laurens de Graaff en Hans Uittenbogaard behaalden de maximale winst, inclusief de dubbel, terwijl het laat ste punt door Sjakko Perdijk werd binnengehaald. Door deze gunsti ge uitslag versterkt TZM 2 haar positie in de middenmoot. Zevenhuizen - De leerlingen van de groepen 6, 7 en 9 van basis- chool 't Reigerbos maakten vorige week kennis met 'de Luchtbus' van het Astmafonds. Via de tong kropen de kinderen een nage bouwde long in; door middel van spelletjes kwamen de kinderen van alles te weten over astma, allergieën en benauwd zijn. Een goede manier om kennis te maken met dit thema en meer begrip te krijgen voor een klasgenoot met astma. (Foto: Reigerbos) Moerkapelle - Moerkapelle 1 trad zaterdag aan tegen het eerste team van Venlo, een team dat op papier sterker is dan Moerkapelle, maar na 6 ronden eveneens 5 matchpunten heeft. Het zag er uit als een gelijkopgaande strijd, maar tegen de eerste tijdcontrole werd er met enig geluk een 3.5-0.5 voor sprong genomen. Arno Luinenburg speelde knap remise op bord 1 als invaller. Ben van Geffen, Marcel de Haan en Maarten Vroegindeweij wonnen hun partij. De overige bor den leken een overwinning te garanderen: het waren soms lastige stellingen, maar niemand stond echt verloren. Het zat echter niet mee en uiteindelijk werd het na 4- 1 nog 4-4. Gerard van Ommeren speelde nog remise, maar Wouter Vroegindeweij, Dick Bac en Hugo van Elteren konden het bevrijden de halfje niet binnenhalen. Op zich een resultaat waar we van tevoren voor getekend zouden hebben, maar nu was het toch wat teleur stellend. Na kennisname van de overige uitslagen, blijkt dat er één team vrijwel zeker gaat degrade ren en voor de andere degradatie- plek zijn nog zo'n 4 a 5 kandidaten. Moerkapelle is één van hen en hoe wel we nog alles in eigen hand hebben, blijft het reuze spannend. In de interne competitie start de finalegroep volgende week. Daar onder wordt nog volop gestreden met naast slechts 1 remise tussen Michiel Rensen en Christiaan Noor- land louter overwinningen. De uit slagen met veel zwart-overwinnin- gen: Ron Droog - Boudewijn Weijermars 1-0; Kevin Bakker - Arie Hoogduijn 0-1; Jacques de Lange - Jan Blok 0-1; André Corpeleijn André Nieuwlaat 0-1; Stefan van der Zalm - Kees van Vuuren 0-1. De stand aan kop: 1. Arno Luinenburg, 2. Marcel de Haan; 3. Ron Droog;4 Arie Hoogduijn; 5. Boudewijn Weijermars. Bij de jeugd werd een ronde in de finalepoule 2 gespeeld. De toppet Hielke Hendrikse - Martijn de Wi' eindigde in een overwinning voor Martijn. Andere uitslagen: Cynthia van der Winden - Bas Schoenmaker 0.5-0.5 en Geert van den Hoek - Wietse van Leeuwen 0-1.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 6