ELEURSTELLING TIJDENS SLOTWEEK WSE ADRIAAN BOUT JEUGD CLUBKAMPIOEN TZM MASTERS, OPEN MASTERS EN NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN BEACHVOLLEYBAL KABOUTERS HALEN VOET- HALDIPLOMA VIJFTIEN PRIJZEN VOOR ANTILOPERS V.V. WADDINXVEEN SCHENKT TRAININGS- BALLEN AAN S0S-KINDERD0RPEN HYERS MINI 1 TOCH KAMPIOEN SPORT Hart van Holland 9 juni 2004 pagina 7 Beachvolleybal Voetbal Atletiek Werkzaamheden bij S.C. Antilope begonnen ^ketbal tali Sen Sburg Mod, Karin Jongkind (Tekstueel) addinxveen - Vrijwel alle sport- trenigingen zitten in de afrond- sfase van het seizoen. Nog een tel laatste toernooi, familiedag j bijzondere wedstrijd wordt eorganiseerd, waarna verenigin- ■in ruim anderhalve maand gas [rug nemen. Ook bij voetbalver- ■jjging WSE is dit een normale jjng van zaken. In het weekend un 5 en 6 juni werd het seizoen algesloten met een aantal speciale toernooien. Op zaterdag streden onder meer de pupillen van de D- ilftallen om de 'Ome Piet Zaal wisselbokaal. Zondag 6 juni sloten ook de senioren van WSE het sei- roen af met het traditionele 7 tegen 7 voetbaltoernooi. Naast voetbal waren voor deze familie- tijg ook andere activiteiten geor ganiseerd, zoals een Rad van Avon- ur, een luchtkussenattractie en ie verkiezing van de 'Beste speler en speelster' en de 'Beste trainer' jnn het seizoen. Vlak voor het succesvol verlopen weekend was er ook een domper voor de voetbalclub. Het meisjesju- nioren elftal zou op woensdag 2 'jjuni een wedstrijd spelen tegen de meisjesjunioren van de Engelse voetbalclub Leeds United. Klokslag lieven uur stonden de Waddinx- veense meiden klaar op het veld voor hun eerste internationale wedstrijd. Helaas kwamen de meis jes van Leeds United niet opdagen. Achteraf bleken de Engelse meiden zich al enkele maanden geleden afgemeld te hebben. Een grote domper voor de gemotiveerde WSE-meiden. Het meisjesjunioren elftal van WSE is een nieuwe groep die dit seizoen is gestart met trai nen. Omdat er aan het begin van de competitie nog niet genoeg leden in deze leeftijdscategorie waren, speelden de meiden een jaar lang onderlinge 7 tegen 7 wedstrijden op een aangepast veld. De wedstrijd tegen Leeds United zou de 'eerste grote' wedstrijd worden op het hoofdveld van WSE. Teleurgesteld besloten de meiden woensdag maar weer een onderlin ge 7 tegen 7 partij te spelen... Zevenhuizen-Moerkapelle - Tafel tennisvereniging Zevenhuizen- Moerkapelle hield 5 juni de club kampioenschappen voor de jeugd. Er werd gespeeld in twee poules van zes. De poules waren naar gelijke sterkte verdeeld. De eerste drie plaatsen per poule gaven recht om door te gaan in de winnaarron de. De nummers vier, vijf en zes konden doorgaan voor een eervol le vermelding in de troostronde. In poule A domineerde Daniëlle Lindhout, zij werd ongeslagen eer ste. Jurian van der Waal en Peter van der Spek werden respectieve lijk tweede en derde. In poule B waren er ook geen verrassingen. Adriaan Bout werd ongeslagen eer ste, terwijl Jeroen Hoogendoorn en Hans Uittenboogaard tweede en derde werden. De finale van de troostronde werd een spannende strijd tussen Lau rens de Graaff en Nadia van Kasteel. De beslissing viel pas in de vijfde set. Nadia wist Laurens uit eindelijk met 11-5 achter zich te laten en werd dus winnaar van de troostronde. In de winnaarsronde werd het een afvalrace. Verlies betekende directe feen/Nesselande - In Assen is onder goede omstandigheden de eerste etappe van de nationale beachvolleybal competitie ver speeld. Bij de dames heeft het team Stevens/Van lersel gewonnen. In een zeer spannende finale werd jewonnen van het ervaren team Urekelmans/Ruijgrok. Dit is een uit zonderlijke prestatie. Nog nooit eerder heeft een zo jong team een festers gewonnen. Vooral de leef- lijdvan Marleen van lersel is opval- M (16 jaar). Top Beachvolley [Nederland, het Drentse beachvolle- l initiatief, levert hiermee het zoveelste talent af aan beachvolle- yballend Nederland. In Assen wer den ook de plaatsen drie en vijf door haar teams ingenomen. Hier mee is bij de dames de situatie bereikt die te vergelijken is met het indoor volleybal. Ook daar is het gemeengoed dat talenten op vroe ge leeftijd doorbreken. Bij de heren is deze situatie nog lang niet bereikt. Bij de heren is de eerste plaats van De Kogel/Wiggers weinig verrassend. In de finale werd het gelegenheidskoppel RademakerA/an Hal eenvoudig ver- Addinxveen - Tijdens de slotdag voetbalvereniging Be Fair haal- '!ri49 kabouters hun voetbaldiplo- ®a' Hun vaardigheden werden West op zes onderdelen, hoewel Wplezier voorop stond. Kabouter- v°stbal is bedoel om meisjes en jon- Sensvan 4 en 5 jaar kosteloos ken- niste laten maken met de voetbal- - it. 0: w Be Fair) uitschakeling. Peter moest vrij snel het hoofd buigen voor Jeroen ter wijl ook Daniëlle, tot ieders verras sing, door Jeroen werd uitgescha keld. Hans en Jurian speelden een hele spannende wedstrijd. Uitein delijk trok Hans aan het langste eind. Adriaan Bout had vervolgens weinig moeite met Hans. Adriaan en Jeroen zouden in de finale het clubkampioenschap gaan uitma ken. Daniëlle speelde tegen Hans voor de derde en vierde plaats. Met de nodige inspanning wist uiteindelijk Hans Daniëlle achter zich te laten. Hans haalde dus een welverdiende derde plaats. De finale begon erg spannend. De eerste set verloor Adriaan met 11- 13. In de tweede en derde set kwam Adriaan beter in zijn spel en wist twee keer te winnen met 11-8 en 11-2. In de vierde set, die tot het einde gelijk op liep, wist Adriaan de winst naar zich toe te halen: 12- 10. Adriaan mag zich wederom een jaar lang clubkampioen noemen. Jeroen behaalde een welverdiende tweede plaats. Er zijn op dit moment nog enkele plaatsen vrij bij de jeugd. Voor meer informatie: Coerd van Kasteel, telefoon 079-5932742. slagen met 2-0. De Kogel die samen met Sander Mulder verwoede pogingen doet om de Olympische Spelen te bereiken is vooral verde digend een niveau apart. Door een blessure van Sander Mulder zal Richard de Kogel voorlopig met Rick Wiggers spelen. In Nesselande wordt op 19 juni de competitie vervolgd met een Open Masters. Informatie: 0294 460971, www.top- beachvolleybal.nl, info@action- work.nl Waddinxveen - In het Pinksterwee kend hielde CAV Energie in Barend- recht de Open Zuidhollandse kam pioenschappen Atletiek voor Junio ren. Antilope presteerde daar met een achttal junioren overweldi gend. Maar liefst 15 keer lukte het bij de eerste drie te eindigen. Dit leverde een flink aantal medailles op en voor Bror van der Zijde ook nog eens een verbetering van zijn eigen clubrecord kogelstoten. Ook werd een aantal persoonlijke records scherper gesteld. De uitslagen: Meisjes junioren A en B: Lysanne Koops 100m 16.45s (5e), kogel 8.02m (3e) en speer 17.16m (3e). Marieke Kaptein 100m 13.98s (6e), kogel 9.74 (2e), speer 26.91 m (5e) en ver 4.49m (9e). Maartje ten Barge ver 3.78m (14e) en Wendy Venema kogel 8.45 (4e) en sprint 15.25 (10e). Deze vier dames vorm den samen een estafette ploeg en werden hierbij tweede. Jongens junioren C2 en C1: Bror van der Zijde kogel 14.20m (2e en clubrecord), 10Omhorden 15.72s (4e), discus 32.14m (2e), 100m 12.31s (3e). Frank van Haastrecht 800m 2.21,9min (5e), 100m 13.13s (9e). Bastiaan Bretveld hoog 1.55m (3e), 100m horden 16.88s (5e). Jarno van Klaveren kogel 10.39m (1e), hoog 1.55m (3e), 100m 12.71s (3e). Deze 4 heren vormden samen een estafette ploeg en werden hierbij derde. Jongens junioren B: Bror van der Zijde kogel 12.47 (1e). Waddinxveen - De werkzaamhe den voor de aanleg van de kunst stof atletiekbaan bij S.C. Antilope zijn vorige week begonnen. De bedoeling is dat de nieuwe kunststofbaan eind september, begin oktober wordt opgeleverd, zodat vanaf die periode weer volop door de atleten kan worden getraind. De bewoners in de aan grenzende wijk zullen het rustig krijgen, want de baan zal het gehe le seizoen gebruikt kunnen wor den. In de tussentijd kunnen de meeste jeugdleden trainen bij de omliggende atletiekverenigingen zoals AV '47 in Boskoop en AV Gouda. De oudere atleten zullen hun conditie op peil moeten hou den in het Gouwebos of op de omliggende straten. De oplevering van de nieuwe baan in oktober zal gelijk vallen met het 30-jarig jubileum va S.C. Antilope. De officiële ingebruikname van de baan zal in oktober daarom een nog feestelijker karakter gaan krij gen. |aWnxveen - De misstap in de a®e competitiewedstrijd van echtvereniging Flyers mini 1 I heeft uiteindelijk geen nadelige sC0|gen gehad. Wel moest er een 'Mingswedstrijd aan te pas Si om uit te maken wie zich 'P'oen mocht noemen: BV of Flyers. Dit alles moest Jbeuren in Oud Beijerland. De jCsWjd begon met een snelle k van Flyers dat meteen een "'na voorsprong nam. Maar "deweg kwam Voorburg beter itarÜSpe' en c'at drukte de tegen- ,j der ook uit in de score. Via 16- er'12-14 kwam het rustsignaal 'Lhj 'n Het nadeel van de ji(j hinxveense jongens. Na de E i am een herboren Flyers in veld en Voorburg werd totaal ('gespeeld. De Waddinxveense 9 had duidelijk de betere selec- Kri d resu'teerde in de derde in een 20-8 score. De vierde 'e werd dan ook gebruikt om oorsprong te handhaven, maar hier! in bleef Flyers het spel dic teren en via 16-10 werd de einduit slag 64-50. Het kampioenschap was binnen. Beker en medailles konden worden opgehaald en het feest kon beginnen. Deze beslissingswedstrijd beteken de het einde van een goed seizoen voor Flyers. Drie kampioenen kon den worden gehuldigd: Jongens Aspiranten 1, Gemengd Benjamins 1 en Jongens Mini's I.JHeren 1 en Jongens Kadetten 2 eindigden na een spannende laatste wedstrijd, waarin het kampioenschap op het spel stond als tweede. Heren 2, Jon gens Kadetten 1 en Meisjes Aspi ranten 1 eindigden als tweede. Een derde plaats was er voor Meisjes Kadetten 1, Jongens Junioren 1 en Jongens Kadetten 3. Elf van de zeventien ingeschreven teams ein digden bij de eerste drie van de ranglijst. Met een daverend slot feest werd dit succesvolle seizoen voor Flyers afgesloten en kunnen bestuur en kader zich bezig hou den met het komende seizoen. Waddinxveen - Elk seizoen wor den er door voetbalvereniging Waddinxveen investeringen gedaan om het voetballen zo aangenaam mogelijk te maken. Voor het komende seizoen is besloten de vervanging van een groot aantal trainingsballen te realiseren. Om plaats te maken voor het nieuwe materiaal moet eerst het oude opgeruimd wor den. En de oude ballen zijn voor Waddinxveen dan wel aan vervan ging toe, dat betekent allerminst dat ze versleten zijn. En dus moest er bedacht worden wat daarmee gedaan ging worden. Weggeven aan een goed doel was de keuze die snel gemaakt was. Na enig speurwerk werd er contact gemaakt met de heer Heerkens Thijssen, Directeur Externe Betrek kingen van SOS- Kinderdorpen. Hij reageerde meteen enthousiast op het aanbod, aangezien SOS-Kinderdorpen in Ethiopië bezig is met het opzetten van voetbalprojec ten voor kinderen. De afspraak werd snel gemaakt en op 1 juni was de heer Heerkens Thijssen op het complex in Waddinxveen aan wezig om de ballen op te halen. Uitein delijk kon de vv Waddinxveen hem laten vertrekken met circa 75 'oude' trainingsballen. Hij vertelde dat er nog niet eerder een voetbal- gedaan heeft. "Wij weten zeker dat vele kinderen hier nog heel veel plezier van zullen hebben." u a l ci i iiicl vereniging is geweest die zo iets (foto: w Waddinxveen).

Hart van Holland | 2004 | | pagina 7