ONTBIJT VOOR MOEDERS EERSTE LUSTRUM SENIORENTOCHT MOERKAPELLE NATIONALE SP0NS0RWEEK CLUBKAMPIOENSCHAP HENGELSPORTVERENIGING OPBRENGST NATIONAAL FONDS KINDERHULP OUD PAPIER INZAMELING TIEN IS TEVEEL!? VERHUIZING WERELDWINKEL ^ZEVENHUIZEN MOERKAPtLLt Hart van Holland 12 mei 2004 pagina 25 ook voor peuterspeelzaal "de Zeven Dwergen" Wit teve^f-Tlle ze in huis? ls tien Zevenhuizen - De Midden standsvereniging Zeven huizen hield een ludieke Moederdagactie. Enkele bestuursleden van de vere niging bakten bij de plaat selijke C1000 broodjes af en maakte ontbijtmanden klaar voor acht Zevenhui- zense moeders. Deze moe ders waren gekozen uit het winkelend publiek, gefotografeerd en via een advertentie in het Hart van Holland bekend gemaakt. De moeders genoten van een champag- neontbijt voor twee perso nen, geserveerd door Zevenhuizense midden standersDe actie werd door alle partijen geslaagd genoemd. Willem Stormbroek en Jan van de Vendel: "leder jaar is een groter succes" Dnnr Paulien de Graaf eens voor: je een tweeling, dochters. Uit huma- epn er^e9'ngen heb je beslo- adoptiekind in huis te atjnn.a^r dan staan er ineens kina en voor deur! en u't verschillende lan- S'onden w verschillende achter- Cf nWat.doe je; stuur je ze beleet Vlet de tien kinderen Ne*; ,8ezin Zoontjes span en doldwaze avonturen lï^nhubl6" •Vai? musicalgroep t0efenon Z,jn sinds ianuari aan n voor de uitvoering van de musical "10 teveel en heb ben er zin in om te laten zien wat ze kunnen. De liedjes en teksten kennen ze uit hun hoofd, de kle ding is klaar en ziet er mooi uit, de decors beginnen hun definitieve vormen aan te nemen. Op vrijdag en zaterdag 28 en 29 mei zullen drie voorstellingen worden gege ven in de theaterzaal van dorpshuis Swanla. 28 mei om 19.30 uur en 29 mei een middagvoorstelling om 14.00 uur en een avondvoorstelling om 19.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij reisbu- ro De Zwaluw, Dorpsstraat 149 in Zevenhuizen. De sponsorloterij steunt goede doelen op het gebied van sport, cultuur en welzijn in Nederland. Uniek aan de Sponsor Loterij is dat men zelf kan bepalen voor welk doel men meespeelt. De helft van elk lot van zes euro gaat direct naar de organisatie waarvoor men mee speelt. De Sponsor Loterij organiseert van 15 tot en met 23 mei de nationale sponsorweek. Tijdens deze week gaat peuterspeelzaal "de Zeven Dwergen"zoveel mogelijk loten verkopen voor eigen kas. Met dit geld willen ze de kleuters een leuke tijd geven, met verantwoord speel goed een veilig buitenspeelterrein. Men kan in de openingstijden langs komen en opgeven voor een of meer loten voor de sponsorloterij en maak hierbij gelijk kans om zelf ook een mooie geldprijs te winnen. Zevenhuizen - De inhaalwedstrijd van 20 maart werd afgelopen zaterdag gevist in de Oude Rijn bij Nieuwerbrug. Er deden 8 deelne mers aan mee. Er werd totaal 22.980 gram vis gevangen wat een aardige vangst is. 1e werd C. van Pelt met een gewicht van 3.760 gram vis, 2e werd Adr. van Erk met een gewicht van 3.460 gram vis, 3e werd J. Wiersma met een gewicht 3.280 gram vis. De volgende wedstrijd is op zater dag 22 mei. Dan wordt er gevist in het Kanaal door Voorne. Vertrek 6.00 uur vanaf de parkeerplaats van La Baraque. Voor inlichtingen: J. Wiersma tel. 0180-632654 of 0622156429 Seniorenwedstrijd Afgelopen dinsdag is de competitie begonnen van de seniorenwed strijden dit zijn 22 wedstrijden die op dinsdagochtend worden gevist door vutters en 65+. Op dinsdag 4 mei was de eerste wedstrijd deze werd gehouden in het Lage Bergsche Bos, er deden 9 deelnemers aan mee er werd in totaal 18.280 gram vis gevangen. 1e werd W. Berkelaar met een gewicht van 5.250 gram vis, 2e werd mevrouw C. de Zwart met een gewicht 4.750 gram zij ving tevens een winde van maar liefst 55,5 cm, 3e werd K Bos met 3.800 gr vis. Hartstikke bedankt voor een heer lijk champagne-ontbijt; leuk idee het was heerlijk! Tineke de Jong en kids Hoera, onze grote kanjer Maarten is op 18 mei 1 jaar. Papa mama Arnold en Wilfred Maarten Smit is bijna jarig. H.g. van Alisa Dian Marinda Marijn Elise en Willem Hoera Hoera! 22 mei wordt Quinten van Eek 4 jaar. Gefeliciteerd van opa en oma Zevenhuizen - De jaarlijkse collecte voor het Nationaal Fonds Kinder hulp die gehouden is in de week van 25 april tot en met 1 mei heeft 1.280,46 opgebracht. Hiervoor zijn 20 collectanten op pad gegaan. Het ingezamelde geld is bestemd voor kinderen in Nederland die, meestal door problemen thuis, te maken krijgen met jeugdzorg. Kin derhulp financiert met de opbrengst van de collecte bijvoor beeld een schommel bij het kinder tehuis, een fietsje, het lidmaat schap van een sportclub of een weekje kamperen. Met deze extra's brengt het Nationaal Fonds Kinder hulp wat kleur in het leven van kin deren die het niet gemakkelijk hebben. Collectanten en gevers: hartelijk dank. Moerkapelle - Voor de vijfde keer op rij wordt de senioren- tocht georganiseerd. Op dins dag 18 mei vertrekken 's mor gens om 8.00 uur twee bussen met totaal 106 passagiers vanaf dorpshuis Op Moer. Waar de reis heen gaat, dat blijft een verrassing tot op het moment van vertrek. Willem Stormbroek was tou ringcarchauffeur bij een busonderneming in Berg- schenhoek. Toen hij in 2000 met de VUT ging, werd hem gevraagd of hij het ouderenreisje in Moerkapel le wilde verzorgen; de toenmalige organisatie stopte ermee wegens gebrek aan belangstelling. "Het eerste jaar heb ik het zelf georga niseerd en bleek het een succes; er gingen toen 34 personen mee. Het jaar daarna heb ik een bestuur opgericht en sindsdien doen we de organisatie met zijn vijven." Het bestuur bestaat uit Jan van de Ven del (voorzitter), Cor Drost (secreta ris), Willem Stormbroek (penning meester en reisleider), Rinus Zijder hand en Teun Vermulm. "Dat wil zeggen: Willem bedenkt het en wij helpen met uitvoeren," zegt Jan van de Vendel. "Willem heeft zo veel van dit soort reizen gedaan, hij weet nu al waar de reis volgend jaar heengaat." "De reis kost slechts 32,50 per per soon. Dit kan zo goedkoop omdat het wordt gesponsord door het bedrijfsleven van Moerkapelle. De één stelt een bus ter beschikking, de ander zorgt voor iets lekkers bij de koffie, en weer een ander zorgt dat we onderweg in de bus ook iets te snoepen hebben. Zo dragen heel veel bedrijven en middenstanders hun steentje bij aan het welslagen van dit dagje uit, en dat mag best eens gezegd worden!" Het aanmeldingsformulier voor de dagtocht is huis aan huis verspreid. Iedere inwoner en oud-inwoner van Moerkapelle boven de 55 jaar mag mee; de reis is niet verbonden aan een kerk of organisatie. De jongste deelnemer is 55 jaar en de oudste 88. En oud-Moerkapellena- ren wonen inmiddels in veel ver schillende plaatsen, heeft de orga nisatie ontdekt. "Vorig jaar hadden we 77 personen, maar toen viel de dagtocht samen met het reisje van de vrouwenbond. Dit jaar is dat in overleg gegaan en hebben we weer 30 mensen meer" vertelt Jan van de Vendel. "We gaan voor het eerst met twee bussen. Als volgend jaar blijkt dat er een derde bus nodig is gaan we het opsplitsen in twee dagen, want dat wordt te massaal." Zevenhuizen - De oud papier container staat donderdag 13 en vrijdag 14 mei op de par keerplaats bij basischool De Eendragt. Papier kan, bebundeld en/of in stevige dozen verpakt, gebracht worden op donderdag van 12.00 tot 19.00 uur en vrijdag van 8.00 tot 13.15 uur. Jeroen van den Berg en het personeel van AH en Gall Gall hebben Wereldwinkel Z-M een warm hart toegedragen. Niet alleen door een plekje van het AH plein af te staan en de wagen aan te sluiten op Wil V W I wil v- UU I I V. J I VJ I V. I I W J-/ h J maar 00'< °'3 an^er terrein, zoals het uitlenen van een kraam bij ojzondere activiteiten. Vorige week was dat nog het geval, toen er kof le en thee werd geschonken in het kader van Internationale Wereld activiteiten. Vorige week was dat nog het geval, toen er kof- inkeldag. Wereldwinkel Z-M is Jeroen en het personeel daarvoor zeer erkentelijk n wenst hem en het personeel alle goeds toe. Zevenhuizen- De sluiting van Albert Heijn heeft ook gevolgen voor Wereldwinkel Zevenhuizen-Moerkapelle. Deze zal (tijdelijk?) moeten verhuizen naar een andere plek. Vrijdag aanstaande staat de winkel nog op het AH-plein, zaterdag niet meer, omdat Albert Heijn dan gesloten is en de winkelwagen dan niet meer kan aansluiten op de elektriciteit van AH. De wagen staat zaterdag zeer waarschijnlijk op het Gemeentehuisplein. Of dat de komende weken ook het geval zal zijn is nu nog niet zeker. Volgende week hoopt de Wereldwinkel daar meer over te melden.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 25