RECTIFICATIE Diverse medewerkers gezocht OVERBLIJF KRACHTEN Nordic Walking OPROEP GETUIGEN VAN DIEFSTAL BIJ W GROENEWEG Audipack De provincie werkt ook in uw omgeving INTERESSE? neem dan contact op met: Mevrouw I. Bos, Tel. 0180-632782, E-mail hpj.bos@12move.nl Zuid-Holland Oost Nieuw pr2uiD Holland Zwemmen in Zuid-Holland pagina 10 Hart van Holland 30 juni 2004 In het Hart van Holland van woensdag 23 juni stond er een fout in de advertentie van Chaletpark "de Randstad". Bredeweg 66, Moerkapelle. De goede verkoopprijzen moeten zijn: Bestaande dubbelchalet type Boerderij RliH Showmodel L-vorm, direkt leverbaar Enkel chalet (bestaand) Showmodel enkele uitvoering, direktj leverbaar Tel. 079-5931363 of Dhr H.W. Beek 06-22480104 Algemeen productie medewerker Medewerker interieurfabricage koffers CNC kantbank operator VOOR HET KOMEND SCHOOLJAAR GEVRAAGD: tegen redelijke vergoeding voor OBS 't Reigerbos Probeer deze nieuwe buitensport: Nordic Walking gevoel zelf ervaren: www.zuid-holland.nl Voetbalvereniging Groeneweg roept eventuele getuigen van diefstal op om te reageren. Deze vond plaats op de dag van de promotie van ons eerste elftal op 2e Pinksterdag, 31 mei j.l. na 20.00 uur. Onze vraag is: heeft u op 31 mei na 20.00 uur iemand of meerdere personen rond of in het clubgebouw gezien? U kunt zich telefonisch melden bij onze voorzitter dhr. A. Roos, tel 0180-631894 Audipack is fabrikant van o.a. Transportkoffers en Audiovisuele Presenta tie oplossingen. Het leveringsprogramma voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen-en onze producten staan nationaal en internationaal bekend als innovatief en betrouwbaar. Om te voldoen aan de groeiende vraag naar Audipack producten zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's ter versterking van de huidige 50 man. Audipack Afd. Personeelszaken Industriestraat 2-4 2751 GT Moerkapelle Tel: 079-5931671 Fax: 079-5933115 E-mail: aniek@audipack.com www.audipack.com Als algemeen medewerker met 2 rechterhanden functioneer je als vliegende keep op de diverse fabricageafdelingen, het magazijn en de expeditie. Primair bestaan de werkzaamheden uit het op maat aanbrengen van schuim-interieurs in flightcases, transportkoffers en andere producten. De werkzaamheden bestaan uit het vervaardigen van producten uit geponste en/of gelaserde staalplaten d.m.v. een CNC gestuurde kantbank. Het profiel Je bent handig, snel van begrip en goed gemotiveerd om allerlei klussen aan te pakken. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en schrift. Voor de CNC Zetbank operator geldt dat ervaring met soortgelijke werkzaamheden een vereiste is. Ons aanbod Salaris en opleidingsmogelijkheden zijn zonder meer goed. In onze organisatie kun je meegroei en en staat "met plezier naar je werk gaan" hoog in het vaandel. Interesse? Neem dan contact op met mevr. J.A.M. van den Berg-Leroux via telefoon, email of per post. Heren- en damesfiets 45,-; hand grasmaaier 25,- 06-12209280 Witte commode 25,- 0172-210428 Kinderfiets 16" 35,-0172-211637 (niet op zondag) Kort gezegd is Nordic Walking wandelen met 'poles' (speciale wandelstokken), in tegenstelling tot gewoon wandelen wordt uw hele lichaam getraind en meer energie verbruikt. Geschikt voor iedereen ongeacht leeftijd en conditie. Demonstraties (1 uur a 10 euro per persoon) op donderdag 1, vrijdag 2, zaterdag 3, donderdag 8 en zaterdag 10 juli. Meld u aan bij Eric-Jan Verdoold via info@every-one.nl of 06-21823596. Burgerjaarverslag 2003 Hebben de burgers van Zuid-Holland voldoende invloed en inspraak op hun leefomgeving? Kunt u op tijd en op de juiste piek uw mening kwijt als de provincie nieuwe plannen maakt? Hoe staat het met de dienst verlening van de provincie aan burgers, bedrijven en organisaties? Hierover kunt u lezen in het Burgerjaarverslag 2003. Gratis bestellen: even bellen naar 070 441 66 22. Voor de aanpak van regionale vraagstuk ken is Zuid-Holland onderverdeeld in vier gebieden: Zuid-Holland Oost, Rijnmond, Zuid-Holland West en Zuid-Holland Zuid. Elk gebied is anders en heeft specifieke knelpunten waar de provincie tot en met 2007 werk van wil maken. Voor het gebied Zuid-Holland Oost is provinciebestuurder Lenie Dwarshuis-van de Beek verantwoor delijk. De projecten die de provincie met de hoogste prioriteit wil uitvoeren, zijn vastgelegd in het zogenaamde gebeds programma. Bij de voorbereiding en uitvoering van de projecten werkt de provincie uiteraard samen met andere organisaties in de regio. Groene Hart Het gebied Zuid-Holland Oost ligt vrijwel geheel in het Groene Hart. Behoud en ver sterking van dit gebied is een belangrijke taak van de provincie. Samen met de ande re provincies, gemeenten, waterschappen en belanghebbenden maakt de provincie daarover afspraken met het Rijk. In een aantal gebieden iigt het accent op behoud en versterking van het karakteristieke landschap, denk aan de Krimpenerwaard, de Alblasserwaard-Vijfheerenlanden en de Venen. Op andere plaatsen is ruimte voor ontwikkelingen zoals woningbouw en bedrijven, zoals ïn de Oude Rijnzone. Drie van de projecten uit Zuid-Holland Oost worden hierna kort beschreven. Uitgebreide informatie over deze en andere projecten is te vinden op www.zuid-holland.nl in de rubriek Gebedsprogramma's. Veenweidegebied Het veenweidegebied is het 'handelsmerk' van het Groene Hart. In de loop der eeuwen hebben boeren dit landschap gemaakt, maar zij krijgen het economisch steeds moeilijker. Door de bodemdaling en allerlei stedelijke ontwikkelingen dreigt het veenweidegebied te verdwijnen. Halverwege 2004 wil de provincie starten met een gezamenlijke aanpak van deze problematiek in de Krimpenerwaard en in de omgeving rond Reeuwijk. Dit moet leiden tot afspraken in de vorm van Veenweidepacten, die het economisch belang niet uit het oog verliezen. De lange-termijnblik is hierbij belangrijk; ankerpunt in de toekomst is het jaar 2050. Integrale ontwikkeling Oude Rijnzone Om de Oude Rijnzone bruikbaar en aan trekkelijk te houden - niet alleen voor inwoners en bedrijven, maar ook voor toe risten - moet de kwaliteit van het gebied worden verbeterd. Herbestemming en functieverandering horen daarbij. De Oude Rijnzone is vooral het gebied tussen Leiden en Alphen aan den Rijn. Maar ook ten oosten van Alphen aan den Rijn zijn ont wikkelingen gaande, zoals de geplande aanleg van een meerlagig bedrijventerrein en een overslagterminal. Bij Bodegraven Is een aantal bedrijventerreinen al in ontwikkeling. Verder worden nu schetsen gemaakt voor de stationslocaties rond de haltes van de RijnGouweLijn. Project Hollandsche IJssel De kwaliteit van 20 kilometer rivier en meer dan 40 kilometer oever staan centraal in dit project. Het schoonmaken van vervuilde locaties en het herinrichten van zogenaamde zellingen - waarmee 455 miljoen euro gemoeid is - zijn belang rijke onderdelen. De variatie, die de Hollandsche IJssel zo kenmerkt, krijgt bij de herinrichting de vorm van afwisselend woningen, bedrijven, recreatie en natuur. De Hollandsche IJssel wordt daarmee schoner en mooier. Voor meer informatie kunt u terecht op www.schonermooier-nl Gebiedsgericht werken in samenspraak met alle betrokken organisaties leidt tot maatwerk. Oplossingen die kunnen reke nen op de steun van velen. Zo zult u in dit fraaie gebied - ook in de toekomst - pret tig kunnen wonen, werken en recreëren. Andere projecten in het gebieds- programma Zuid-Holland Oost zijn onder meer: Merwedezone, de Rijn- en Veenstreek en de Toekomst Boomteelt. Heeft u nog vragen Stuur dan een e-mail aan gebiedsprogramma@pzh.nl Bij warm weer zoeken veel mensen verkoe ling in het water. Omdat de waterkwaliteit wisselend is. controleert de provincie van mei tot en met september regelmatig 96 z wemlocaties. Zwemwaternieuws Actuele informatie over de kwaliteit van het zwemwater in Zuid-Holland kunt u krijgen via: Zwemwatertelefoon 070 441 75 50 Internet www.zuid-holland.nl NOS teletekst 725. Fotowedstrijd zwemwater De provincie is op zoek naar leuke, mooie en sfeervolle foto's van de Zuid-Hollandse zwemlocaties. Waarom? Om bijvoorbeeld op onze website te kunnen gebruiken. En we vragen u die foto's te maken. Tussen 1 mei en 1 september kunt u uw mooiste foto van uw favoriete Zuid- Hollandse zwemlocatie bij ons inleveren. Hoe u dat kunt doen, wat de spelregels en de prijzen zijn, leest u in het wedstrijd reglement op internet in de rubriek Zwemwater. De provincie Zuid-Holland heeft een uitgebreide website met informatie over het bestuur, de werkzaamheden en activiteiten, www.zuid-holland.nl: 24 uur per dag geopend!

Hart van Holland | 2004 | | pagina 10