BRASSERIE 'T GRAANHUYS brasserie IN DEZE KRANT: [on, sport, ontmoeten en genieten. sW'vÉRSCt5o°l ton Mndwk in nfeptöl! K.A. Havelaar Zn bv m brasserie 't graanhuys tweemanspolder 6a zevenhuizen tel. 0180-328928 E N U K R A INI 1 itui Metaaltechniek Wd u MtnkP in sPmL énninim en FVS! HEET U DAGELIJKS VAN HARTE WELKOM VANAF 12.00 UUR Onze wijnkaart pagina 2 High Tea 't Graanhuys pagina 2 Recept van de chef pagina 2 Onze menukaart pagina 3 Graanhuys goes Portugal pagina 4 to éénjarig bestaan van Brasserie 't jraanhuys is inmiddels voorbij gegaan. Vóór u ligt de vijfde editie van onze nenukrant. Een krant die zijn functie heeft gevonden en alom wordt geprezen. Ook de koppeling met de seizoenen blijkt een goede keuze. Het maakt het mogelijk om het menu zo samen te stellen dat het past het jaargetijde en de sfeer die er op dat noment heerst. Het menu is in die perio- heel duidelijk gegroeid, dat heeft te naken met een groeiende ervaring bij de jkeukenbrigade. Maar ook met de smaak de wens van de gast. In de eerste peri- de was ook de gast zoekende naar wat bij hem of haar paste in de ambiance van Brasserie 't Graanhuys. Groot was de ver gassing in het eerste begin bij het zien van de kaart en de gerechten die werden Voorgeschoteld. Het was voor de keuken brigade spannend om bij dit groeiende Verwachtingspatroon aan te blijven slui pen. De reactie's op het wintermenu waren merkelijk overweldigend. De keuze voor een basismenu met verrassende nieuwig heden, bleek een schot in de roos. De gasten van Brasserie 't Graanhuys kiezen blijkbaar de ene keer voor wat makkelijks en de andere keer voor iets culinairs. Top pers op de kaart als de 'Saté 't Graanhuys', de 'Mixed Grill' en de 'Carpaccio' zijn niet meer weg te denken. Het mooie van deze gerechten is dat de keukenbrigade het iedere keer nog kan laten groeien. Zij vin den het een uitdaging om de gast net even te verrassen en de positieve reacties blij ven dan ook niet uit. En dan het 'Grand Desseit'. Deze koninklijke afsluiting van het-diner brengt vele oh's en ah's teweeg. De grote witte borden maken het mogelijk om er met elkaar uitgebreid van te genie ten. Het is echt een gezamenlijke afsluiting van een gezellig samenzijn. De 'High-tea' is ook een gewild object. Het stelt een groep mensen in staat om gezellig met elkaar te keuvelen en onder tussen een hapje weg te prikken. Brasse rie 't Graanhuys is duidelijk een ontmoe tingsplaats aan het worden. Het interieur brengt de gasten in de sfeer van de omge ving, het polderlandschap. De plaatsen in de molenstomp zijn erg in trek. Vaak zijn zij al weken vooraf geboekt om zeker te zijn van het gebruik. De gasten die hier gebruik van maken waarderen de ambi ance en het intieme karakter. Voor een groep is deze locatie een garantie voor gezelligheid en intensiteit. Het polderland schap en de omgeving zijn inmiddels ook terug te vinden in de lunchkaart. Met een 'Clubsandwich Molenviergang' en een 'Clubsandwich Rottemeren' wordt duide lijk in welke omgeving je bent. En een ding is zeker, ze smaken buitengewoon heerlijk. Het aanbod in de lunchkaart is enorm gegroeid. De nieuwe kaart stelt de gasten in staat om uit diverse soorten brood te kiezen. Brasserie 't Graanhuys is inmiddels een begrip, wanneer de zon schijnt zit het ter ras gezellig vol. Moest men er vorig jaar zomer nog wat aan wennen, nu is het duidelijk dat de gasten een nieuwe plek om te zonnen gevonden hebben. Heer lijk een terrasje nemen op korte afstand en er toch helemaal uit zijn, is nu moge lijk. Deze lente en zomer beloven opnieuw een periode van gezelligheid en samenzijn te worden. Samen genieten van de zon en de sport wordt dit jaar de combinatie. Met de Olympische Spelen in Athene, het EK voetbal in Portugal en alle bestaande evenementen, wordt het moei lijk om te kiezen. De nieuwe activiteit 't Graanhuys goes Portugal combineert gezelligheid met een sportieve ambiance. Van het Nederlands Elftal genieten op een immens groot scherm en in een nagebootst stadion geeft een extra kick. Naar Portugal gaan is niet voor iedereen weggelegd. Toch kan men de live sfeer ook op een andere manier beleven. Middels tribunes en staanplaatsen krijgt men het gevoel er midden in te zitten. De gekheid, de vreugde, de teleurstelling, de moeilijke momenten, met elkaar beleven is totaal iets anders dan thuis met de chips voor de buis te zitten. Op de achterpagina leest u er meer over. ^betaalbare tui nn.c >üw wensen isa Van der Mee Jansen Pinksterbloemstraat 8,2751 CK Moerkapelle Tel. (079) 593 23 04, Mobiel: 06 - 51 50 46 05 H AVELAAR l =rf moerkapelle Verkoop aan particulier/hobbyisti vialHfeveiaar Messing, brons, aluminium, RVS, staal jaargang 2 nummer 2 opl age 40.000 pagina 1 rcLcot Pvenw voor: tuinontwerp, tuinaanleg, tuinonderhoud Dorpsstraat 134 - 3761 AH Zevenhuizen Telefoon: (0180)-63389(|of (01Ö)-5219083 Nijverheidstraat 10 - 2751 GR Moerkapelle T 079 593 1307 - F 079 593 1164

Hart van Holland | 2004 | | pagina 13