LITI E GERANIUMS IN RUIL VOOR GOEDE DOELEN KONINGINNEDAG 2004: ALLEMAAL WINNAARS BERICHTEN GERANIUMMARKT JUBiLEUMLOOP TZM itt t ^YfleCct LOTERIJ schaak vereniging Hart van Holland 5 mei 2004 milii hten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 pe nieuwe Bank Project Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Boorsma en Beentjes kennen banken, beurzen en beleggers. Kent u hun bedrijf Independent Investment Solutions al? U kunt ons vrijblijvend bellen op 076-54 94 371 of mailen via iisbreda@xs4all.nl voor meer informatie. 29.000 exemplaren Lions Club Zevenhuizen-Moerkapelle organiseert 8 mei Duizenden geraniums en andere perkplanten op het gemeentehuisplein te Zevenhuizen Zaterdag 8 mei van 8.00 tot 15.00 uur (de dag voor Moederdag) Opbrengst voor "Herinrichting Poliklinieken in Suriname" CnrAnlA 1 vvaart,'j de opbrengst zal worden verdubbeld door: loraaio J Stichting Cordaid Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging "f^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian v.rt Rnnfirri-Kinri I Moekeindseweg SO 2665 K£ BleiSwgk Zevenhuizen - De Lions Club Zeven huizen-Moerkapelle houdt zater dag 8 mei, de dag voor Moederdag, een uitgebreide geraniummarkt. Op het plein voor het gemeente huis worden vanaf 8.00 uur de planten feestelijk uitgestald. Een grote verscheidenheid aan planten 15 ingekocht om de brede interesse van de kopers te boeien. De plan ten worden 's ochtends van de kwe kerij aangevoerd en uitgestald. Het doel van de markt is om fondsen te verwerven voor de projecten, die de Lions Club dit jaar stimuleert, onder andere het project 'Herin richting poliklinieken in Suriname' en het 'Senioren Banken project' in Zevenhuizen-Moerkapelle, bekend als: "De nieuwe Bank". n ,^even^u'zen"Moerkapelle en ud-Verlaat zijn door de intensieve inzet van de Lions Club Zevenhui- en-Moerkapelle drie nieuwe ban- on geplaatst op markante punten innen de gemeente. Daar bieden een extra rustplaats, geschikt Moerkapelle - Schaakvereniging Moerkapelle stond op Koninginne- 9 op de goedbezochte braderie een loterij. De winnende lot nummers zijn: wijn 101 roze, wijn gM^n^u'zen Er waren eigenlijk „.J n maar winnaars op Koningin- zii h t 'n ^ever,huizen; want dank- ouHr moo'e weer viel er - als van- - veel te genieten. das!/66' Aderen hebben meege- uiteind«rxde et.ala9ewedstrijd. De SuuhI j winnaars zijn Beau Svhrcr', 5'9ne Sleeuwenhoek, lem i? cheffers' Yara en Jan Wil- een h j1 'Jt' a"e kinderen hebben Het n ra9 van 5<" gewonnen. pPrc+ anJecomite had voor het niseerd8n ï|ets"PUZ2elt°cht georga- WerinnK u winnaars zijn Van n9h, H. Bakker en F. Wittebol. Zij ontvangen een bon van Reisbu- ro de Zwaluw, Bike Totaal Boode of Look-Tours. De winnaars van de Oranjebonnen zijn I.P. Bos, Sta ringstraat, M. Nieuwland, Burg. Boerstraat en A.C. de Jong uit de Asterstraat, alleen wonend in Zevenhuizen. De mooiste kinder- kraam was van Rianca Kik en de standhoudersprijs was voor het prachtig aangeklede Knuffel beestenplein bij Voorbrood. De brandweer heeft voor de derde keer de prijs voor trucktrekken gewonnen (100,-). Prijzen zijn op te halen bij Veerman aan de Dorps straat 200 te Zevenhuizen. voor sociale ontmoetingen en een uitzicht over specifieke delen van de woonomgeving. Zaterdag 8 mei om 12.00 uur wor den deze banken officieel en feestelijk overhandigd aan de oud ste bewoners en de vertegenwoor diger van de gemeenteraad, burge meester J. Westendorp. De over handiging vindt plaats op het plein voor het gemeentehuis. Het project 'Herinrichting polikli nieken in Suriname' wordt van harte ondersteund door de Stich ting Cordaid. De Stichting Cordaid (www.cordaid.nl) stimuleert parti culiere initiatieven voor ontwikke lingssamenwerking. Cordaid verdubbelt voor dit project de opbrengst van de geranium- markt. Dit jaar is het doel om twaalf zuurstofsets aan te kunnen schaffen voor de poliklinieken in het binnenland van Suriname. Vorig jaar konden de Lions nieuwe koelkasten voor het project aan schaffen. Inbraken: In de Wingerd en Lijster besstraat werd op 26 april ingebro ken in een auto. In beide gevallen werd de autoradio en de bijbeho rende elektronica weggenomen. In een geval is onbekend hoe men in de auto is gekomen Bij de ander heeft men de zogenoemde softtop opengeritst en kon men bij de spul len komen. Belediging: Op het Raadhuisplein werd dinsdag 27 april een 25-jarige Waddinxvener aangehouden wegens belediging van een politie ambtenaar. De man had luidkeels ruzie met zijn vriendin en toen hij daarover werd aangesproken, maakte hij de politieman voor rotte vis uit. Tegen de man is pro cesverbaal opgemaakt en hij moet op 21 juni voor de rechter verschij nen. Geld gestolen: Uit een woning aan de Prins Bernhardlaan werd woens dag 28 april een geldbedrag ont vreemd. Vermoedelijk is men via insluiping of met gebruik van een valse sleutel in de woning geko men. Mishandeling: In de Passage zijn vrijdag 30 april twee Waddinxveen- se jongeren in de leeftijd van 16 en 17 jaar aangehouden voor mishan deling. De twee kregen ruzie met een 17-jarige jongen over zijn racistische houding tegenover hen. Dit liep uiteindelijk uit op een handgemeen en er vielen over en weer enkele rake klappen. Tegen de jongens wordt procesverbaal opgemaakt. Inbraak: Op de camping aan de Henegouwerweg werd ingebroken in een stacaravan. Men was binnengekomen door een raampje open te breken en naar binnen te klimmen. Ontvreemd werden een laptop en een decoder voor de TV. Inbraak: Er werd op 27 april inge broken in een bedrijf aan de Par klaan. Men had een raam openge broken en was daardoor naar binnen geklommen. Ontvreemd werden drank en snoep. Aanrijding: Op Zuidwijk vond woensdag 28 april een frontale aanrijding plaats tussen een perso nenauto en een bestelauto. De bestuurder van de personenauto kwam in een bocht op de weghelft van de hem tegemoetkomende bestelauto. De bestuurder daarvan kon een aanrijding niet meer voor komen. Door de aanrijding kwam de bestelauto tegen een lichtmast tot stilstand. De bestuurder van de personenauto had de nodige alco hol gedronken en bleek een adem- alcoholgehalte van 455 te hebben, waar de wettelijke grens op 220 ligt. De man is een boete van 571,- opgelegd. Inbraak: Bij een inbraak vrijdag 30 april in een bedrijf op het Torenpad werd een geldkistje buit gemaakt. Men was in het bedrijf gekomen door een rolluik open te breken en vervolgens een ruit in te slaan en naar binnen te klimmen. Aanrijding: Op de Reijerskoop vond zaterdag 1 mei een frontale aanrij ding plaats tussen een personenau to en een fiets. De fietsster wilde linksaf de Galerij oprijden en reed voorgesorteerd tegen de as van de weg. De personenauto kwam uit tegenovergestelde richting en de bestuurster daarvan was bezig haar autoradio te bedienen en kwam daarbij over de as van de weg en zag de fietsster niet. Deze werd frontaal geschept. Dé vrouw liep daarbij verwondingen aan hoofd en heup op en is overgebracht naar het ziekenhuis. Valpartij met racefiets: Door onbe kende oorzaak is zondagmiddag 25 april een fietser ten val gekomen op de Molenviergang. Het slachtof fer had zeer zwaar hoofdletsel. In overleg met het personeel van de trauma helikopter is het slachtoffer per ambulance overgebracht naar het Dijkzicht ziekenhuis in Rotter dam. Inbraak schuur: In de nacht van zondag op maandag is ingebroken in een schuur op het Noordeinde. De dader(s) heeft een ruit inge gooid en daarna de deur gefor ceerd. De buit bestond uit een aan tal koffers met kleding. Inbraak restaurant: In de nacht van maandag op dinsdag is ingebro ken, door het openbreken van een schuifpui, in een restaurant bij de Zevenhuizerplas. Het gehele pand is doorzocht, waarbij door de dader(s) een aantal 'inpandige' deuren is opengetrapt. De buit bestond uit het papiergeld uit de kassa. Snelheidscontroles: Er is een snel heidscontrole gehouden op het Zuideinde op maandagmorgen. Er passeerden in de twee.uur durende controle 234 voertuigen, waarvan er 35 te hard hebben gereden. De hoogst gemeten snelheid was 93 km/u, toegestaan ter plaatse 60 km. Alle hardrijders kunnen «en schikking thuis verwachten. Op 27 april is een controle gehou- 566 groen, Senseo koffieapparaat 745 groen en broodbakmachine 774 geel. Tot op heden heeft één winnaar zich gemeld. Indien men ook in het bezit is van een winnend lotnum mer, neem dan contact op met Marianne van Elteren, telefoon 079- 5932338 of 06-20861426. Moerkapelle - De weersvooruit zichten voor 30 april waren veelbe lovend. Als gevolg hiervan had een record aantal van 179 lopers zich aangemeld voor de jubileumloop, georganiseerd door de tafeltennis vereniging Zevenhuizen/Moerka- pelle. Onder grote belangstelling vertrokken om 10.00 uur 54 kinde ren voor de 2 kilometer loop. Eerste bij de jongens werd Harmen Ver- weij met een tijd van 9.00, een ver betering van zijn tijd van vorig jaar met 24 seconden. Bij de meisjes werd Jeanine Krijgsman eerste met een tijd van 10.48. Om 11.30 uur viel het startschot voor de andere afstanden. De uitslagen van deze wedstrijden is als volgt: 5 kilometer heren: 1. Barend den Ouden uit Moerkapelle, 19.01; 2. A. Punt uit Rotterdam, 21.49. Dames: 1. Kayleigh Klos uit Moerkapelle, tijd onbekend. 10 kilometer heren: 1. Michael Woerden uit Mijdrecht, 35.09; 2. Vegard Spiten uit Lopik, 36.58. Dames: 1. Sofie Spiten uit Lopik, 38:20. 15 kilometer heren: 1. dhr. Oskam uit Boskoop, 59.12; 2. Tiao Verburg uit Waddinxveen, 1.04.10. Dames: 1. mw. Donkersloot uit Rot terdam, 1.28.34. 21.1 kilometer heren: 1. Maurits Heykoop uit Moordrecht, 1.19.34; 2. Wim Ver- kleij uit Reeuwijk, 1.26.44. Dames: 1. Anja Dijkhuizen uit Waddinx veen, 1.50.36. den op het Noordeinde van 15.30 tot 17.00 uur. In totaal passeerden 553 passanten, waarvan er 247 te hard reden: 44,67 Toegestane snelheid 50 km/u. De hoogst geme ten snelheid was 94 km/u. Alle overtreders kunnen een schikking thuisverwachten. Controle arbeidsinspectie: Er zijn op 27 april twee controles gehou den door de vreemdelingendienst en de arbeidsinspectie bij bedrijven op de Bredeweg. Bij een kwekerij waren 25 aanwezigen, waarvan één persoon is aangehouden, die niet in het bezit was van een geldig legitimatiebewijs. Bij het tweede bedrijf is één persoon aangehou den die een vermoedelijk vals pas poort bij zich had. Inbraak poging: In de nacht van maandag op dinsdag is gepoogd in te breken in een bedrijfspand aan de Dorpsstraat. Het bovenlicht van een raam aan de zijkant van het pand was ingeslagen. Vermoedelijk is de dader gestoord, er is niemand binnen geweest. Poging malversaties met PIN appa raat: Twee vermoedelijk Marok kaanse of Turkse mannen hebben woensdagmorgen 28 april een 'kapje' geplaatst in de gleuf voor de pinpas van de PIN-automaat van de Postbank bij Albert Heijn. Er is tijdig vastgesteld dat een en ander niet in orde was. Er zijn voor zover bekend geen benadeelden. Botsing auto tegen scooter: Een scoorterrijder, die langs de rijksweg reed vanuit Gouda naar Zoeter- meer, verleende woensdagmiddag 28 april geen voorrang aan een automobilist die op de Nrd. Dwars weg reed richting Waddinxveen. Zowel de auto als de scooter waren zeer zwaar beschadigd en moesten worden weggetakeld. De bestuur der van de scooter was pas één dag in het bezit van de scooter. De bestuurder is voor controle door de ambulance overgebracht naar het Bleuland ziekenhuis. Inbraak restaurant: In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebro ken in het tweede restaurant bij de Zevenhuizerplas. Men is binnenge komen door een deur te forceren, het alarm is buiten gebruik gesteld. De gok-/speelautomaten, de siga rettenautomaat zijn geforceerd, sterke drank, geld stereo, computer en drie vaten (50 liter) zijn meege nomen. Onafhankelijk informatieblad Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3