LITI E BERICHTEN Hart tan Mand- deHaij v ander Wende Lidewij Elisabeth de Hoog-Hazeu Abraham van der Kraan Ron Dullaart Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Familieberichten - Bram - I Zevenhuizen Ctt t Wanneer «Ie tijd voor u even atilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren Hart van Holland 7 april 2004 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij... Psalm 23:4 Bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 24 november 1996 weduwe van Pieter de Hoog in de leeftijd van 83 jaar. Piet en Marianne t Chantal en Mark Natasja en Bert Christian Cock en Jolanda Cock Patricia en Jeroen Lydia Mark en Mariska I; Zevenhuizen, 30 maart 2004. Leliestraat 9. 1 Correspondentie-adres: C.A. de Hoog, Middelweg 14, 2841 LA Moordrecht. De begrafenis heeft zaterdag 3 april plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Moe van het strijden en in vertrouwen op God die rust en vrede schenkt, is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man, J onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader 15 maart 1925 t 3 april 2004 K. van der Kraan-Rademaker Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Akkerstraat 9 2761 XK Zevenhuizen Bram is thuis, alwaar u afscheid van hem kunt nemen op woensdag 7 april van 19.00 tot 21.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in de gereformeerde kerk Zevenhuizen-Moerkapelle, Dorpsstraat 106 op vrijdag 9 april om 13.00 uur, waarna wij hem gezamenlijk begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen omstreeks 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. I Wij danken iedereen heel hartelijk voor alle steun, kaarten en attenties die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze superpapa Het heeft ons heel goed gedaan. Zevenhuizen, april 2004 Conny Jouce Bob Waddinxveen Ongeval: Op de Coenecoopbrug raakte een 51-jarige inwoonster van Waddinxveen bij een ongeval licht gewond. De vrouw had ver moedelijk te laat door dat de slag bomen van de brug naar beneden waren en fietste daartegen aan. Zij kwam ten val en liep daarbij een hoofdwond op. Zij is voor behan deling naar het ziekenhuis overge bracht. Aanrijding: Op de Beijerincklaan waren drie personenauto's bij een kop/staart aanrijding betrokken. Een van de bestuurders is met rug- en nekklachten naar het ziekenhuis vervoerd. Verkeersongeval: Op rijksweg 12 waren woensdag 31 maart drie personenauto's bij een verkeerson geval betrokken. Een van de auto's liep daarbij een lekke gastank op. In verband daarmee is de weg uit veiligheidsoverwegingen enige tijd afgesloten geweest. Inbraak: Bij een inbraak in een woning op 1 april aan de Jan Wil lem Frisoweg werden enige siera den buitgemaakt. Men was binnen gekomen door het slot van de voordeur te vernielen. Gordel-controle: Door het Regio naal Verkeershandhavingsteam is op 2 april op de Kanaaldijk en de Beethovenlaan een controle ge houden op de draagplicht van de autogordel. Negentien bestuurders kregen een boete van 45,- voor het niet gebruiken van de gordel. Brandstichting: Op de Dreef wer den zaterdag 3 april drie jongens in de leeftijd van 16 en 17 jaar aange houden voor brandstichting. De drie werden op heterdaad betrapt toen zij een affiche van een recla mebord in brand hadden gestoken. Er is procesverbaal opgemaakt. Boskoop In de Bootstraat bleef een 71-jarige Boskoopse bij het afstappen van haar fiets vermoedelijk met een hak van haar schoen achter een trapper haken en kwam daardoor ten val. Zij liep daarbij vermoede lijk een gebroken heup op en is naar het ziekenhuis vervoerd. Aanrijding: Op de Alphenseweg waren drie personenauto's bij een kop/staart aanrijding betrokken. Twee auto's stonden stil bij het benzinestation de derde bestuur ster zag de auto's wel, maar ver klaarde dat haar remmen weiger den. Er was flinke materiële schade en een bestuurder moest met onbekende verwondingen worden overgebracht naar het ziekenhuis. Ingebroken werd er in het clubge bouw van een sportvereniging aan de Hoogeveenseweg. Men had met een tegel een ruit ingegooid en was door het gat naar binnengek- men. Uit de keuken werden enige etenswaren ontvreemd. In de Burg.Colijnstraat werd inge broken in een personenauto. Men had een ruit ingeslagen en vervol gens werd de autoradio uit het dashboard weggenomen. Gordel-controle: Door het Regio naal Verkeershandhavingsteam is op de Zijde een controle gehouden op de draagplicht van de autogor del. In totaal kregen 40 automobi listen een bekeuring van 45,- omdat zij de gordel niet gebruik ten. Inbraak bedrijf: Ingebroken werd er in een bedrijf aan deze Zijde. Men was in het pand gekomen door een ruit in te slaan en vervol gens door het gat naar binnen te stappen. Kort daarop zag een getuige enige personen met grote snelheid in een auto wegrijden. De auto, die in Rotterdam bleek te zijn gestolen, kon in Waddinxveen wor den staande gehouden. In de auto werden van de inbraak afkomstige goederen aangetroffen. De drie inzittenden, een 23-jarige én een 28-jarige inwoner van Capelle aan den IJssel en een 20-jarige inwoner van Ammerstol, werden aangehou den en in verzekeringgestela. Diefstal bromfiets: Woensdagmid dag 31 maart is (een op slot staan de) zwarte scooter bromfiets (merk Beta Ark, verzekeringsplaatje num mer DXG-551, gestolen uit een fiet senstalling op het Nijverheidscen trum. Botsing twee auto'sOp de Potgie tersingel heeft zich donderdag 31 maart een botsing voorgedaan tus sen twee auto's. Door onbekende oorzaak is één van de auto's achter uit tegen de ander gereden. Beide auto's hebben materiële schade opgelopen. Poging diefstal autowielen: In de nacht van 31 maart en 1 april is ingebroken in een personenauto die geparkeerd stond in de Lente. De dader heeft de krik en de wiel- moersleutel gebruikt uit de koffer bak om de 4 wielen los te draaien en te ontvreemden. Vermoedelijk is de dader(s) gestoord tijdens zijn 'werk', omdat de eigenaar al vroeg naar zijn werk ging en daarna bemerkte dat er iets "niet goed draaide" aan zijn auto. Alleen de krik wordt nog vermist. Inbraak: In de namiddag/avond van donderdag 1 april is ingebroken in een pand op het nijverheidscen trum. De dader heeft een ruit inge gooid en vervolgens naar binnen geklommen. Vermoedelijk heeft de dader daardoor een bloedende wond opgelopen, althans te zien aan de achtergelaten sporen. Er wordt een TFT computerscherm vermist. Verkeerscontrole: Woensdagmor gen 31 maart heeft een groep stu denten van de politieschool een uitgebreide verkeerscontrole gehouden op de Zuidplasweg bij La Baraque. Tijdens deze controle zijn ruim 25 personenauto's, 5 aanhan gers, 2 motoren en 2 brommers gecontroleerd. De voertuigen wer den door een motoragent uit het verkeer gehaald en begeleid naar het parkeerterrein. Door de stu denten werd een uitgebreide con trole uitgevoerd. Er zijn voor diver se overtredingen processen verbaal opgemaakt. Alcoholcontrole: Vrijdag 2 april is een alcoholcontrole gehouden op de Swanlaweg. Een automobilist uit Nieuwerkerk blies op straat een "A" (Alcohol). De automobilist werd aangehouden en moest op het bureau een ademanalyse test ondergaan. De uitslag was 335 ugl (toegestaan max. 220 ugl). Voor UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging f wan dart Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hookeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk pagina 3 deze bestuurder was het niet de eerste keer dat hij onder invloed van alcohol een voertuig bestuur der. De bestuurder kreeg een rijver bod van twee uur en een proces verbaal. Een tweede bestuurder had een uitslag van de ademanaly se van 480 ugl. Resultaat voor de nacht: rijverbod van vier uur en een proces verbaal. Een derde bestuur der blies op straat wel een "A", maar op het politiebureau kwam de uitslag van de ademanalyse uit op nul. Een vierde bestuurder: 395 ugl: rijverbod 3 uur en proces ver baal. Inbraak: In een woning aan de Knibbelweg iszaterdagavond 3 april ingebroken. De dader(s). is binnengekomen door een deur op te wrikken. Een GSM telefoon, drie schilderijen en een marmeren klok zijn meegenomen. Ook een draad loze huistelefoon is meegenomen. Motorrijder ten val: Vrijdagmorgen 2 april is een motorrijder op de Noordelijke Dwarsweg, vlak voor de spoorwegovergang, ten val gekomen. Volgens de motorrijder was er een gat in het wegdek, dat hij te laat opmerkte, waardoor zijn voorwiel in het gat kwam en hij de macht over zijn motor kwijtraakte en hij ten val kwam. De motor had schade opgelopen door de schuif- partij, evenals de kleding van de bestuurder. Vechtpartij bij La Baraque: Bij de bussen bij La Baraque ontstond op zondagmorgen een vechtpartij tus sen een aantal jongeren. Volgens de verhalen zou een meisje onheus worden behandeld. Een vriend van haar zei er wat van, hetgeen resul teerde in een aantal klappen. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan en de dader is aangehouden. De passen van de vechtenden zijn ingenomen. Alle betrokkenen kwa men uit Bleiswijk. De dader is in de loop van de zondag naar huis gezonden met een dagvaarding. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor*'?* frjipcnde iu:np.r.t*in& Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Jeans» Matze-Koctt M8rian v.d. Bogerd-Ki Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar ad verten tiema teriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3