autowereld EERSTE SLEUTELS CATSBURG UITGEREIKT FEESTELIJKE OPENING SLIJTERIJ GALL GAIL NACHTRIT NIET TE GELOVEN ROBOTS BIJ AVONDVIERDAAGSE ZEVENHUIZEN hart van hollandsI HHnMHnnmnn 26e jaarganc nummer 1075 19 mei 2004 Actiemarktdag in Moerkapelle Zie pagina 7 Burgemeester Jonk man neemt afscheid Wollefoppenweg wordt 'geknipt' Zie pagina 14 Zie pagina 17 KIJK OP PAGTNA 10 Door Paulien de Graaf Zevenhuizen - In het nieuwe en mooi ingerich te pand van Gall Gall trof men vorige week de trotse eigenaar Peter London met zijn echt genote. Veel mensen kwamen hen persoonlijk feliciteren. Alle klanten kregen in deze feest- week een attentie mee. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders houdt woensdag 19 mei voor de 47e keer een nachtrit. Aan deze rit kan deelge nomen worden per auto of motor. De inschrijving is op de avond zelf bij de Unie aan de Kerkweg Oost 26 van 19.30 tot 20.15 uur. Er wordt gestart vanaf 20.00 uur. Het is niet verplicht lid te zijn van de vereniging, ieder een is welkom. Zevenhuizen - Onder het thema "Niette geloven...?!" wordt er in de hervormde dorpskerk op zon dag 23 mei om 19.00 uur een bij zondere dienst gehouden. Het bijzondere aan deze dienst is dat de gemeenteleden vrienden, buren en kennissen, die wat min der bekend met de kerk en het woord van God zijn, voor deze dienst hebben uitgenodigd. De dienst wordt geleid door evange list Gert van den Bos uit Ede en de muziek wordt verzorgd door een gelegenheidcombo, bestaande uit gemeenteleden, ledereen is van harte welkom. Zevenhuizen - De Zevenhuizense Avondvierdaagse wordt gehou den van 7 tot en met 11 juni; het thema is 'robots'. Vijf avonden lang wordt er door het buitenge bied gewandeld; er kan naar keuze één avond overgeslagen worden. Deelnemers kunnen kie zen uit een route van 5 en van 7,5 kilometer. De allerkleinsten, kin deren van 0 tot en met 4 jaar, kunnen op vrijdagavond mee. Dan is het "puppie-avond". Ook de puppies worden gezellig met muziek ingehaald en krijgen een ,euk aandenken mee naar huis. De voorinschrijving vindt zater dag 5 juni van 10.30 tot 13.00 JjUr plaats op het Dorpsplein. Deelnemers ontvangen dan een informatieboekje waarin de rou tes en de stempelkaart zijn opge nomen. De kosten voor deelna me bedragen in de voorverkoop: groepen vanaf 25 personen €2.20, individueel €2.50. Bij inschrijving 'idens de avonvierdaagse bedre st de kosten €3,-. Door Karin Heeren start is iedere avond tussen 30 en 19.00 uur vanaf het orpsplein. Voor meer informa- e. www.avondvierdaagsezeven- nuizen.nl elementen van het plandeel, als het gaat om dichtheid, materialen en openbare ruimten. Het plan voorziet in woningen voor starters en senioren en een deel is koopwo ningen in het middenklasse seg ment. Inmiddels is te zien dat deze opzet is geslaagd. Met geheel eigentijdse vormen en opzet wordt een plandeel van de wijk Catsburg, dat geheel anders oogt dan het eerder gerealiseerde deel van de wijk Swanla. De heer Punt van Bouwbedrijf Van de Waal wenste de nieuwe bewo ners ook veel geluk met hun nieu we woning. Een van de eerste woningen die worden opgeleverd conform de eisen van het nieuwe bouwbesluit. Met hogere plafonds, langere trappen en hogere deuren zijn de woningen beter afgestemd op de toekomst. Hij prees de samenwerking tussen alle partijen en sprak de verwachting uit eind van het jaar het project geheel af te ronden. "En dan trekken wij als zigeuners naar het volgend pro ject." De heer Mancini van Woonpartners Midden-Holland vond de opleve ring een nog leuker moment dan het slaan van de eerste paal. Ook hij is van mening dat het deel wat inmiddels gerealiseerd is meer dan voldoet aan de verwachtingen. Woonpartners Midden-Holland participeert in het nieuwbouwpro ject en, zo hield de heer Mancini de aanwezigen voor, Woonpartners is nog niet uitgewerkt na de opleve ring van de woningen. Zij zullen een actieve rol blijven spelen en werken aan het woonmilieu voor de toekomst: een leefbare en veili ge wijk en woonomgeving. De eerste bewoners van de Tiri- onstraat zijn inmiddels in het bezit van de sleutel van hun nieuwe woning. De huizen zijn casco opge leverd met veel keuze in meer of minder werk. 1 Voor de nieuwe bewoners is nu de tijd gekomen om hun woningen af te maken, geheel naar hun eigen inzicht en smaak. Zij hebben allen een fles wijn gekregen bij de sleutel, om het glas te kunnen heffen op de toekomst in de nieuwbouwwijk. Zevenhuizen - "Eindelijk, zal een aantal aanwezigen den ken." Zo begon wethouder Zij derhand zijn toespraak bij de overhandiging van de eerste symbolische sleutel, bij de ople vering van de eerste zes wonin gen in het nieuwbouwproject Swanla-Catsburg. Belangstel lenden waren gelijk in de gele genheid om een kijkje te nemen in de eerste woningen van het project. De resultaten waren zichtbaar tot tevreden heid van mevrouw Van Veen, architect van het project. Ook wethouder Zijderhand en direc teur-bestuurder van Woonpart ners Midden-Holland, de heer Mancini, zijn tevreden met het resultaat tot zover. tot dan toe werd gehanteerd binnen de wijk moest doorbroken worden om saaiheid te voorkomen. Er zijn pittige discussies geweest, zo zei wethouder Zijderhand, met alle betrokken partijen over vele een kwakkelende beurs toch geld verdienen? 0Dr;7c6Pendent 'nvestment Solutions wv, 5 54 94 371 of mail naar iisbreda@xs4all.nl voor de mogelijkheden. Wethouder Zijderhand keek samen met de aanwezigen terug op de lange en vaak moeizame periode van voorberei ding. Eind jaren negentig zijn de voorbereidingen om te komen tot het nieuwbouwproject al begon nen. In de voorliggende periode waren de mogelijkheden voor nieuwbouw voor de gemeente heel beperkt. In 1999 heeft de gemeenteraad zich achter de ste denbouwkundige visie gesteld dat het project Catsburg een op zich zelf staand deel van de wijk Swan la moest worden. De eenheid die

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1