Nieuws Zevenhuizen - Moerkai Adempauze BELEGGEN BIJ DE RABOBANK Pin klein bij de bank, de winkeliers zeggen u dank Vernieuwde A4 rekeningafschriften Rabobank De bank waar je lid van wordt pagina 2 Hart van Holland 30 juni 2004 J J Q voor u, van en door uw bank 6e jaargang nummer 271 Direct Beleggen Rendemix FondsEffect Beheerd Beleggen Beleggingsadvies Team Een bank met service? Bestaat die nog? Weeknieuws Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: oeldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Helpdesk Interoetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: Raboliin: HaoooanK I Ondernemer Fred Schotte van de Marskramer/Fixet in Zevenhuizen, attendeerde onze bank onlangs op het feit dat zijn klanten in toenemende mate grote eurocoupures aanbieden. De oorzaak hiervan ligt in belangrijke mate bij de geldautomaten, die stan daard grote coupures uitgeven. Schotte is hierdoor genoodzaakt om voor kleine transacties veel wissel geld in huis te hebben. Met name de EUR 20 coupures zijn niet aan te slepen. Deze problematiek speelt ook andere winkeliers parten. Het kan nooit de bedoeling zijn dat de winkeliers de functie van wissel kantoor gaan vervullen. Dennis Kellner, Manager Bedrijven van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle: "Oplossingen voor deze problematiek zijn er zeker. Het gebruik van pinpas of chipknip is natuurlijk het meest effec tief. Ook voor de kleine transacties". Maar ook bij de geldautomaat kan een deel van de oplossing worden gevonden. De Rabobank neemt met drie geldautomaten veruit het grootste deel van alle transacties in Zevenhuizen en Moerkapelle voor haar rekening en heeft zich de problematiek van de win keliers al lang geleden aangetrokken door de apparaten In Zevenhuizen én Moerkapelle met kleine coupures te vullen. Kellner: "Uit onderzoek blijkt dat de meeste van onze klanten bedragen van EUR 50 tot EUR 100 pinnen. Zij maken daarbij echter geen gebruik van de mogelijkheid om de uitbetaling in kleine coupures te doen, waardoor de automaat meestal grotere coupures uit betaalt. De Rabobank zal haar klanten daarom nadrukkelijker gaan wijzen op de mogelijkheid om bij geldopnames kleine coupures op te nemen. Zo kan de klant zelf bepalen hoe zij haar opname uitbetaald wil zien. Een opname van EUR 100 kan dus ook in vijf maal EUR 20 of tien maal EUR 10 en zelfs twintig maal EUR 5. Wij zullen voorzieningen aanbrengen om onze klanten te wijzen op de mogelijkheden die er zijn". Met deze maatregelen tracht de Rabobank zoveel mogelijk aan de wensen van veel winkeliers tegemoet te komen. Uw hulp daarbij is dus noodzakelijk. Pin klein bij de bank, de winkeliers zeggen u dank! Carolien Groeneweg, Ruud de Ridder en Jan Hordijk - Beleggingsadviseurs Veel nieuws om op te handelen hadden beleggers afgelopen week niet. De cijfers over het tweede kwartaal druppelen nog slechts mondjesmaat binnen. Macro- economisch nieuws van enige bete kenis ontbrak eveneens. Bovendien hing op het moment van schrijven de naderende rentevergadering van de Amerikaanse centrale bank als een zwaard van Damocles boven de markt. Pas na 30 juni wordt door analisten dan ook weer enige rich ting op de beursvloeren verwacht. Een van de sectoren die in de belang stelling stond, was de financiële sec tor. In de Verenigde Staten kwamen de zakenbanken Morgan Stanley en Goldman Sachs met beter dan ver wachte cijfers over het tweede kwar taal naar buiten. Bovendien kreeg de consolidatieslag onder Amerikaanse financiële dienstverleners een nieuwe impuls door de miljardenovername van SouthTrust door Wachovia, de op drie na grootste bank in de Verenigde Staten. Cijfernieuws was er verder van kledingketen Hennes Mauritz en expresspostverzender FedEx. De resultaten van Hennes Mauritz lagen in lijn met de verwachtingen van analisten. FedEx produceerde beter dan verwachte cijfers en ver hoogde de winstprognose voor het lopende boekjaar. In Nederland kwamen ingenieurs bureau Fugro en staalfabrikant Corus met een tussentijds commentaar op de gang van zaken. Fugro meldde dat de resultaten zich conform verwachting van het bedrijf ontwikkelden. Na een zwak eerste kwartaal bespeurde de onderneming verbetering in een aantal marktsegmenten gedurende het tweede kwartaal. De kostenvoordelen die ontstaan als gevolg van de over name van Thales GeoSolutions zullen EUR 10 miljoen hoger uitvallen dan aanvankelijk geraamd. De koers van het aandeel steeg flink op dit nieuws. Corus liet zich zoals verwacht positief uit over de ontwikkelingen in het eerste halfjaar. Tot slot kwam textielconcern Gamma met een winstwaarschuwing naar buiten. Bron: IRIS Research De beleggingsdienstverlening is een dynamische markt. Om op deze dynamiek goed in te kunnen spelen heeft de Rabobank vorig jaar een aantal serviceconcepten geïntrodu ceerd. Maandelijks worden klanten benaderd om met hen te spreken over het serviceconcept dat het beste bij hun wensen past. De komende weken nemen we in Hart van Holland iedere week één service concept onder de loep. Wat is Rabo Direct Beleggen Binnen Rabo Direct Beleggen, één van de serviceconcepten beleggen, kunt u geheel zelfstandig beleggen en uw transacties voordelig laten uit voeren via internet en de Orderlijn. U bepaalt zelf, zonder de adviseur van de bank, welke bronnen van informatie u gebruikt en welke aan- en verkopen u doet. Zo kunt u gebruik maken van de beleggingsinformatie op de internet site van de Rabobank (www.rabo- bank.nl). Binnen Rabo Direct Beleggen heeft u de keuze uit verschillende tarieven. Elk tarief bestaat uit een vast bedrag per kwartaal en lage variabele kosten per transactie. Het voordeel van deze tarieven voor u kan oplopen tot wel 50% van de huidige tarieven voor internet en de Rabo Orderlijn. Als u voor dit serviceconcept kiest, dan gaat de Rabobank er wel vanuit dat u voortaan al uw beleggingszaken via internet of via de Rabo Orderlijn regelt. U zit zogezegd geheel zelfstan dig aan het stuur. Natuurlijk kunt u dit, in overleg met de bank, ook altijd -weer veranderen. U kunt dan echter geen gebruik meer maken van de voordelige tarieven van dit service concept. Of Rabo Direct Beleggen aantrekkelijk voor u is, hangt vooral af van het aan tal orders dat u plaatst. In de praktijk ligt de grens bij ongeveer 10 orders per jaar. Op www.rabobank.nl kunt u een overzicht krijgen van de tarieven van internet en de Rabo Orderlijn en een kostenvoorbeeld van Rabobank PersonalPlus Beleggen. Maar wilt u meer weten over Rabo Direct Beleggen, dan kunt u natuurlijk ook altijd contact met ons opnemen via telefoonnummer (0180) 63 73 83. Wij maken graag een afspraak met u. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle biedt u dagelijks persoonlijke service. Daarnaast kunt u ook 's avonds terecht voor een afspraak. Iedere werk dag kunt u persoonlijk advies krijgen tussen 8.00 en 21.00 uur. Bel voor een afspraak met: (0180) 63 73 83. Vanaf 1 juli zullen alle particuliere klanten nieuwe A4 rekeningaf schriften in de bus vinden. Met de nieuwe rekeningafschriften heeft u zo veel mogelijk informatie op één vel papier, dat is duidelijk en gemakkelijk. Hiermee wordt een lang gekoesterde wens van veel klanten ingevuld, voor al klanten die veel transacties hebben, want die kregen tot voor kort een heel pakketje afschriften. Mocht u nog geen A4 map hebben om de rekeningaf schriften in op te bergen, dan ligt er één voor u klaar op de bank in Zeven huizen. Bovendien kunt u, als u bij ons een betaalrekening heeft, er voor kiezen om voortaan alleen electronische rekeningafschriften te ontvangen. U kunt dan uw rekeningafschriften inzien via Rabo Internetbankieren. Dit kunt u zelf regelen via Rabo Internet bankieren. Helemaal geen afschrift meer ontvangen is ook mogelijk, omdat u de rekeninginformatie altijd electronisch kunt opvragen via Inter netbankieren of Rabo Telebankieren. Dit laatste moet u even bij ons op de bank in Zevenhuizen regelen. Meer informatie over de vernieuwde rekeningafschriften staat op www.ra- bobank.nl. U kunt natuurlijk ook altijd contact met ons opnemen via 0180 - 63 73 83 of even langskomen op de bank. Kortingsbon van EUR 15 op Seniorweb Beginnerscursus Voor klanten heeft de Rabobank een kortingsbon van EUR 15 beschikbaar voor de Beginnerscur sus Computergebruik van Senior web. In deze cursus wordt u weg wijs gemaakt met betrekking tot het gebruik van de PC en Internet De kortingsbonnen zijn af te halen bij onze gastvrouw Petra van Dam in Zevenhuizen. Voor een uitge breid informatiepakket kunt u bellen naar Seniorweb (030 - 2769945) of kijken op www.seniorweb.nl. Hockeybond en Rabobank verlengen sponsorcontract De Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB) en de Rabobank ver lengen hun samenwerking met vier jaar. Rabobank is tot 1 juli 2009 hoofdsponsor van de bond. Bij de Algemene Vergadering van de KNHB in Utrecht, tekenen hockeyvoorzitter André Bolhuis en Rabobank-bestuurslid Rik van Slingelandt het verlengingscon tract. De KNHB kan met de Rabo bank als hoofdsponsor op volle kracht vooruit om de aanhoudende groei van de hockeyverenigingen in Nederland te ondersteunen. Voor de Rabobank geldt dat de nationale teams absolute wereldtop zijn en dat de internationale toer nooien van de KNHB een standaard vormen in het sportevenementen aanbod. Alle reden om ons, als financiële marktleider, te blijver associëren met deze sport. De Rabobank is sinds 1996 hoofd sponsor van de KNHB. Gedurende die periode is het aantal leden van de bond gegroeid van 120.000 naai ruim 165.000. Aan deze groei komt voorlopig nog geen einde. Eef ledental van 210.000 in 2010 is eer reële verwachting. Het strategische beleidsplan van de KNHB concen treert zich op het faciliteren var deze forse groei. Onder anders door een uitbreiding van het aantal kunstgrasvelden en het versterken en professionaliseren van de ver enigingen. Als hoofdsponsor heef! de Rabobank de afgelopen jaren 00* mee geïnvesteerd in deze ontwik keling. Zo is mede op initiatief van de bank een congres voor bestuurden van hockeyverenigingen ontwikkel- waar jaarlijks honderden kaderled- hun kennis en ervaring over actuele bestuurlijke zaken uitwisselen Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Blokkeren passen/cards:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2