Concurrenten opgelet! Team Bontenbal JAAP EINDHOVEN 't Rabobank I IautobedrijfI Bontenbal DOG'S MIND WWW.JAAPEINDHOVEN.NL De Koornmolen, sportief en erg gezellig! Ook wij gaan strijden voor die eerste plaats! Hart van Holland 12 mei 2004 Autobedrijf Jaap Eindhoven voor al uw autowensen. Er zijn meer dan 100 occassions in voorraad. Autobedrijf Jaap Eindhoven gaat dit jaar voor een plaats in de finalepoule! Ook dit jaar zal de Rabobank weer een team afvaardigen naar het lokale bedrijfsvolleybal- spektakel. Na een strenge selectie, kan de bank weer beschikken over 11 gemotiveerde volleybaltalenten (zie inzet). Geïnspireerd door het succes van onze lokale volleybalhelden van VC Nesselande (landskampioen!), stelt het Raboteam zichzelf weer het allerhoogste doel: de 1 e plaats."Het is te lang geleden dat de Rabo de finale haalde. Maar als alles mee zit, moeten we dit jaar op zijn minst de laatste acht kunnen halen. En ja, als we echt in topvorm zijn, dan komt wellicht ook de eindronde in beeld"aldus Jaap Breugem, aanvoerder van het team. Zijn motto:"Zonder strijd geen overwinning, we gaan er tegenaan!" I Deelnemers (v.l.n.r.): Jaap Breugem, Marco Terpstra, René Grootscholten, Luc van der Aa, Dennis Kellner, Fransien Hoonhout, Manon van Delft en Annemiek van Adrichem. Niet op de foto: Patricia Ammerlaan, Alexander Faber en Denise van der Poort. Zevenhuizen - Moerkapelle Het interieur van deze woning wordt verzorgd door: MoerkApcl\e Zijüt S Mowkapelle Tel: (079)593 21 13 www.borUttnto.ti.or Bontenbal Interieur uit Moerkapelle doet in deze zomerperiode vooral aan buitenzonwering. Met het bedrijfsvolleybaltoernooi doen ze voor de zesde keer mee, met nagenoeg hetzelfde team. "Vooral voor de gezelligheid" doen zij met het toernooi mee. In de winterperiode is de aandacht binnen het bedrijf - inmiddels een begrip in Zevenhuizen-Moerka- pelle voornamelijk gevestigd op stoffering. Het grote voordeel van Bontenbal Interieur is de grote winkel (die overigens momenteel een flinke metamorfose ondergaat!) met eigen parkeergelegenheid p Dog's Mind hondenschool, begeleiding probleemgedrag hondenshop doet dit jaar weer mee met het volleybal. Vorig jaar werden wij 19e en poulewinnaar op de 2e avond. Wie weet een stapje hoger dit jaar met uw support? Wie zijn we en wat doen we? U kunt bij ons terecht voor alle gehoorzaamheidscursussen waarbij we gebruik maken van een juiste opvoeding en positief trainen. Ook kunt u bij ons terecht voor hulp bij probleemgedrag. U vindt ons trainingsterrein aan de Knibbelweg 20A. U bent van harte welkom eens een kijkje te komen nemen bij de lessen welke 's avonds gegevens worden en kennis te maken met de ontspannen en gezellige sfeer waar wij inmiddels om bekend staan. Voor meer informatie 0180-632212 tussen 15:00 - 21:00. E-mail: info@dogsmind.nl WWW. r. Na een aantal jaren niet mee te hebben gedaan met het toernooi, is het team van 't Reigerbos weer helemaal terug van weggeweest! Het is lastig in te schatten op welke plek we denken te eindigen, maar de verwachtingen zijn hoog wat we hebben een combinatie van jong volleybal talent met echte volleybal-veteranen! Hoe dan ook, we gaan die avonden in ieder geval voor een hoop lol! Op de hiernaast staande foto staat een aantal teamleden. Niet iedereen staat erbij en de samenstelling was bij het maken van de foto nog niet helemaal bekend. Des te groter is de verrassing op de avonden zelf! Schitterend gelegen aan de Tweemanspolder te Zevenhuizen vindt u De Koorn molen. Dit park is met haar luxe bungalows en gezellige camping voor vee! toeristen een leuke vakantiebestemming. De Koornmolen biedt echter ook aan de bewoners van Zevenhuizen en omgeving veel (sportief) plezier. De combinatie van de fitness, het zwembad en de aerobics, maakt ons complex uniek. Zo kan men, na het fitnessen of de aerobics, lekker een verfrissende duik nemen in het zwembad en vervolgens gezellig met een drankje bijkomen in het sfeervolle restaurant.", aldus Willem-Jan van Yperen. Op de foto (van boven naar beneden en links naar rechts): Anja, Silvia, Willem-Jan, Bram en Bas Appie en Patricia Martin en Jannie Ontbreken: Lijnie, Daphne, Chantal, Rene, Mirjam en Eric de Koornmolen

Hart van Holland | 2004 | | pagina 8