DE KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE lotgenoten- ZWEMWATERSEIZOEN STAAT VOOR DE DEUR Middenstandsvereniging Zevenhuizen BIJEENKOMST STICHTING PIJN-H00P pagina 12 Hart van Holland 5 mei 2004 Herkent u zichzelf op deze foto's, meldt u voor zaterdag 8 mei bij het Hart van Holland en uw champagne-ontbijt wordt met moederdag verzorgd. Tus sen 9.00 en 11.00 uur bezorgen wij bij u thuis. ZO JA, dan heeft u prijs!! En wat voor één! Wij brengen u op moederdag een uitgebreid champagne-ontbijt op bed voor 2 personen! Vorige keer Deze keer Actuele informatie oppervlaktewater op www.zuid-holland.nl Internet en zwemwatertelefoon Zwemwaterfolder 2004 Fotowedstrijd Deelnemende bedrijven: Albert Heijn, Apotheek Zevenhuizen, Bakkerij Gerritsen, FA Benning, Bike Totaal Boode, Blokker Zilverberk, Cafetaria Mainstreet, Chinees-Indisch Restaurant Jade, C1000 Wals, Dierenspeciaal zaak vd Hoek, Dijkshoorn Brillen, Drogisterij Rodenburg, Fixet Marskramer Schotte, Garage Schmidt, Goudsmidsatelier Kleinood, Groente en Fruithandel 't Karrewiei, Het Mekka wijn en versspecialiteiten, Het Snoep kadowinkeltje, Outfit, Fa. Bac en Zn., De Parasol, Reisburo de Zwaluw, Restaurant de Strandgaper, Touringcarbedrijf Look-Tours, Toys 2 play, Versprille, Voorbrood Meubelen, Wismeijer, Wonderlijke verleiding, Zadel- en tuigmakerij J.J. van Rijs, Gebr. Heij, Druk kerij Elgersma, Fa. P. Visser en Zn. verwarming, Rabobank Zevenhuizen, Perdijk Makelaardij, H.Sol Caravanstalling, Veerman, betrokken adviseurs. Op de klassenfoto van de vorige keer (foto onder) is een aantal reacties binnen gekomen waardoor er één aanvulling en één verbetering op deze foto is. De foto van de vorige keer betrof de huishoudschool Swanla te Zevenhuizen rond 1960. Op de bovenste rij van links naar rechts: Janny de Zwart, Wil Moerman, juffrouw Zuurveen, Joke Moerman, Joke Oudijk, Cocky Rip, Wil Dijks hoorn, Tineke Koolhaas en Lieneke Grotenboer. Zittend en gehurkt van links naar rechts: Gerry van Dorp, Annie de Winter, Ria de Jong, Annie van der Wilt, Marti Mostert, Joke Stolk, Greetje Jongeneel, Ineke Tamerus, Gerrie de Graaff en Dicky van den Berg. Deze keer gaan we weer naar Moerkapelle en wel naar de openbare lage re school in het seizoen 1942/1943. De namen van de kinderen zijn bekend, maar voor correcties houden we ons aanbevolen. Op de bovenste rij van links naar rechts: Ada Cammeraat, Jannie Ottevan- ger, Jenny Hertog en Wil Schipper. Op de tweede rij van links naar rechts: meester Poissonnier, Elly Poissonnier, Bep Hage, Corrie van der Velde en Emmy Knop. Op de derde rij van links naar rechts: Jan Verbruggen, Wim Hertog, Kors Cammeraat en Dick Immerzeel. Op de onderste rij van links naar rechts: Dirk van Vliet, Rien van den Bogaard, Jan van Helden, Piet van Leeuwen en Wim Sol. Van iedere gepubliceerde klassenfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs vermeerderd met 2 euro. De bijdrage van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zevenhuizen/Moerkapelle". Van oude klassenfoto's in van voor 1970 maakt de heer van der Zalm graag een kopie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties - tussen 20.00 en 22.00uur, naar Pim van der Zalm: 0180 - 633077. E-mailen kan ook: vwdzalm@box.nl Gouda - Stichting Pijn-Hoop, de patiëntenorganisatie voor mensen met chronische pijn in de regio Gouda, houdt op woensdag 12 mei een lotgenotenbijeenkomst. De bij eenkomst wordt gehouden in zaal tje "De Punt" (onderdeel van Zorg centrum Goverwelle) aan het Middenmolenplein 266 in Gouda van 14.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie en/of opgave voor deel name: Hans Bandell, telefoon 0182- 375619 of Conny van den Berg, telefoon 0182-538017. Regio - Het zwemseizoen breekt weer aan. Dat betekent dat de provincie, net als ieder jaar, actuele informatie over de zwemwaterkwaliteit verstrekt. Vanaf 1 mei is de provinciale zwemwaterwebsite in de lucht en de zwemwatertelefoon bemand. Bij de 110 officiële zwemlocaties, die regelmatig door de waterkwaliteitsbeheer ders en de provinciale inspec teurs worden gecontroleerd, staan herkenbare borden. Er is ook een nieuwe zwemwaterfol der met algemene informatie en adviezen. Tevens houdt de provincie dit zwemseizoen een fotowedstrijd. Het zwemseizoen duurt van 1 mei tot eind september. Als de waterkwaliteit of de aan wezigheid van bijvoorbeeld blauw- wieren daartoe aanleiding geeft, neemt de provincie maatregelen. Dat kan een negatief zwemadvies of zelfs een zwemverbod zijn. Geldt er voor een zwemlocatie een maatregel, dan staat bij die locatie ook een ander bord dan het gebruikelijke informatiebord. Daaronder hangt bovendien nog een informatiekastje met daarin een toelichting over de reden van de maatregel. Op verschillende manieren kan informatie worden verkregen. Via www.zuid-holland.nl/service/ zwemwater biedt de provincie naast actuele informatie ook infor matie per zwemlocatie, de kaart met de 110 zwemlocaties, algeme ne informatie en adviezen. Een e- mail sturen met een vraag over de zwemwaterkwaliteit kan via zwem- water@pzh.nl. Antwoord volgt dan zo spoedig mogelijk. De zwemwa tertelefoon (070 441 75 50) is tus sen 8.30 en 16.30 uur te bellen voor vragen en het melden van gezond heidsklachten. Buiten kantooruren draait een informatiebandje. De gratis zwemwaterfolder lig* onder andere bij de VW's, gemeentehuizen en bibliotheken. De zwemwaterfolder is ook ver krijgbaar bij de afdeling Communi catie van de provincie Zuid-Hol land, telefoon 070 441 66 22. De provincie zoekt leuke, mooie en sfeervolle foto's van de Zuid-Hoj- landse zwemlocaties. Daarom is jaar een fotowedstrijd uitgeschre ven. Foto's kunnen voor 1 septem ber 2004 worden ingestuurd worden onder andere gebruikt op de provinciale website en in diverse publicaties. Het reglement staat op de website en is via de zwemwa tertelefoon op te vragen. Er ziJn verschillende prijzen te winnen, waaronder een digitale camera.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 12