ACT/E- ACT/E-ACT/E- ACT(E-ACT/E- ACT/E- ACTIE Bontenbal 10% KORTING Hazebroek en Tamerus Groenvoorziening bv Voor uw terrein en tuininrichting RICHARD WITTE INTERIEURBOUW NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL ZAAL DE CARAMBOLE TE WADDINXVEEN ED PLAIZIER SIERBESTRATING EN TUINAANLEG;voor de klant is er eigenlijk niets veranderd!" Meer informatie: Ed Plaizier (06-53434283) Knikarmscherm Diplomaat Knikarmscherm Premier Cassette op alle markiezen, rolluiken, sereens, uitvalschermen, en op alle andere modellen knikarmschermen Hart van Holland 26 mei 2004 pagina 11 Door zorgvuldig te luisteren naar uw persoonlijke wensen (aangevuld met ons advies) zijn wij in staat uw terrein of tuin op een gedegen wijze te ontwerpen en te realiseren Met oog voor detail verzorgen wij de aanleg en het onderhoud van o.a. speelplaatsen, parken en (particuliere) tuinen Kortenoord 15 2911 BD Nieuwerkerk a/d IJssel 0180-313344 info@hazebroek-tamerus.nl Kap/cassette Blank Aluminium Leverbaar met alle Swela doeken Bediening Oogwindwerk Uitval 2.50 m Prijzen inclusief meten en montage: 3.00 m561, 3.50 m622, 4.00 m695, 4.50 m740, 5.00 m795, 5.50 m830, Prijzen inclusief meten en montage: 3.00 m1030,- •3.50 m1155,- 4.00m1192,- '4.50 m1227,- 5.00 m1325,- '5.50 m1410,- 1 Kap/cassette wit of creme gemoffeld 1 Leverbaar met alle Swela doeken 1 Somfy motorbediening (5 jaar garantie) 1 Uitval 2.50 m 'Stap voor stap een nieuwe trap" Tegenwoordig is er parket, laminaat of een houten vloer voor vrijwel alle ruimtes in huis. Alleen de trap valt vaak tussen wal en schip. Te bewerkelijk, te arbeidsintensief, niet de juiste materialen of profielen. Toch kan een trap een sieraad zijn in de woning. Upstairs - Richard Witte Interieurbouw' biedt de oplossing. Een eenvoudige praktische, voordelige en vooral mooie oplossing in de vorm van de renovatie van een oude, of metamorfose van een nieuwe trap. Door een keuze te maken uit de diverse materialen, massief hout, HPL of laminaat, de manier van montage en design, zal het eindresultaat exact passen bij de wensen van de klant. Het systeem is geschikt voor alle soorten trappen, nieuw of oud en versleten. De materialen voldoen aan zeer hoge kwaliteits en veiligheids eisen en zijn voor 10 jaar gegarandeerd CBW Erkend. Géén aanpassingen aan de bestaande trap Volgens Richard Witte van Upstairs traprenovatie is het grootste voordeel van het nieuwe systeem dat er geen aanpassing aan de vorm van de bestaande trap nodig is. Ook kapwerk of zagen in de oude trap is niet noodzakelijk. De nieuwe traptreden worden via een doordacht systeem gemonteerd. In de meeste gevallen is deze klus binnen één werkdag geklaard. Upstairs is immers een specialist in het renoveren van de trap bij de klanten aan huis. Het resultaat is vanaf de eerste trede al zichtbaar. Kortom een systeem dat een uitkomst voor menig huiseigenaar zal zijn. Aanbieding Bij een bestelling voor 31 juli 2004 leggen wij ook gratis uw hal of overloop, tot c.a. 4 m2, in een bijpassend laminaat. Richard heet u van harte welkom in de showroom of voor gratis advies, inmeten en prijsopgave bij uw thuis. Upstairs - Richard Witte Interieurbouw, Albert van 't Hartweg 34, 2913 LG Nieuwerkerk aan den IJssel Tel. 0180 399014 - Fax 0180 399017 - Email: richardwitte@box.nl - Internet: www.richardwitte.nl Een klein jaar geleden beëindigde Ed Plaizier de bedrijfsactiviteiten van Ed Plaizier Sierbestrating en Tuinaanleg. Vervolgens pakte hij binnen Hazebroek Tamerus Groenvoorziening bv (een dochter van Hazebroek Tamerus Holding bv) deze voor hem bekende werkzaamheden weer op, en begon hij aan een nieuwe uitdaging. "Binnen een groter geheel, met een grotere keuze aan personeel en materieel kun je beter inspelen op de wensen van de klant", vertelt Ed. "Met de binnen Hazebroek Tamerus Groenvoorziening bv aanwezige kennis en mogelijkheden op het gebied van materiaal, materieel, personeel e.d. kunnen we nu grotere projecten in uitvoering brengen, zoals bijvoorbeeld de aanleg van een bedrijfsterrein, met daarbij de tuininrichting rond een aangrenzend woonhuis; we kunnen ook gemakkelijker meerdere en grotere projecten tegelijkertijd uitvoeren." Hazebroek Tamerus Groenvoorziening bv kan zorgdragen voor de voor het totale ontwerp, de aanleg en het onderhoud van o.a. speelplaatsen, parken, bedrijfsterreinen, groenvoorzieningen en vooral (particuliere) tuinen. "Bij dit alles proberen we de klant persoonlijk te adviseren, nieuwe ideeën aan te dragen en met praktische oplossingen te komen," vervolgt Ed z'n verhaal. "In die zin is er voor de klant eigenlijk niets veranderd!" Sinds oktober 2003 is er weer een biljartlokaliteit in Waddinxveen, met vier biljarts, onder de naam Zaal de Carambole. Er zijn inmiddels al diverse voorwedstrijden en finales gespeeld voor de K.N.B.B. en het bleek dat het voor de spelers een locatie is geworden waar men zich meteen thuis voelt. Biljarten wordt nog al te vaak gezien als een spel wat in een café gespeeld wordt en waarbij de alcohol rijkelijk vloeit. Het tegendeel is echter waar, bij de echte biljartliefhebber staat het biljarten op de eerste plaats. En bij biljarten gaat het om techniek, concentratie en ja, zelfs een goede conditie is erg belangrijk. Deze factoren en de benodigde biljartkennis zijn zeer belangrijk voor de echte wedstrijdbiljarters. Ontspanning na een drukke dag, even er tussenuit, ga eens wat aan sport doen (voetbal, hardlopen, tennis). Dit hoor je vaak van de huisarts als je niet lekker in je vel zit. Biljarten kan ook ontspanning geven. Samen met een paar vrienden of vriendinnen even een potje biljarten, waarbij er ook gelachen mag worden en in een gezellige omgeving nog wat na praten aan de bar. De Carambole is geen openbare gelegenheid, maar heeft een besloten karakter. Dit met als doelstelling om een sfeer te creëren waarbij het biljarten centraal staat. Komt u eens een keer bij ons kijken! Geheel vrijblijvend de sfeer proeven, gewoon voor de gezelligheid. En als het u uiteindelijk bevalt kunt u alsnog kiezen om lid te worden. Het is ook mogelijk om lid te worden van Biljartvereniging de Brug, om te gaan spelen bij de K.N.B.B. De Brug is opgericht op 29 maart 2004. In het nieuwe seizoen 2004/2005, wat begint in september, gaan wij starten met 7 teams 3 driebandenteams, 2 B1 en 1 B2 vier libreteams C1C2 en 2 C5 teams. Bent u op zoek naar wat ontspanning in een gezellige en toch rustige omgeving of bent u iemand die toch in teamverband competitiewedstrijden wilt gaan spelen, dan bent u bij ons van harte welkom. Clubavond biljartvereniging De Brug: maandag- en donderdagavond van 19.30 tot en met 24.00 uur. Openingstijden overige dagen: dinsdag en woensdag van 19.30 tot en met 24.00 uur, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot en met 01.00 uur. Finale driebanden 2e klas 4, 5 en 6 juni 2004. Aanvang 4 juni 19.00 uur, 5 en 6 juni 11.00 uur. Bontenbal Interieur Moerkapelse Zijde 3-5 2752 BA Moerkapelle Tel. (079) 5932133 Fax (079) 5936471 VOOR INFORMATIE EN/OF VRIJBLIJVENDE OFFERTE:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 11