TAART EN CHAMPAGNE BIJ HCW TRAININGSWEEKEIND ROLLING'90 JUBILEUMVOETBALDAG GROENEWEG EINDELIJK WEER VOLLE WINST VOOR TREKVOGELS BZAV MOERKAPELLE KENT PRIMA VERLOOP TEAM ANTILOPE DERDE IN 24-UURS- L00P AGON JONGENS 1 BIJ BESTE 8 VAN NEDERLAND EINDE SEIZOEN SJOELERS pagina 8 Hockey Hart van Holland 26 mei 2004 SPORT Midgetgolf Atletiek Voetbal Promotie eerste elftal? Danstesten Waddinxveen - De laatste speeldag van de hockeycompetitie leverde maar drie kampioenen op. Vroeg op de middag werd Meisjes D kam pioen. Een wedstrijd vol spanning, wellicht nog meer bij de ouders, leverde na een 0-1 achterstand toch een verdiende 2-1 winst op. Nadat eerder in het seizoen de C1- meisjes kampioen waren gewor den, deden de meisjes van C2 het niet minder. Zij werden in Schie dam voor het tweede jaar kampi oen, ditmaal door een winst van 7- 0. Het sluitstuk werd gevormd door meisjes A1. Alleen bij winst zou de champagnefles kunnen worden ontkurkt. De dames van coach Rob Berrevoets en trainer Niels Brittijn hielden het net als het hele verloop van de competitie lang spannend: rust 0-0. Na een goed gesprek in de rust was HCW onherkenbaar en werd mede-titelkandidaat Sou- burgh gedecideerd met een 5-0 nederlaag naar huis gestuurd. Meest onfontuinlijk was Madeion Struijk, die door een stick op de wenkbrauw werd geraakt. Na een kort bezoekje aan de HAP kon zij toch de champagnefles ontkurken. Coach Berrevoets en een weer lachende Madelon. (Foto: HCW) Boskoop - Na enige weken zonder competitie vanwege verschillende NK's, konden de midgetgolfteams hun strijd weer vervolgen. Hole Ridders 2 uit Ridderkerk kwam naar Boskoop om het op te nemen tegen De Trekvogels 1. Beide teams waren in het bezit van 3.5 punten en hadden daarmee alleen maar De Trekvogels 2 onder zich. Het waren Jan van der Stroom en Marco Slomp die met 25 en 24 hun eerste ronde afsloten. Een achter stand van vijf slagen was daarvan het gevolg, maar Jan-Kees van Vos kuilen wist met 23 er zes te winnen. Ook Ed van Voskuilen kwam win nend uit de strijd met 24 en bracht het team op een totaal van 96 sla gen. Hole Ridders kon daar niet tegenop met 100. Met een vier op het venster had Jan van der Stroom zichzelf geen goede dienst bewezen. Hij wist zich echter goed over die vier heen te spelen en met nog vijf missers kwam hij uit op 27 en verloor er maar twee. Marco Slomp had er 22, goed voor drie slagen winst. Jan- Kees en Ed van Voskuilen speelden beiden 23 en zorgden voor een totaal van 95 slagen. In de derde ronde waren de teams goed aan elkaar gewaagd, wat resulteerde in slechts een slag winst met 98 om 99 voor De Trekvogels. Dit bracht de voorsprong, met nog één ronde te gaan, op 10 slagen. De vierde ronde zou de slechtste voor De Trekvogels worden, met 102. Hole Ridders kon er niet van profiteren en besloot met 107, wat hun totaal op 406 bracht. De Trek vogels speelden 391 en pakten daarmee de volle 3-0 winst. De scores: Jan van der Stroom 101, Marco Slomp 98, Jan-Kees van Vos kuilen 95 en Ed van Voskuilen 97. Moerkapelle - Hoewel de 23e edi tie van het Moerkapelse Bedrijfszo- meravond Voetbaltoernooi slechts halverwege is, kan nu al worden gesproken van een opnieuw succes vol evenement. De toernooicom- missie heeft over de weersomstan digheden tot dusverre weinig te klagen gehad en ook kan men zich verheugen in een redelijke opkomst van het publiek. Daar naast kent het opgezette wed strijdschema een vlot verloop en verlopen welhaast alle duels in een vriendschappelijke sfeer, waarmee duidelijk wordt beantwoord aan de doelstellingen en de opzet van dit toernooi. Wel was dit keer de belangstelling van de bedrijven iets minder groot dan voorgaande jaren, in totaal tien teams schreven zich in en.geven ook echt acte de présence. De toernooicommissie heeft daarom twee poules van ieder vijf teams gevormd, in elke poule zullen de teams in een dub bele competitie twee keer tegen elkaar uitkomen. De nummers één en twee van elke poule ontmoeten elkaar in de kruisfinales, de overige teams spelen in de finaleweek plaatsingswedstrijden. In poule A hebben bijna alle teams nu vijf duels achter de rug en lijkt bekerverdediger Van Ommeren met 13 uit 5 duidelijk op de kruisfi nales af te stevenen. Alleen in de openingswedstrijd snoepte Selekt- vracht hen een puntje af, alle overi ge duels werden daarna gewon nen. De tweede kruisfinaleplaats lijkt te gaan tussen Boonstoppel en Bozo United, het onderlinge ver schil is gering. Selektvracht Zeven huizen stelt met 5 uit 5 en een vier de plaats wat teleur, wellicht volgt in de komende duels herstel. Les Adonis sluit in Poule A de rij, de meervoudige winnaar van de Spor- tiviteitbokaal gaat ook dit jaar weer voor deze prijs. In poule B lijkt meervoudig win naar de Lordd na enkele sportief mindere jaren weer duidelijk op de weg terug en manifesteert zich dui delijk voor een plaats in de kruisfi nales. Hoewel de tegenstand meestal best sterk was, werden alle vier duels gewonnen, waardoor men uiteraard koploper is. Op de tweede en derde plaats staan res pectievelijk het Koudekerkse Mavom en La Baraque. In hun onderlinge duel bleek Mavom met 1-3 de sterkste, beslist is het echter nog lang niet. Finalist van vorig jaar Bontenbal stelt met 3 uit 4 voorlo pig wat teleur, maar dit team maakt zich ongetwijfeld op voor een sterke tweede helft. De rang lijst in poule B wordt afgesloten door No Sponsor, dit uit pure lief hebbers bestaande team wil even eens een gooi doen naar de Sporti- viteitbokaal. Deze week en ook de komende wordt het programma verder afge werkt, de week daarna volgen de kruisfinales. Op vrijdag 11 juni wordt het toernooi besloten met de finaleavond, met een feest avond met medewerking van disco theek Black Jack als apotheose. Apeldoorn - Tijdens de 25e inter nationale 24-uursloop te Apel doorn is het wedstrijdteam van S.C.Antilope als derde geëindigd. Op vrijdag 21 mei om 14.00 uur loste de locoburgemeester van Apeldoorn, onder toeziend oog van de NOC-voorzitter Erica Terp stra het startschot. Onder goede weersomstandig overdag was het vanaf het begin stuivertje wisselen met het uit Duitsland afkomstige team Tri Power Aegidienberg en KAV Hol land uit Haarlem. Het westrijdte- am van S.C. Antilope finischte op zaterdag om 14.00 uur uiteinde lijk als derde met een afstand van 353,03 km, ruim 10 km minder dan het Duitse team. Deze afstand van 353 km was ook ruim minder dan het Waddinxveens record van 369 km, twee jaar geleden gelopen. Zevenhuizen - In het kader van de viering van het 75-jarig bestaan van voetbalvereniging Groeneweg wordt aanstaande zaterdag de hele dag door mini' s, pupillen, junioren, dames en overige senioren gevoetbald. Met als hoogtepunt om 15.30 uur de wedstrijd Groeneweg 1 - Oud-Feijenoord Van 8.30 tot 9.10 uur spelen: Groeneweg mini - D.S.O. F1 - Feyenoord F4; F2 - Feyenoord F6; F3 - Moerkapelle F1; E2 - Moer kapelle E2; E4 - W.S.E. E2. Van 9.10 tot 9.50: E1 - R.K.A.V.V. E3; F4 - R.K.A.V.V. F3; F5 - R.K.A.V.V. F4; F6 - R.K.A.V.V. F5; E3 R.K.A.V.V. E6; E5 - R.K.A.V.V. E8. Van 9.50 tot 11.00 uur: C1 - R.K.A.V.V. C4; C2- Moerkapelle C2; B2 - Capelle B3. Van 11.00 tot 12.10 uur: Groene weg 4 - Moerkapelle 1; Groene weg 5 - Moerkapelle 2; Groene weg 6 - Moerkapelle 3. Van 12.10 tot 13.20 uur: Groene weg A1 - Sparta B1; Groeneweg B1 - Sparta C1; Groeneweg 7 -Moer kapelle 3. Van 13.20 tot 14.30 uur: Groene weg Dames 1 - Dames oude glc- rie; Groeneweg 2 - Moerkapelle',; Groeneweg 3 - Moerkapelle 3, Van 14.30 tot 15.30 uur: D1 - Spart: E-top; D2 - R.K.A.V.V. D3;D31 - Be Fair D5. Tenslotte van 15.30te: 17.15 uur de topper Groeneweg' tegen Oud Feyenoord. Op Tweede Pinksterdag komt he: eerste elftal van Groeneweg wee- in het veld. Om 14.00 uur woro: dan thuis gespeeld tegen NOC.--I deze beslissende wedstrijd kan het vlaggenschip haar vereniging he: mooiste cadeau aanbieden name lijk promotie naar de 4e klas. Groe neweg speelt dan tegen het Rotte' I damse NOC. Door de uitslag va' vorige week NOC-Zwarte Pijl (0-2,1 weet Groeneweg precies waarhetl aan toe is. Een overwinning metI twee doelpunten of meer versch I betekent promotie. Een overwin-1 ning met mindere cijfers of eenI gelijkspel betekent nog een extraI wedstrijd voor promotie. Een I nederlaag betekent volgend jaa l weer acteren in de kelder van het amateurvoetbal. Wageningen - De NeVoBo hield afgelopen zaterdag de gesloten Nederlandse Kampioenschappen Jeugd. In Wageningen werden onder andere de wedstrijden Jon gens B gespeeld. Als regiokampioen van het district Mid-West deed het Boskoopse Agon J1/Tourpoint mee. In twee poules van vier teams werd in wed strijden van twee sets gestreden om de eerste plaats. De jonge Bos kopers kwamen echter niet in hun spel. Slechts een set waren ze dicht bij een overwinning, maar zagen ook deze met 24-26 naar de tegen stander gaan. Als vierde in de poule kon Agon nil een langere rustperiode de strijd aangaan met Reflex uit Kampen,! een strijd om de zevende plaats. Dil rust had Agón duidelijk goecl gedaan. Vol enthousiasme werdej gespeeld, elk puntje werd gevierc I Eindelijk lieten de Agon-jongenJ weer het volleybal zien, waarmetl ze regio-kampioen zijn gewordenl Met een goede blokkering werd os I aanval van de tegenstander ont-1 manteld en kon Agon de eigc'l aanval uitbouwen. Beide sets wei I den gewonnen en daarmee were een mooie zevende plek behaald Waddinxveen - De sjoelers hebben met een feestavond het seizoen beëindigd. Alle kandidaten die in aanmerking kwamen voor een beker hebben hun gemiddelde in de laatste ronde nog kunnen ver hogen. Kees Kuipers, winnaar van het seizoen 2002/2003, behaalde weer de eerste plaats en mocht de wisselbeker in ontvangst nemen. De volledige stand: Klasse A: 1. Kees Kuipers, 138.590 punten (gemiddelde over 10 ronden); 2. Jan Kersbergen, 135.51 punten; 3. Dick Dros, 135.35 punten. Klasse B: Cor Faay, 131.12 punten; 2. Pascal van Gils, 131.09 punten; 3. DavidI Sinnema, 130.06 punten. I Klasse C: 1. Bas Koppenaal, punten; 2. Cees Slingerland, 121- -I punten; 3. Corry 't Hart, 1 j_.I punten. Klasse D: 1. Cor van ui I 113.77 punten; 2. Ans Endeveld.1 109.54 punten; 3. Annie Warme-1 link, 108.10 punten. Klasse t. J Wim Slingerland sr., 101.16 puT". I 2. Ronald Meijer, 99.04 punten; t| Peter Botger, 98.99 punten. De sta J van het nieuwe seizoen is I augustus in het gebouw van I schuttersvereniging vanaf 1 uur. Moerkapelle - De jaarlijkse trai- ningsdagen voor de leden van rolschaatsvereniging Rolling '90 vonden plaats van 20 tot en met 23 mei. Overal waren sporters van uit eenlopende leeftijden aan de slag. De jongste deelne mer was 5 jaar de oudste 25. In totaal hebben 86 leden meege daan. Gerry Obbens, hoofdbonds- coach van de NRBm kwam twee dagen. Ashley Moorem topdansco- ach uit Engeland, en Freek Berg man, mentale trainer kwamen vier dagen. Patrick Kiens, de chore ograaf die individueel met sporters aan hun solo programma's kwam werken, was present en natuurlijk het eigen trainerscollectief. Op de buitenbaan waren de solo dansers en de dansparen te vin den; binnen in dorpshuis Op Moer was het druk. Rolschaatsen in de sporthal, mentale training in de schaakzaal, conditietraining in de Parketzaal enzovoort. De club heeft een primeur te mel den: Rolling'90 is, als eerste club in Nederland, met een Jeugd Forma tieteam begonnen. Na een span nende selectietrainning bleven er 20 leden over die dit m°f1JCI onderdeel van de rolschaast p mogen gaan proberen. Ter afsluiting van he^, tra.'r"da?: I weekeind werden er officierl stesten afgenomen. Na vier. L hard trainen hebben de vog l leden hun test 9e^aald'Xkhif I Chelsie Rupkem Danique vew' r er, Cataline Sinnige en NK y Aspiranten: Maxime DIS5ef if; I Cadetten: Marlotte Vonk en te Kamp. Jeugd: Lizzy Quick- (Foto: Rolling '90)

Hart van Holland | 2004 | | pagina 8