I LITI E m IfotYanMandfcS BERICHT EN Matthijs Olieman SËNBk't;.- li deHaij v ander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Matthijs Nicolaas Jan Olieman r Hart van Holland 30 juni 2004 I ieberichten Waddinxveen Wanneer die tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tlfd Telefoon OIO 522 27 SO lees verder op pagina 9 fry GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN 29.000 exemplaren 1 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Uw Woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 199: 105. Dankbaar voor alles wat hij ons in zijn te korte leven heeft gegeven, geven wij u met droefheid kennis dat de HERE uit ons midden heeft weggenomen mijn allerliefste, onze lieve papa, I mijn zoon, onze schoonzoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 31 jaar. Hilda Olieman-Verweij Nick Mark Gré Spinhoven-Hansman Sjaak Olieman f Frits Spinhoven f Arie Verweij Gonda Verweij-Nell Jolanda en Folko Riana en Jan Paulien en Jan Theo en Geertrude neefjes en nichtjes 27 juni 2004 van Hogendorpstraat 11 2751 AD Moerkapelle Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum op de Algemene begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 2 juli om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 170 te Zevenhui zen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Zevenhuizen omstreeks 14.45 uur. I Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum op de begraafplaats. Meppei, juni 2004 Besti Coö] uur, directie en medewerkers 'gratie Agrifirm u.a. v UITVAARTVERZORGING ^ggr Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect trïuizen"MoerkaPelle' TEL. 0180-328094 NACHT directe hulp na overujden Opbaargelegenheid o.a.: Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze medewerker N|j was in dienst vanaf 1990 en werkzaam als Winkelchef in onze koopwinkel. Wij verliezen in hem een zeer gedreven medewer- iier en fijne collega. Wij wensen Hilda, Nick en Mark veel sterkte toe om dit verlies te ®agen. Ruiten vernield: Bij de sporthal aan de Dreef werden in de nacht van maandag 21 juni twee ruiten ver nield. Geluidshinder: Een 24-jarige bewo ner van de Kerkweg-oost heeft in de nacht van dinsdag 22 juni van de politie een proces-verbaal gekre gen in verband met geluidshinder vanuit zijn flatwoning. Na een waarschuwing door de politie meldden omwonenden dat de overlast voortduurde. Vervolgens werd de bewoner op de bon geslin gerd. Alcoholcontrole: Bij een alcohol controle werd een 45-jarige Wad- dinxvener aangehouden voor het rijden onder invloed. De man blies 295 ug/l, waarvoor hij een proces verbaal en een rijverbod kreeg. Diefstal: Een inwoonster van Wad dinxveen deed bij de politie aangif te van de diefstal van haar porte monnee en GSM. Zij had deze in haar jaszak laten zitten en de jas opgehangen bij een bezoek in een horecagelegenheid aan de Nesse. De diefstal vond plaats op de avond van zaterdag 19 juni. Zwaar beschonken: Op het Raad huisplein werd, na een melding, door de politie een 21-jarige jonge man zonder vast woon-of verblijf plaats aangetroffen. De man lag op de grond en was zwaar beschon ken. Hij werd door de politie aan gehouden voor openbare dronken schap en naar het politiebureau gebracht. Daar werd in verband met zijn toestand een arts van de GGD voor onderzoek gevraagd. Op aangeven van de arts werd de jon geman overgebracht naar het zie kenhuis, waar hij op de Intensive- care werd opgenomen. Inbraak auto: Bij een inbraak in een auto op de Alpherwetering werd een radio-cd-speler gestolen. De dader vernielde het slot van de auto. Het alarm van de auto ging rond 4.00 uur af, volgens een getui ge. Aanrijding: In de Coenecoop ont stond omstreeks 14.00 uur een kop- staart-aanrijding tussen twee per sonenauto's. De bestuurders waren het niet eens over de schuldvraag en het ontstaan van de aanrijding. De politie is daarom op zoek naar mogelijke getuigen. Gevallen met bromfiets: Op de Coenecoopbrug is woensdag 23 juni een 46-jarige Waddinxvener met zijn bromfiets gevallen. Hij werd door een ambulance naar het Groene Hart ziekenhuis vervoerd. Hij kwam ten val door een sterke windvlaag. Omdat ook alcoholge bruik wordt vermoed, is van de man in het ziekenhuis een bloed proef afgenomen. Verduistering: Op de Beijerincklaan is door de politie een 37-jarige Zoe- termeerder aangehouden in ver band met verduistering van een auto bij een autobedrijf in Wad dinxveen. Personeel van dit bedrijf had kort hiervoor de politie gebeld, omdat de man een proefrit ging maken en 'zijn auto' als onderpand had achtergelaten. Dit onderpand bleek echter ver duisterd te zijn bij een autobedrijf in Den Haag, die daarvan aangifte ging doen. Bij dat bedrijf in Den Haag had hij ook weer een andere auto als onderpand achtergelaten; een verduisterde auto van weer een ander autobedrijf... De man is ingesloten en overgedra gen aan de politie Haaglanden, die het onderzoek voortzet. Drie verduisterde auto's zijn in ieder geval terecht. 'Ongewenst vreemdeling': Een 37- jarige Tunesiër is door de politie aangehouden. Bij een verkeerscon trole bleek dat de man in 2002 tot ongewenst vreemdeling is ver klaard. De man is ingesloten en tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Inbraak woningen: In de nacht van dinsdag 22 op woensdag 23 juni werd ingebroken in een woning aan de Overtoom. Men kwam ver moedelijk binnen door een slot te openen door middel van 'henge len'. Uit de woning werden diverse goederen weggenomen. Op dezelfde methode werd inge broken in een woning aan de Prin ses Marijkestraat. De politie heeft deze zaken in onderzoek. Buurt- en Technische onderzoeken hebben reeds plaats gevonden. Inbraak auto's: Op het terrein van een autobedrijf aan de Sniepweg is bij diverse geparkeerde auto's inge broken. Meerdere auto's raakten beschadigd. Inbraak bedrijf: In een bedrijf op de Coenecoop is donderdag 24 juni ingebroken. Met een tegel sloeg men een ruit in en klom naar binnen. Ook binnen werd een deur opengebroken. De daders namen computerapparatuur weg, die later in Boskoop werd teruggevonden. De Technische Recherche heeft de zaak onderzocht. Aanhouding na brandstichting: Na melding van brandstichting in een heg aan de Stationsstraat en in een schuur van een volkstuin aan het Spoorpad, tussen de Dreef en het station, werden vrijdag 25 juni op de Dreef drie personen aangehou den door de politie. Het betreft een 21-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats en een 12- en een 13-jarige Waddinxvener. De 13-jarige bekende na onder zoek betrokken te zijn geweest bij de brandende auto in de Prinses Margrietstraat, een containerbrand en nog diverse brandende heggen in Waddinxveen. Hij zal binnenkort worden voorge leid aan de Officier van Justitie. De 21-jarige bekende een brand in februari van dit jaar bij een winkel aan de Kerkweg-oost. Proces verbaal voor taalgebruik: Op de Dreef werd een 18-jarige Wad dinxvener door de politie aange houden. In het bijzijn van agenten riep hij discriminerende en beledi gende taal. Hij is meegenomen naar het politiebureau waar pro ces-verbaal werd opgemaakt. Inbraak woningen: Door middel van het boren van gaatjes werd in de nacht ingebroken in twee woningen aan de Noordkade. Er werden GSM's en een tas met inhoud meegenomen. Diverse spul len werden later door eerlijke vin ders bij de politie afgeleverd. Deze waren gevonden bij de carpool Uitvaartverzorging vf van dan Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste demil Jeanne Matzg-Kocn i Mörian v.d. Bogerö-Kine I Hot'keindsewog SO 2665 K fc Uleisw.jk plaats aan de Henegouwerweg. Ook werd op dezelfde methode ingebroken bij een woning aan de Wilhelminakade. Ook daar werden GSM's weggenomen. In alle geval len werd een buurtonderzoek gehouden en de zaak door de Tech nische Recherche onderzocht. Aanrijding: Bij een aanrijding zon dag 27 juni tussen een 21-jarige fietster uit Waddinxveen en een 22- jarige Nieuwkoopse automobilist raakte de Waddinxveense zwaar gewond. Zij is door een ambulance naar het Groene Hart Ziekenhuis vervoerd. De aanrijding ontstond op de kruising Zuidplaslaan-Beije- rincklaan. De fietster stak de Beije rincklaan over. Onderzoek wees uit dat de Nieuwkoper door rood licht is gereden. Hij is na de aanrijding door de politie aangehouden in verband met gevaarlijk rijgedrag en het veroorzaken van de aanrij ding. Zijn rijbewijs is ingenomen en tevens moest hij bloed afstaan voor een bloedonderzoek, omdat drank- of drugsgebruik vermoed wordt. Bedreiging: Naar aanleiding van een bedreiging werd op de Eiken laan een 34-jarige Waddinxvener aangehouden. De man had kort daarvoor ruzie met een andere man. Bij fouillering bleek de man verdo vende middelen bij zich te hebben. De man werd ingesloten en tegen hem werd proces-verbaal opge maakt voor overtreding van de Opiumwet. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST V'cter ffit bii}n:nd? hcnnr.cting Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3