Jubileumboek Hart van Holland 19 mei 2004 pagina 11 moet genieten, dus ook alle vrij die normaal gesproken met de verzorging van zo' n avond bezig zijn. Voor deze avond is getracht ook zoveel mogelijk oud-leden, oud-trainers, oud- vrijwilligers en oud-supporters uit te nodigen. De band Bassline verzorgt het muzikale gedeelte en in de pauzes van deze band zal de Blue Star Drive ïn Show een discoshow verzorgen. De invitatie, deze is ook bestemd voor de partner van de genodigde, gebeurt door het verzenden van uitnodigingen voor deze avond, waarbij de uitnodiging tevens het entreebewijs is. De avond in Swanla begint om 20.30 uur en eindigt om 1.30 uur Er is, in nauw overleg met bestuurslid Hans Roos, ook hard gewerkt aan het vervaardigen van een jubileumboek. Het is geen boek geworden met alleen een opsomming van standen, resultaten en hoogte- en dieptepunten. Het is een bundeling van verhalen en interv iews met heel veel leden en oud leden. De gesprekken zijn opgenomen op cassette en in teksten omgezet. Omlijst met alleszeggende foto' s is het een plaatje van een jubileumboek geworden. Aan alle leden van Groeneweg wordt dit boek ter beschikking gesteld. Dit jaar viert voetbalvereniging Groeneweg haar 75-jarig bestaan. Een aparte jubileumcommissie is al een tijd met de organisatie bezig en het ziet er naar uit dat deze commissie een programma heeft iSlr§ezet waar een ieder veel plezier aan zal hebben. De jubileumviering is verdeeld in een voetbal- en een feestgebeurenfsMet actieve voetbalgebeuren is op zaterdag 29 mei en het feesten een week later op zaterdag 5 juni 2004. Het officiële tintje wordt verzorgd door het bestuur van de vereniging d.m.v. het organiseren van een receptie op vrijdag 28 mei 2004. De receptie is dus de start van de jubileumviering en zal in het clubhuis plaatsvinden. De receptie wordt georganiseerd door het bestuur van Groeneweg en voor die avond zullen officiële instanties, zusterverenigingen, ereleden etc. uitgenodigd worden om onder het genot van een hapje en een drankje het feestelijke gebeuren in te luiden. De receptie wordt gehouden op vrijdag 28 mei 2004 van 19.30 uur - 21.30 uur. Een dag later, zaterdag 29 mei 2004, staat het sportieve gedeelte op het programma. De commissie heeft er voor gekozen, al is Groeneweg een specifieke zondagclub, alle wedstrijden op deze zaterdag te houden. Door een enorme inzet van de jeugdafdeling en het hoofdbestuur zullen alle elftallen, dus zowel de junioren- als de seniorenelftallen die dag in actie komen. Al om 8.30 uur trappen de allerkleinsten, de mini' s, af en de dag wordt besloten met een wedstrijd van het huidige ie elftal tegen Oud-Feijenoord om 15.30 uur. De volgende spelers zullen voor Oud-Feijenoord uitkomen: Brunings, Stafleu, v.d.Korput, Harry Vos, Melis, Taument, Blinker, Houtman, Tahamata, Fraser, Cees Jan Snoeck (aanvoerder van het Xerxes-team dat de bekerfinale in 1977 tegen Groeneweg speelde) Carlo de Leeuw, Metgod en Hoekstra. In de tussenliggende tijd lopen wedstrijden van jeugd en senioren, qua tijd, door elkaar heen. De junioren spelen tegen Sparta, Feyenoord, RKAW, Moerkapelle, WSE, Be Fair, Capelle en DSO. De seniorenelftallen 2 t/m 7 spelen tegen Moerkapelle. Ook is er een wedstrijd tussen het huidige damesteam en het ooit zo succesvolle damesteam uit de jaren 90. Omdat er een enorme drukte wordt verwacht verzoekt de commissie belangstellenden en Groeneweg spelers en leden zo veel mogelijk naar het sportpark te lopen. Het parkeren is n.l. een groot probleem. Komt men op de fiets dan is het niet mogelijk de fiets, zoals gebruikelijk, bij de kantine te zetten maar zal dit gebeuren in fietsrekken op de groenstrook naast het 3e veld. Rond de speelvelden zal er verder van alles gegeten, gedronken en gesnoept kunnen worden. Alles wordt muzikaal omlijst en er zal bijv. een rad van avontuur zijn. Voor de kleinsten is er zelfs een clown aanwezig. Jubileumcommissie v.v. Groeneweg Dit jaar viert voetbalvereniging Groeneweg haar 75-jarig bestaan. Een aparte jubileumcommissie is al een tijd met de organisatie bezig en het ziet er naar uit dat deze commissie een programma heeft neergezet waar een ieder veel plezier aan zal hebben. De jubileumviering is verdeeld in een voetbal- en een feestgebeuren. Het actieve voetbalgebeuren is op zaterdag 29 mei en het feesten een week later op zaterdag 5 juni 2004. Het officiële tintje wordt verzorgd door het bestuur van de vereniging d.m.v. het organiseren van een receptie op vrijdag 28 mei 2004 Groeneweg bestaat 75 jaar

Hart van Holland | 2004 | | pagina 11