Rabobank De bank waar je iid van wordt 6e jaargang nummer 259 Kom in de Kas trekt 10.000 bezoekers Tweede nieuwsbrief voor klanten Moerkapelle Herstel op aandelenmarkten Herpositionering Museumjaarkaart Jan Janssen Classic Robeco World Top 50 Garant mei 04/12 Weeknieuws pagina 2 Hart van Holland 7 april 2004 Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle Afgelopen zaterdag 3 april is aan de Van Hasseltweg te Moerkapelle het jaarlijkse evenement Kom in de Kas gehouden. Zeker 10.000 mensen hebben de open dag bezocht. De bezoekers kwa men uit heel de regio, van Delft tot zelfs aan Schoonhoven toe. Alle leef tijdsgroepen waren goed vertegen woordigd. De reacties van de onder nemers die hun bedrijf opengesteld hebben waren zeer positief. De bezoekers van hun bedrijven waren enthousiast en stelden zeer geïnte resseerde vragen. Dit heeft zich ook vertaald in goede verkoopopbreng sten voor het goede doel: Stichting Ontmoeting. De definitieve verkoop opbrengst was tijdens het ter perse gaan van deze pagina nog niet bekend. Per saldo kan geconcludeerd worden dat er sprake was van een zeer geslaagde dag. De Rabobank wil de ondernemers aan de Van Hasselt- weg en de organisatie van Kom in de Kas via deze weg complimenteren met de perfecte organisatie. Een prima gelegenheid om de nieuwste ontwikkelingen van de Nederlandse Glastuinbouw aan het publiek te tonen. Begin april zullen wij opnieuw een nieuwsbrief naar onze klanten in Moerkapelle sturen. In december hebben we een eerste exemplaar verzonden, naar aanleiding van de opening van ons onbemand kan toor aan de Kerkstraat. In de tweede nieuwsbrief kijkt Jaap Breugem, directeur van de bank, terug op de afgelopen vijf maanden. Manager Bedrijfsvoering Peter Dreves geeft een toelichting op de zaken waar wij met een onbemande locatie tegenaan lopen. Ook staan we stil bij het definitief vertrek van de dames van Pilot Promotion, die vele mensen met de nieuwe apparatuur vertrouwd hebben gemaakt. Ten slotte gaan we nader in op de service die we aan onze klanten blijven geven, die niet met de nieuwe apparatuur uit de voe ten kunnen. Kortom opnieuw een informatief stuk, waarvan we hopen dat het wederom tot positieve reac ties zal leiden. Carolien Groeneweg, Ruud de Ridder en Jan Hordijk - Beleggingsadviseurs Vorige week heerste er een positie ve stemming op de aandelenbeur- zen. De koerswinsten werden niet gesteund door positief nieuws, maar wel door koopjesjagers die het een mooi instapmoment von den na de koersdalingen van de afgelopen weken. In aanloop naar de ECB-vergadering op donderdag werd er volop gespe culeerd op een renteverlaging, zeker nadat enkele dagen eerder bekend werd dat de inflatie over de maand maart stabiel is gebleven. Uiteindelijk wijzigde de ECB de rente niet. Verder werd er meer bekend over het ver trouwen van ondernemers in de eco nomie. Wat betreft bedrijfsnieuws was het betrekkelijk rustig. Het grootste nieuws was het overnamebod dat VendexKBB ontving. De oliefondsen profiteerden van het besluit van de OPEC om de olieproductie met 1 miljoen vaten per dag te verlagen. Koninklijk Olie kon 2,2% bijschrijven. BP ging 4,2% omhoog, mede door de mededeling dat het bedrijf eigen aandelen gaat inkopen. Grootste stijger was Getro- nics; de automatiseerder loste een obligatielening voortijdig af. Hiermee is de laatste grote schuld van Getro- nics afgelost. Het bedrijf is daarmee in een jaar tijd weer een financieel gezonde onderneming geworden en wordt door sommige goeroes weer heftig getipt. De komende week staat er nauwelijks nieuws op de rol. Dinsdag hebben we de cijfers van VendexKBB nog, maar met op de achtergrond het overna mebod wordt er van de cijfers weinig nieuws verwacht. Ook Mc Gregor komt donderdag met cijfers. Vrijdag 9 april is de beurs gesloten en ook op maandag 13 april zal er op het Damrak geen handel zijn. Vanaf 14 april wordt de Museumjaarkaart geherpositioneerd. De kaart heet vanaf dan de Museumkaart De Museumkaart krijgt een nieuw uiterlijk, wordt goedkoper (EUR 25,- voor volwassenen en EUR 12,50 voor jongeren), de verplichte pasfoto verdwijnt en hij zal in abonnementsvorm verkocht gaan worden. Op deze manier zijn pas houders beter voorzien van infor matie, de laatste tips en aantrekke lijke aanbiedingen. Voor houders van een Europas, Swop- pas, Jongerenpas ofTopKidpas maakt deze verandering niets uit; het heeft geen effect op de 50% museumkor ting. Deze blijft van kracht tot en met 31 december 2004. Het is nu nog niet bekend of de samenwerking met de Stichting Museumkaart daarna door gaat en zo ja, op welke manier. Dit leidde er ook toe dat er vanaf heden Europassen (en Swoppassen, Jonge- renpassen en TopKidpassen) worden uitgegeven zonder MJK- of 50% Museumkorting-logo. De geldig heidsduur van de nieuw uitgegeven passen ligt namelijk voorbij de datum van 31 december 2004, terwijl er nog geen besluit is genomen over een eventuele contractverlenging na deze datum. Ook op vertoon van één van de nieuwe passen, ontvangt u echter tot 31 december 2004 50% korting bij alle aangesloten musea. Bij de kassa van deze musea is een dis play aangebracht, waarop de korting met de Europas vermeldt staat. Zodra wij meer weten over het genomen besluit met betrekking tot de samen werking met de Stichting Museum jaarkaart, zullen wij u via deze pagina hierover informeren. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via telefoonnummer (0180) 637 301. Op zaterdag 19 juni wordt er in en om Wageningen weer een toertocht gehouden voor de ware fietslief- hebbers. Net als vorig jaar willen de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle en het Bo venlokaal Agrarisch Advies Team weer met een team deelnemen aan de 110 km. Leden en klanten van de bank wor den uitgenodigd om zich hiervoor op te geven bij Jan Heijdra, telefoonnummer (0180)637386. Naast de prachtige fietstocht zijn er voor de deelnemers een aantal leuke bijzonderheden zoals halverwege kof fie met gebak en na afloop een voedza me pastamaaltijd. Een deel van de opbrengst gaat dit jaar naar het Kinderhartenfonds van de Nederlandse Hartstichting. Het is ook mogelijk om individueel deel te nemen. De afstanden zijn 30,60,110,150 of 200 kilometer. Voor meer informatie kunt u de website www.tcw79.nl raadplegen. Rabobank Aandelenkoersen zijn nog steeds sterk in beweging. Beleggen in aan delenfondsen met een garantie- waarde is dan een goede mogelijk heid om meer rust in uw portefeuil le te brengen. Zeker wanneer u in de eerste twee jaar ook nog eens verzekerd bent van een vaste hoge rentecoupon en u kans maakt op meer als het herstel van de aande lenkoersen doorzet. Ondernemingen als Microsoft, Gene ral Electric, Nokia, ING Groep, IBM, Intel, Coca Cola en Nestlé behoren tot de grootste beursgenoteerde onder nemingen ter wereld. De aandelen van deze bedrijven komen dan ook voor in de portefeuille van veel beleg gers. Wilt u veilig kunnen profiteren van het beursrendement van deze grote namen? Schrijf dan in op Rob eco World Top 50 Garant mei 04/12. Dit nieuwe garantiefonds kenmerkt zich door de hoge vaste rente-uitke ring van 5,75% per jaar die u in ieder geval gedurende de eerste twee jaar ontvangt, een variabele rente-uitke ring in elk van de volgende zes jaren en de zekerheid dat u op de einddda- tum tenminste de garantiewaarde van EUR 100 per participatie ont vangt. Bovendien zorgt de ingebouwde klik- rente ervoor dat een eenmaal behaalde variabele rente-uitkering meteen het minimum is voor de resterende loop tijd. Bijvoorbeeld: als in jaar 3 de varia bele renteuitkering 4,5% bedraagt dan is de variabele renteuitkering in de daarop volgende jaren 4,5% of hoger. Wilt u meer informatie over Robeco World Top 50? Neemt u dan contact op met het Rabo Beleggingsadvies Team op telefoonnummer (0180) 391 593. Inschrijven kan kosteloos tot maan dag 3 mei! Goede vrijdag gesloten Op vrijdag 9 april, Goede Vrijdag, zijn ons kantoor in Zevenhuizen en de Geldwinkel in Moerkapelle gesloten. Uiteraard kunt u op deze dag wel gebruik maken van de Geldautomaten in Zevenhuizen en Moerkapelle. Rabobank blijft actief in de wie lersport De Rabobank wielerploegen (profs en opleidingsploeg) maken nog zeker tot en met 2008 deel uit van het internationale wielerpeloton. De raad van bestuur van Rabobank Nederland heeft besloten het bestaande sponsorcontract, dat tot eind 2005 loopt, met drie jaar te verlengen. Rabobank-bestuurder Piet van Schijndel heeft dit per soonlijk bekend gemaakt aan de renners voor de start van de Ronde van Vlaanderen. Van Schijndel: "De visie van De Rooij en zijn ploeg leiding en de internationale ontwik kelingen geven ons het vertrouwen dat deze sponsoring de wielersport én de Rabobank nog veel kan bren gen. Die verwachting, in combinatie met de toonaangevende status van het project, heeft voor ons de door slag gegeven." In het meerjarenplan wordt uitgegaan van het huidige budget van zo'n EUR 10 miljoen op jaarbasis. Volgens Van Schijndel geniet het sponsorproject een enorme bekendheid en een hoge waardering. "Meer dan 90% van de lokale Rabobanken en onze mede werkers, die het dichtst bij onze negen miljoen rekeninghouders staan, vinden dat wij er mee door moeten gaan. Wij gaan het op onze eigen Rabobank-manier voortzetten, met oog voor de basis van de breedte-sport én de recreatieve fietsers. Het uitgangspunt blijft dat wij heel fietsend Nederland vooruit willen helpen. Bezoekadressen: Openinastiiden: kantoor Zevenhuizen Openinqstiiden: qeldwinkel Zevenhuizen Openinqstiiden: qeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Aloemeen: Rabofoon: Rabo orderliin: Verzekeringen: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Hebdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Telefoonnummer Beleaoinosadvies: Rabobank website: RaboUjn: Blokkeren Dassen/cards:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2