Moerkapelle Zevenhuizen Moerkapelle Moerkapelle Moerkapelle Moerkapelle Zevenhuizen Zevenhuizen Moerkapelle A/ A K E L A A Koopsom =0249.000,- v.o.n Vraagprijs 0272.000,- k.k. Vraagprijs 0739.000,- k.k. Vraagprijs 0194.500,- k.k. SÉnV^P, Dorpsstraat 146 Zevenhuizen Tel.: (0180) 631655 E-mail: info@perdijkmakelaardij.nl Vraagprijs 0189.000,- k.k. Vraagprijs 0227.000,- k.k. Vraagprijs 0235.000,- k.k. Vraagprijs 0219.000,- k.k. Koopsom 0365.000,- v.o.n. Vraagprijs 0189.000,- k.k. pagina 12 Hart van Holland 26 mei 2004 Moerkapelse Zijde 7E In een kleinschalig nieuwbouwcomplex gele gen MAISONNETTE met de mogelijkheid om wonen en slapen op één verdieping te laten plaats vinden en de 2e verdieping als extra slaapverdieping te laten fungeren.. Ind.: Centrale afgesloten hal met bijzonde re vide werking. 1e Verd.: Entree woning met trapkast, toilet, toegang tot ruim bal kon (ca. 5,8 m2) op het Zuiden, woonka mer van ca. 33,5 m2, open keuken, bad kamer met ligbad, douche, wastafel en toi let, slaapkamer (ca 14,5 m2). 2e Verd.: Slaapkamer met markante dakkapel (ca. S,5 m2), grote voorzolder, berging, c.v.- en wasruimte. Bijz.Een vaste parkeerplaats op het binnenterrein, waarvan de toegang is afgesloten met een elektrische garage deur. Ideale maisonnette voor diegene die het gevoel van een eengezinswoning willen hebben, zonder de lasten van een tuin, maar met de mogelijkheid tot gelijkvloers wonen. Bwjr.: 2Ö02. Inh.: ca. 275 m3 Woonopp.: 148 m2. Wilgenlaan 47 Heerlijk rustig gelegen, perfect onder houden uitgebouwde HOEKWONING met berging en fraai aangelegde tuin. De tuin is voorzien van een gedeeltelijk gemetsel de tuinmuur welke volledig is onderheid. Ind.: Beg. gr.: Hal met toilet, woonkamer (aan de voor- en zijkant uitgebouwd) met grote provisieruimte onder de trap, zeer fraaie open keuken in hoekopstelling v.v. volledige inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop, 3 royale slaapkamers, badka mer met aparte douchehoek, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Grote open zolder met aan de voor- en achterzijde een grote dakkapel, veel kastruimte, w.m.- en drogeraansl. en opstelplaats combiketel. Naast de berging in de achtertuin is in de aanbouw aan de zijkant van de woning eveneens een berging gerealiseerd. Bouwjr: 1983. Opp.: 139 m2. Inh.: 350 m3. Knibbelweg 14B Schitterend afgewerkte, via de garage GESCHAKELDE VILLA. Deze lichte en zeer royale woning heeft rondom een prachtig aangelegde tuin met de achter tuin op het ZW. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet, bijkeuken v.v. w.m.- en dr. aansl. en toegang tot garage. Royale, lichte woonkamer (ca. 66 m2!) met o.a. fraaie eikenhouten vloer, elektrische zon wering en opensl. deuren. Ruime open keuken in "vanille" kleurstelling v.v. inb.app.. 1e Verd.: Overloop, 4 slaapka mers waarvan één met toegang tot bal kon. Luxe badkamer met ligbad, douche cabine, dubbele wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: Open zolderruimte met opstel plaats combiketel en zonneboiler. Van deze ruimte kan gemakkelijk een 5e kamer gemaakt worden. Bijz.:V.v. alarm systeem en stofzuigerinstallatie. Nagenoeg geheel v.v. gestucte wanden. Bouwjr.: 1999. Opp.: 531 m2. Inh.: ca. 650 m3. Moerkapelse Zijde 7A Royaal 3- KAMER APPARTEMENT op de beg. gr.met berging en eigen parkeer plaats. Indeling: Hal met toiletruimte, inbouwkast en meterkast. Ruime woon kamer, serre met uitzicht richting cen trum en v.v. opensl. ramen, open keuken, 2 slaapkamers, lichte badkamer v.v. lig bad, wastafel en 2e toilet. Bijzonderheden: De eigen auto wordt geparkeerd op het terrein achter het complex, dit terrein wordt bereikt door het openen van de elektrisch bedienbare deur in het complex aan de Noordeinde zijde. Zowel de keuken als de badkamer zijn v.v. een basisuitrusting. Kortom, een gloednieuw appartement met de moge lijkheid alles nog naar eigen smaak af te werken. Bouwjr.: 2002. Opp.: 117 m2. Inh.: 305 m3. HHHÉbrititt' Dahliastraat 40 In een kindvriendelijke woonwijk, gelegen nabij winkets en scholen, recent uitge bouwde TUSSENWONING met vrijstaan de stenen berging in de achtertuin. Inde ling: Beg.gr.: Entree, uitgebouwde woon kamer v.v. lichtkoepel en vloerverwar ming, eenvoudige open keuken met toe gang tot bijkeuken voorzien van w.m.- en dr.aansl. 1e Verd.: Overloop met vaste kas- 2 slaapkamers aan de achterzijde van de woning en één aan de voorzijde, ged. bet doucheruimte met vaste wastafel. 2e Verd.: voorzolder met opstelplaats c.v. ketel (Nefit Turbo HR) en boiler (2002), 4e slaapkamer en bergruimte. De woning is volledig voorzien van kunst stof kozijnen en dubbele beglazing- Bouwjr.: 1965. Opp.: 125 m2. Inhoud: 325 m3. Vraagprijs 0199.000,- k.k. as PF.RMIK es Raadhuisstraat 14 Aan rustieke straat gelegen en met veel groen omgeven uitgebouwde HOEKWO NING met achtertuin op het zuiden. Deze constructief goede, in 1958 gebouwde, woning heeft een gedateerde uitstraling maar biedt, gezien de prijs, een prachtig perspectief voor een eigentijdse renova tie. Huidige indeling: Hal, kelderkast, toilet, ruime keuken, woonkamer van ca. 33 m2. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, alle v.v. vaste kast, douche met vaste wastafel. 2e Verd.: Open zolder bereikbaar via steektrap, mogelijkheid voor riante dakopbouw. Inh. ca. 330 m3. De woning is gelegen op 160 m2 eigen grond. Auto kan mogelijk op eigen erf geparkeerd worden. Berging in de achtertuin. Huur prijs €850,- per maand. Akkerweg 45 In jonge moderne woonwijk gelegen goed onderhouden HOEKWONING met achter tuin op het ZO. Indeling: Hal met toilet v.v. fonteintje. Open keuken met vaatwasser, koel-/vriescomb., heteluchtoven, afzuig kap en kickspacer. Lichte woonkamer v.v massief eiken vloer, trapkast en toegang tot achtertuin. 1e Verd.: 2 Slaapkamers (voorheen 3), waarvan één v.v. vaste kastenwand. Badkamer v.v. douchecabi ne, wastafelmeubel, designradiator en vrijhangend closet. 2e Verd.: Voorzolder met w.m. aansl., combiketel en bergvlie- ring, 2 slaapkamers v.v. Velux-dakramen en vaste kasten, hobbykamer. Bouwjr.: 1987. Opp. 116 m2. Inhoud ca. 340 m3. Moerkapelse Zijde 80 Ruime, goed verzorgde en uitgebouwde HOEKWONING, gelegen aan de rand van Moerkapelle. Indeling: Beg. gr.: Hal met toilet v.v. fonteintje. Royale, aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer met erker. Open keuken in rechte opstelling v.v. 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Ruime bijkeuken met w.m.aansl. en luik naar de bergvliering. Fraai aangelegde achtertuin v.v. houten berging en achter om. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon. Badkamer v.v. douchecabine, vaste wastafel en 2e toi let. 2e Verd.: Voorzolder met opstel plaats combiketel ('93) en bergruimte, grote zolderkamer. Bijzonderheden: De strook grond naast de woning wordt voor €28,- per jaar gehuurd van de gemeente. Grotendeels v.v. dubbele beglazing. Bouwjr.: 1978. Inh.: ca. 370 m3. Raadhuisstraat 4 Gemoderniseerd en uitgebouwd, karakte ristiek WOONHUIS met grote garage. Indeling: Beg. gr.: Hal, sfeervolle woon kamer met gashaardaansl. en houten vloer met eiken toplaag, halfopen woon keuken in landelijke stijl met inbouwapp. en v.v. vloerverwarming, tussenportaal met deur naar de zonnige achtertuin (60 m2), keurig toilet en de badkamer (met o.a. ligbad en vloerverwarming). Verd.: Overloop, toilet, 4 ruime slaapka mers (waarvan 2 v.v. rolluiken). De gara ge met bergvliering biedt veel mogelijkhe den voor opslag en/of hobby. Bijz.: Hard houten kozijnen met dubbel glas, nieuwe voorgevel, nieuw toilet, nieuwe badka mer, trespa boeiborden, schilderwerk '03, enz. Bwjr.: ca. 1920. Inhoud: ca. 310 m3. Opp.: 166 m2. In collegiale verkoop met Drieman Makelaardij. Dorpsstraat 137 A In het gezellige centrum van Zevenhuizen gelegen, luxe afgewerkt 3-KAMER APPARTEMENT in een kleinschalig nieuw bouwcomplex. Het appartement moet nog worden afgewerkt met keuken en sanitair, welke geheel naar eigen inzicht en smaak kunnen worden ingericht. Inde ling: Beg. gr.: Via de centrale entree bereikt men de trapopgang en de lift naar de 1e verd.. Indeling appartement: Ruime hal, toiletruimte, slaap-/werkka- mer. Opensl. deuren naar de ruime woonkamer, waar bij de zijgevel de ramen tot aan de vloer reiken, hetgeen verras send veel licht biedt. Half open keuken met toegang tot de zeer praktische bij keuken met w.m. aansl.. Vanuit de bij keuken, alsmede vanuit de woonkamer bereikt men het zeer fraaie terras op het westen. Aan de voorzijde van het appar tement bevindt zich de ouderslaapkamer met toegang tot de ruime badkamer welke u dus zelf kunt inrichten en afwer ken. Bij het appartement behoort een inpandige berging en een vaste parkeer plaats. Opp. 117 m2. Raadhuisstraat 17 HOEKWONING met royale berging (35 m2), gelegen in een met veel groen omge ven straat nabij de dorpskern. Indeling: Beg. gr.: Hal met meterkast, L-vormige woonkamer, eenvoudige dichte keuken met toegang tot keldertje, achteren tree/bijkeuken met opstelplaats c.v.- ketel, geiser ('02) en w.m.- en dr.aansl., badkamer v.v. douche, wastafel en toilet. 1e Verd.: Overloop met luik naar de ruime bergzolder, voorslaapkamer met 2 Velux dakramen, 2 achterslaapkamers waarvan één v.v. wastafel en kastruimte, bergkamertje met Velux dakraam. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Bouwjr.: 1938. Opp:. 245 m2. Inhoud: ca. 300 m3.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 12