Gemeente - 4 m Zevenhuizen-Moerkapelle j pagina4 - Gemeentenieuws 7 april 2004 www.zevenhuizen-moerkapelle.nl WEEK 15 - WETHOUDER DEELT ZATERDAG 17 APRIL COMPOST UIT GEMEENTEHUIS GESLOTEN OP GOEDE VRIJDAG MELDINGSFORMULIER ONDERHOUDSWERKZAAMHEDEN VERGADERSCHEMA RAAD EN COMMISSIES VERKIEZING EUROPEES PARLEMENT VERGUNNINGEN 1 s-* -r Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl 1 Als u op zaterdag 17 april naar het afvalbrengstation aan de Zuidplas- weg 14b komt, overhandigt wethouder De Jong u persoonlijk maxi maal twee zakken compost per adres in de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zorg voor legitimatie en neem het onderstaande bon netje mee. Voor belangstellenden is er een folder over het gebruik van compost. Als dank voor de moeite, die u doet om het afval gescheiden aan te bieden. Goed voor het milieu, goed voor uw tuin of bloembakken! Bon voor twee zakken compost Op vrijdag 9 april is het gemeentehuis geslotenNn ver band met Goede Vrijdag. Ook Tweede Paasdag is het ge meentehuis dicht. Op dinsdag 13 april zijn wij u graag weer van dienst. Naam. Straat Postcode en woonplaats Inleveren bij het afvalbrengstation aan de Zuidplasweg 14b op 17 april a.s. Via onderstaande meldingsbon kunt u onderhoudswerkzaamhe den aan wegen, straatmeubilair, riolering, openbaar groen en straatverlichting aan de gemeente doorgeven. Let op, de meldin gen worden op basis van urgentie afgehandeld en er wordt niet schriftelijk op gereageerd. U kunt ook telefonisch een melding doorgeven van maandag t/m vrijdag van 12.00-14.00 uur, 0180- 634275. Omschrijving van de melding: naam: adres: woonplaats: telefoon*: *ik wil wel/niet teruggebeld worden (doorhalen wat niet van toe passing is) Zevenhuizen/Moerkapelle, Handtekening: 2004 Raad 20 april 2004 Raads- en commissievergaderingen zijn openbaar en vinden plaats in de raadszaal van het gemeente huis. De aanvang is 19.30 uur. In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zeven huizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. KANDIDAATSTELLING 1. Op woensdag 28 april 2004 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van het Euro pees Parlement plaatshebben. 2. Op de dag van de kandidaatstelling (28 april) kunnen bij het centraal stembureau (de Kiesraad) van 9.00 tot 15.00 uur lijsten van kandidaten (model H 1) worden ingeleverd. De Kiesraad is gevestigd in het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Schedeldoekshaven 200, 2511 EZ 's- Gravenhage. 3. Op deze lijsten kunnen ook onderdanen van andere lidstaten als kandidaat worden opgenomen. Kandidaten die niet de Nederlandse nationaliteit hebben, dienen bij de kandidaatstelling een schrif telijke verklaring van de daartoe bevoegde autoriteit van de lidstaat van herkomst over te leggen, waaruit blijkt dat hij/zij niet is uitgesloten van het recht om gekozen te worden. 4. De formulieren die benodigd zijn bij de kandidaatstelling, zijn tot en met de dag van de kandidaat stelling op elk gemeentehuis alsmede bij de Kiesraad voor politieke groeperingen kosteloos ver krijgbaar. De formulieren zijn ook te downloaden via www.kandidaatstelling.nl en www.kiesraad.nl. 5. Voor de kandidaatstelling moet een waarborgsom van elfduizendtweehonderdenvijftig euro wor den betaald, tenzij bij de laatstgehouden verkiezing van de leden van het Europees Parlement één of meer zetels aan de politieke groepering is/zijn toegekend. Betaling van de waarborgsom vindt plaats door overmaking van dit bedrag op rekeningnummer (Rabobank) 192323256 ten name van Ministerie van BZK/DGCZK, HV 11, Postbus 20011, kamer H1002, 2500 EA Den Haag onder vermelding van 'waarborgsom kandidaatstelling EP' gevolgd door de naam van de politieke partij. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften betreffende de inlevering van kandidatenlijs ten kunnen worden verkregen bij de Kiesraad, telefoon 070-4266266. Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met de heer J.L. Poelmans van de sectie Publieks- zaken, telefoonnummer 0180-637741. Ingekomen aanvragen bouwvergunning/sloop vergunning •Ajuin BV; aanvraag sloopvergunning voor het slopen van een landbouwloods, Julianastraat 128 te Moerkapelle. (ontvangen 1 april 2004) Exploitatiemij Clazing BV voor het plaatsen van een overkapping/berging voor zuiverings installaties en controlekamer zuiveringsinstal laties op het perceel Bierhoogtweg 17 te Zevenhuizen, (ontvangen 25 maart) Koolhaas Nieuwerkerk BV voor het plaatsen van een kas en drie watersilo's op het perceel Oogstpad 10 te Zevenhuizen, (ontvangen 31 maart) Ajuin BV voor het bouwen van een landbouw loods op het perceel Julianastraat 128 te Moer kapelle. (ontvangen 1 april) HZPP3 B.V. voor het plaatsen van teeltruimte, een bedrijfsgebouw, 2xWOT, en waterruimte op het perceel Bredeweg achter nummer 80-86 te Zevenhuizen, (ontvangen 2 april) P. Croft voor het plaatsen van een tuinkamer op het perceel Vlietkade 19 te Zevenhuizen, (ontvangen 3 april) Verleende bouwvergunningen/vrijstellingen Verzonden 31 maart 2004: •Holding Bredeweg P. Evers B.V. voor het oprichten van een kas op het perceel Brede weg 40 te Moerkapelle. P. Boersma voor het vergroten van woningen op de percelen De Fuut 17 en 19 te Zevenhuizen. Verzonden 1 april 2004: Exploitatiemij Clazing B.V. voor het plaatsen van drie lichtmasten op het perceel Bierhoogt weg 17 te Zevenhuizen. Verzonden: 2 april 2004 Kwekerij Rozenhof voor het plaatsen van 5 watersilo's en een bedrijfsruimte op het per ceel nabij Bredeweg 86 te Zevenhuizen. Bezwaar vergunningen ontheffingen Voor de hierboven genoemde ingekomen aan vragen om bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium van de procedure nog niet kunnen worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aan vragen in dit stadium bezwaar worden aangete kend. Tegen de afgegeven vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de ver leende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvra ger. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Tervisielegging bouwplan Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat vanaf 8 april 2004 gedurende vier weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouw plan ter inzage ligt van: E.P. Bodaan voor een dakopbouw op de woning De Esdoon 10 te Moerkapelle. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en is in strijd met de bepalingen van het geldende bestemmings plan. Het college is voornemens medewerking te verlenen aan dit bouwplan via een binnen- planse vrijstellingsprocedure op grond van arti kel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 8 april 2004 tot en met 5 mei 2004 tegen het verlenen van de vrijstelling zienswijzen bij het college in te dienen. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 112 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2004 | | pagina 4