ACHVOLLEYBAL NESSELANDE IT BRONS Nieuwsgierig? AMNESTY BOEKENMARKT KINDERBINGO HISTORISCH CEN TRUM GEOPEND SING-INN Bï3iö17RTTTFn VISSER EN ZN. jaargang^ ïmer 1080 - Onderscheiding voor mevrouw Vis Zie pagina 13 Jan en Wybo bereiken Noordkaap Zie pagina 15 1e Avondvierdaagse Nesselande succes Zie pagina 18 Winnaars van naam Regionale deelname Veertigjarig bestaan Uitslagen kijk op pagina 19 27e nummer 23 juni 2004 'rï&iiéf Tansu Yigit in actie. Boskoop - De traditionele Amnesty Boekenmarkt wordt dit jaar gehouden op zaterdag 26 juni. Romans, kinderboeken, poc kets, wetenschappelijke boeken, geschiedenisboeken enzovoorts kunnen gekocht worden voor €1,85 per kilo. De boekenmarkt vindt plaats van 10.00 tot 16.00 uur op het Kerkplein. Boskoop - Met de zomer voor de deur, gaat ook de deur van het Praathuis voor zes weken dicht. Als afsluiting van de woensdag- middaginstuif, dit is dan tevens de laatste instuif van deze perio de, organiseert de SOCS in het Praathuis een kinderbingo. Op woensdag 30 juni zijn kinderen van 6 tot en met 12 jaar welkom om van 13.30 tot 16.00 uur aan de grote kinderbingo mee te doen. Deentree is €1,-. Zevenhuizen - Historisch Centrum "Ons Verleden" is zaterdag 26 Juni geopend voor publiek. De deuren zijn geopend van 13.30 Tot circa 16.00 uur. De entree is N- In het Historisch Centrum is onder andere de thematentoon stelling over boerderijen uit de regio te bezichtigen. Tevens vindt men er de genealogische werk groep, die zich bezighoudt met familiestambomen, u ^,stonsc'"1 Centrum "Ons Ver leden" is te vinden aan de Twee- nnanspolder 15 te Zevenhuizen. 00r informatie: e-mail fian@bovenmolen.nl °f tele foon 06-53385372. Jud Verlaat - Op het veld achter e Vierkap wordt zondag 27 juni m '6.00 uur een sing-inn gehou- en Onder begeleiding van een worden populaire christe- I e liederen gezongen en wordt gedanst door dansgroep thl eed uit Gouda. Het ema, verzorgd door dominee \iZ Borst<is 'Lets make things Iedereen is welkom. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Nesselande - Voor de derde keer werd afgelopen zaterdag het Open Masters Toernooi Beachvolleybal gespeeld aan de Zevenhuizerplas. De organisa tie was in handen van Ortec.Nesselande, in samen werking met de Nederlandse Volleybalbond en diverse bedrijven uit de omgeving. Het toernooi werd gespeeld op een grote zandvlakte bij de in aanbouw zijnde wijk Nesse lande; een prima locatie voor dit volleybalspektakel. Waar over enige tijd een fraaie winkelstraat zal worden gebouwd was nu het grootse evenement georganiseerd. Het weer was niet zo goed als de organisatoren vooraf wellicht gehoopt hadden. Het toernooi kon zonder regenbuien maar met zo nu en dan een straffe wind probleem loos verspeeld worden. Er was gedurende de hele dag een rede lijke publieke belangstelling. Zowel bij de mannen als bij de vrouwen waren de sterkste beach- volleybal teams aanwezig. Het toernooi is de tweede in een serie, waarin de volleyballers zich kun nen kwalificeren voor het NK Beach, dat op vrijdag 16 juli in Scheveningen plaatsvindt. Bij de mannen wonnen Max Backer' en Emiel Boersma de finale van Matijs Dekker en Joost van den Hoek. Bij de dames behaalden Marleen van lersel en Arjanne Stevens de zege op Valesca van Dijk en Jettie Fok- kens. Beachvolleybal is de laatste jaren populair. De sfeer van zon, zee, strand en sportiviteit maakt deze beachvariant van het volleybal een boeiende sport. Het is inmiddels een olympische sport en de Neder landse teams doen daarin goed mee. Dit jaar neemt het damesduo Kadijk en Leenstra deel aan de spe len in Athene. Ook deze regio levert een aantal sterke beachvolle- ybalploegen. Afgelopen zaterdag was een groot aantal (oud-)Nesse- lande spelers actief op het strand. Van de huidige herenselectie van Nesselande speelden onder andere Joost van den Hoek, Kristian van der Wel en Rick Wiggers en bij dames kwam onder andere Roos van der Hoeven tussen de lijnen. Het toernooi stond ook in het teken van het veertig jarig jubi leum van volleybalvereniging Nes selande. Na afloop was er een grote barbecue en andere festi viteiten in verband met dit jubi leum. Zo was er ook de mogelijk heid voor bewoners van Nesslande om aan een recreatief toernooi deel te nemen. Verder was er nog een primeur voor dit toernooi. De uitslagen van de in totaal ongeveer tachtig wedstrijden werden door toernooiorganisatie gedurende de dag actueel bijgehouden op de internetsite van het toernooi, www.topbeachvolleybal.nl. Zo kon den thuisblijvers toch de verrichtin gen op de voet volgen. Heren: 1. Emiel Boersma/Max Bac ker, 2. Matijs Dekker, Joost van den Hoek, 3. Rick Wiggers/ Richard de Kogel, 4. Ralph Backer/ Roland Rademaker, 5. Roger Beumer/ Richard Rademaker, 6. Boudewijn Maas /Bram Ronnes. 7. Coen Dui verman/ Bas Ghijssen, 8. Timko Lokerse/ Sander Bakker. Dames: 1. Marleen van lersel/ Arjanne Ste vens, 2. Valasca van Dijk/ Jettie Fok- kens, 3. Wendy Boerhave/ Jaline 't Hart, 4. Sanne Keizer/ Merel Moo- ren, 5. Wieteke Folkerts/ Lise His- sink, 6. Bregje Brekelmans/ Roos van Harten, 7. Miranda Sanders/ Marian Schans, 8. Inge Boersma/ Pauline Maurice. Amsterdam/Regio - Het Straatvoet balteam Westenwind is tijdens het Nederlands Kampioenschap Straat voetbal derde geworden. Westen wind, bestaande uit Lucienne Rei- chardt, Marlijn Noorlander, Tansu Yigit, Melanie Schijf en Shauna Plompen, kwam uiteindelijk een doelpunt te kort om het landskam pioenschap te prolongeren. De eerste poulewedstrijd werd gewonnen door Westenwind met kt9evoel dat uw effectenportefeuille "tenspei staat? o|el||S op 076-54 94 371 V(iH'ai'naar iisbreda@xs4all.nl juiste wissel! twee doelpunten van Lucienne. De tegenstander, Bergentheim uit Groningen, kwam bijna niet voor het doel van Westenwind. Melanie hield het achterin dicht met behulp van Marlijn, Tansu en Shauna. De tweede poulewedstrijd werd gewonnen door de Soccer Girls uit Limburg, nadat met 4-0 van Ber gentheim was gewonnen. Westenwind wist in de wedstrijd tegen de Soccer Girls, onder leiding van Lucienne en Marlijn, de tegen stander steeds onder druk te hou den. Uit een uitval wisten de Soccer Girls de 0-1 te scoren. Westenwind deed er vervolgens een schepje bovenop. Uit een bekeken bal scoorde Lucien ne de 1-1, wat tevens de eind uitslag vormde. In de finalepou le moest Westenwind het opnemen tegen Tolbert uit het oosten van het land. Inzet van deze wedstrijd was de derde plaats. Binnen vijf minu ten had Lucienne tweemaal gescoord. Tolbert werd vastgezet en kreeg geen kans. Net voor tijd wist Tolbert toch nog de 2-1 te sco ren, maar de derde plaats voor Westenwind was een feit. Naast de grote cup kregen de meiden ook een straatvoetbal en een bronzen medaille.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1