*3 PERDIJK oiÊfc Project Boerderij Zegwaard: een aanwinst voor Moerkapelle! Zevenhuizen Rotterdam Moerkapelle Zevenhuizen pagina 13 Vraagprijs =0449.000,- k.k. Vraagprijs 0260.000,- k.k. Vraagprijs 0675.000,- k.k. Vraagprijs 0395.000,- k.k. Landelijk wonen? Bij Perdijk slaagt u altijd! Wollefoppenweg 33 Eenvoudige gelijkvloerse houten woning op een ruim en diep (60 m] kavel temid den van de in ontwikkeling zijnde wijk Nes- selande. In de nabije toekomst zal deze locatie uitgroeien tot een uniek rustpunt temidden van een moderne verstedelijkte woonomgeving met het landelijke groen (recreatiegebied Rottemeren en Zeven- huizerplas) onder handbereik en tevens uitstekend bereikbaar. De huidige woning voldoet aan redelijke eisen van comforta bel wonen, het onderhoud binnen en bui ten is zeker voldoende en bevat een zon nige woonkamer, een open keuken, 4 slaapkamers en een badkamer. Het bou wen van een nieuwe woning ligt echter meer voor de hand. De mogelijkheden: Een max. toegestaan bebouwd opp. van 145 m2, max. goothoogte 4,5 m., max. nokhoogte van 8 m. Dit betekent een maximale inhoud voor de woning van omstreeks 700 m3 aangevuld met ca. 50 m2 voor bijgebouwen. Bouwjr.: 1960. Opp.: 975 m2. Inhoud: 250 m3. Kratonlaan 72 Royale, uitgebouwde TUSSENWONING met zonnige achtertuin, gelegen aan een rustige weg nabij de dorpskern. Indeling: Beg. gr.: Hal met meterkast en toilet. Ruime, uitgebouwde woonkamer (ca. 46 m2) met trapkast, gegranolde wanden, gelhaard, elektrisch zonnescherm en fraaie openslaande deuren naar de achtertuin. Vanuit de woonkamer komt u via een toog in de halfopen keuken. 1e Verd.: Overloop, 2 slaapkamers (voor heen 3), waarvan één met grote dakka pel. Badkamer (blauw-wit) v.v. ligbad, wastafelmeubel, 2e toilet en designradia tor. 2e Verd.: Open zolderruimte met opstelplaats combiketel, wasmachine aansluiting en bergzoldertje. De gehele woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Stenen berging aan de voorzijde van de woning. Bouwjr.: 1989. Opp.: 129 m2. Inhoud: ca. 390 m3. Noordelijke Dwarsweg 2c Royale en luxe afgewerkte VRIJSTAANDE VILLA met garage, gelegen op een gezel lige locatie aan doorgaand vaarwater en aan de rand van het centrum van Zeven huizen. Ind.: Beg. gr.: Royale hal met toi let. Riante woonkamer (ca. 57 m2) met veel lichtinval door de vele raampartijen, elektrisch bedienbare zonwering en sereens en 2 paar opensl. deuren naar de fraaie, onder architectuur aangelegde tuin met onderheid terras. Moderne open keuken compleet v.v. inbouwapp. en bar. Tussenhal met 2 provisiekasten, bij keuken met keukenblok, w.m. en dr.- aansl. en deur naar tuin, garage/ ber ging. 1e Verd.: Overloop, 2 royale slaap kamers, moderne, lichte badkamer v.v. douche-stoomcabine, whirlpool, toilet, wastafelmeubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met twee grote berg- kasten. Ruime 3e slaapkamer met dak kapel. Bijz.Beg. gr. is v.v. fraaie marme ren plavuizen. Gehele beg. gr.(incl. gara ge), alsmede de badkamer zijn v.v. vloer verwarming. Bwjr.: 2001. Opp.: 355 m2. Inhoud: ca. 575 m3. Van Swaanswijckstraat 20 In fraaie en rustige straat gelegen uitste kend onderhouden HALFVRIJSTAAND WOONHUIS met vrijst. stenen garage en een heerlijke fraai aangelegde tuin op het zuiden. Ind.: Beg. gr.: Zij-entree/hal, toi let met fontein, L-vormige woonkamer (ca. 38 m2) met aan de voorzijde een erker met veel raampartijen waardoor veel lichtinval en zicht in de polder, open keuken in hoekopstelling, crème kleurige uitvoering en volledig v.v. inbouwapp.. 1e Verd.: Royale overloop v.v. raam in de zij gevel, 3 slaapkamers waarvan één met een vaste kast, apart 2e toilet, grote kastruimte t.b.v. w.m.- en dr. aansl. en ketel C.V.. Grote, geheel bet. badkamer v.v. ligbad, douche en dubbele wastafel met kastruimte. 2e Verd.: grote open zolderruimte met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Voor de garage is nog een parkeergelegenheid voor een auto. Bijz.: In 2003 buitenom geheel geschilderd, de woonkamer is v.v. plavuizen in "romaans" motief en de gehele beg. grondvloer is v.v. vloerverwarming. De achtergevel is v.v. een knikarm uitvalzonnescherm. Bwjr.: 2000. Opp.: 324 m2. Inh.ca. 400 m3. O BOUWBEDRIJF INFORMATIE: Perdijk Makelaardij Dorpsstraat 146, 2761 AH Zevenhuizen, Tel: (0180) 63 16 55 E-mail: info@perdijkmakelaardij.nl Website: www.perdijkmakelaardij.nl In de Dorpsstraat te Moerkapelle wordt de oude boerderij Zegwaard door Bouwbedrijf De Graaf verbouwd en uit gebreid tot een schitterend wooncomplex van vier wonin gen. Een unieke kans om landelijk wonen ook letterlijk te ervaren. Daar de voorgevel van deze prachtige boerderij beeld bepalend is, is het uitgangspunt dat het voorhuis gehand haafd blijft en het geheel de uitstraling van een boerderij behoudt. De eenvoud van 'de deel' en het oorsponkelijke hoogteverschil worden in het plan verwerkt en het eind resultaat worden prachtige comfortabele woningen. Dit alles is terug te vinden in de rijke kozijninvulling aan de tuinzijde van de woningen. Aan de entreezijde een boven- en onderdeur met een luifel op ijzeren siersteunen. De eenvoud wordt teruggevonden in de zinken goot. De dak kapellen zijn rijk afgewerkt en de achterste woning heeft een garage/berging in de vorm van een hooiberg. Bouwnummer 1: hoekwoning links, koopsom 445.000,- v.o.n. 341 nf grond, inhoud 652 m3, garage van 28 m2. Verrassend modern en groot wonen achter een oude gevel... Bouwnummer 2: tussenwoning, koopsom 285.000,- v.o.n. 197 m2 grond, inhoud 373 m3. Het is een tussenwoning, maar wel uniek! Bouwnummer 3: tussenwc ">som 285.000,- v.o.n. 201 m2 grond, inhoud 373 m3. Bouwnummer 4: hoekwoning rechts, koopsom 662.500,- v.o.n. 640 m2 grond, inhoud 546 m3, garage van 36 m2. Een waanzinnig mooi woonhuis met fraaie erker. Het project bestaat uit de volgende woningen:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 13