I I LITI E tJ 12? HartvanHoHaiK BERICHTEN Willem Reijm Johannes Cornells Bos deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UIT VA ARTVE RZ O RGIN G Matheus Cornelis Heijboer 010 - 5216016 079 - 3426070 Hart van Holland 26 mei 2004 pagina 3 lïeberichten Waddinxveen Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Boskoop Zevenhuizen lees verder op pagina 7 - Theo - Uw verdriet is onze zorg DE HERINNERING BLIJFT... edenktekens 29.000 exemplaren ■ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl De Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken Psalm 23 Bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een lang en werkzaam leven toch nog onverwachts op 89-jarige leeftijd mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader, broer en zwager van ons is heengegaan echtgenoot van Johanna Reijm-den Toom Opgewekt en zorgzaam nooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment het wilde niet meer. J. Reijm-den Toom Riet en Ton t Piet en Jantje Klarie en Jan Aria en Gijsbert Willem en Diana Joke en Leo Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie 13 mei 2004 Begoniaplein 17 2761 GV Zevenhuizen De begrafenis heeft dinsdag 18 mei jl. plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats te Zevenhuizen. "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Na een werkzaam en liefdevol leven voor een ieder waarvoor hij zich verantwoordelijk voelde, is van ons heengegaan onze zorgza me vader, lieve opa en overgrootvader in de leeftijd van 88 jaar. 't Is een voorrecht zo'n vader en opa te hebben gehad, die stil aanvaardde al wat kruiste zijn pad, die meeleefde met ons en onze gezinnen, die niet klaagde, maar wist te beminnen. Marja en Cees Tineke en Arnout Anouk Sophie Zevenhuizen, 20 mei 2004 Zorgcentrum "De Zevenster" Leliestraat 3 Correspondentieadres: Familie C.A. Hartmans Parelduiker 74 2903 WB Capelle aan den IJssel De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de begraafplaats "Essehof te Nieuwerkerk aan den IJssel. Aanrijding: Op het K.W.plein waren maandag 17 mei een perso nenauto en een bromscooter bij een aanrijding betrokken. De bestuurder van de personenauto wilde linksaf slaan en verleende daarbij geen vrije doorgang een de hem achter op komende bromfiet ser. Er was alleen materiële schade. Auto gestolen: Vanaf de Anna van Burenstraat werd dinsdag 18 mei op onbekende wijze een personen auto gestolen. De auto werd later op de dag aangetroffen op de vluchtstrook van de rijksweg nabij Hoevelaken. Winkeldiefstal: Op de Noordkade werden drie mannen in de leeftijd van 34 en 42 jaar aangehouden voor winkeldiefstal. Het drietal had bij een bouwmarkt voor een aan zienlijk bedrag aan gereedschap ontvreemd. De mannen werden door het personeel betrapt en in afwachting van de politie werd hun auto klem gezet, zodat zij niet weg konden rijden. Bij onderzoek bleek dat er in de auto een hoe veelheid goederen lag die gestolen bleek te zijn bij twee winkels in de Passage. Een van de verdachten had nog een flinke geldboete open staan, die hij niet kon betalen. Ter compensatie gaat hij 14 dagen de gevangenis in. Tegen het drietal is procesverbaal opgemaakt. Inbraak auto: Op de Zuidelijke Rondweg werd woensdag 19 mei ingebroken in een personenauto. De auto stond achter een afgeslo ten hek op een bedrijfsterrein. Men is over het hek geklommen, heeft een ruit en een portierslot vernield en nam daarna het navigatie systeem uit de auto weg. Velgen bijna weg: Op de Bonenak ker heeft men op 20 mei gepro beerd de velgen van een personen auto te stelen. De eigenaresse trof haar voertuig 's morgens aan met een krik er onder en een stapeltje stenen onder de assen. De diefstal is echter niet gelukt omdat elke velg was voorzien van een zoge noemde antidiefstal moer. Preven tie helpt dus wel degelijk. Inbraak auto: Op de Tarweakker werd ingebroken in de personen auto. Men had een portierslot ver nield en nam onder anderen een zonnebril weg. Men had ook nog geprobeerd in drie andere auto's in te breken. Betrapt: Op de Wilhelminakade werden drie mannen van 26, 27 en 32 jaar aangehouden. Zij waren over het hek van de voormalige verffabriek van Boonstoppel geklommen en waren kennelijk van plan dit pand te kraken, maar zij werden op heterdaad betrapt. Elk van hen is een boete van 30,- opgelegd voor het zich bevinden UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HUU» NA OVERLIJDEN Uitvaartverzorging ITV van don Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bletswijk Jeanne Matze-Koch op verboden grond. Ongeval: Een pesonenauto en een motor waren vrijdag 21 mei op de Zuidelijke Rondweg bij een ver keersongeval betrokken. De bestuurder van de personenauto wilde linksaf de Coenecoop oprij den en' de daar achter rijdende motorrijder remde iets te hard af, waardoor hij onderuit ging en ten val kwam. De motorrijder moest met lichte verwondingen aan hand en pols naar het ziekenhuis worden overgebracht. Inbraken: Op de Fazantdreef werd 22 mei ingebroken in een perso nenauto. Men was in de auto geko men door een portierslot te vernie len. Ontvreemd werd de radiocd- speler. Op de Vondellaan werd op 23 mei ingebroken in de kelderbox van een flat. Men had de deur openge broken en ontvreemd werden een fiets en twee luidsprekers voor in de auto. Op de Middelburgseweg werd vrij dag 21 mei ingebroken in een bestelauto. Men had het slot van een portier vernield en nam vervol gens twee tassen weg met onder anderen perssonlijke kleding en een fototoestel. Skeeler-ongeval: Een 48-jarige vrouw kwam zondag 23 mei op het tijdens het skeeleren ongelukkig ten val. Zij liep daarbij een snee in haar kin op en vermoedelijk een gekneusde kaak. Zij werd voor behandeling overgbracht naar het ziekenhuis. Aanrijding met alcohol in het spel: Een kop/staartaanrijding vond op 11 mei plaats op het Zuideinde. E)e bestuurder van de auto, die op zijn voorganger botste, bleek onder invloed van alcohol te rijden. De bestuurder is aangehouden en overgebracht naar bureau in Nieuwerkerk. Later is de bestuurder met een proces verbaal op zak huis waarts gekeerd. Rijden onder invloed: Zaterdagmor gen zag een politie-surveillance auto een auto in de Dorpsstraat rij den 'tegen het verkeer in'. Marian v.d. I MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek ihmimwii Be vele blijken van meeleven, zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van mijn man, onze vader en opa hebben ons troost en bemoediging gegeven. Langs deze weg danken wij u hartelijk. A.G Heijboer - van den Dool kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, mei 2004 Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Ook uw adres voor het renoveren van een bestaand gedenkteken. Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Zoetermeer: Argonstraat 66 Telefoon (079) 3615010 Zandee de Kuijper www.grafgedenktekens.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3