Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente VERORDENING CLIËNTENPARTICIPATIE WVG OPENBARE WELSTANDS- VERGADERING RECONSTRUCTIE HERENWEG TE MOERKAPELLE AANVRAGEN EN AFHALEN PASPOORTEN VAKANTIE GEMEENTEPAGINA VERGUNNINGEN BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING pagina 4 Gemeentenieuws 21 juli 2004 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE.NI WEEK 30 Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat op 29 juni 2004 de raad de Verordening cliëntenparticipatie Wvg heeft vastgesteld. Deze verordening is gericht op de realisatie en vormgeving van cliëntenparticipatie bij de Wet voorzieningen gehandicapten (Wvg). De verordening treedt in werking zes weken na datum van deze publicatie. De verordening ligt kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Tegen betaling van leges kan een kopie worden afgehaald. Het besluit tot vaststellen van deze veror dening is niet referendabel op grond van de Tijdelijke referendumwet en de veror dening op het raadgevend correctief refe rendum. Het bevoegde bestuursorgaan heeft geen beleidsinhoudelijke vrijheid gehad bji het formuleren van de verorde ning; de verordening is nodig om uitvoe ring te geven aan de Wet voorzieningen gehandicapten. Dit staat omschreven in artikel 8 van de Tijdelijke referendumwet. Tegen het besluit dat het besluit tot vast stellen van de verordening niet referenda bel is, staat binnen zes dagen beroep open bij de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het instellen van beroep schort de werking van dit besluit niet op. Deze vergadering vindt plaats op donder dag 29 juli om 9.15 uur in het gemeente huis De agenda ligt ter inzage op het gemeentehuis, afdeling vrom. Openbare vergadering regionale wel standscommissie Delft-& Schieland en Gouwestreek Deze vergadering vindt plaats op donder dag 29 juli in het gemeentehuis Nieuwer- kerk aan den IJssel aan Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel 15.00 - 17.00 uur. De agenda ligt ter inzage op het gemeentehuis, afdeling vrom. Aannemingsbedrijf Dura Vermeer zal in opdracht van de gemeente Zevenhuizen Dorpstraat reconstrueren. Moerkapelle de Herenweg van komgrens tot De werkzaamheden zullen bestaan uit het verwijderen van het asfalt en de funde ring, het aanbrengen van een nieuwe fun dering voorzien van drainage en het aan brengen van een nieuwe asfaltconstructie. De klinker plateaus op de kruisingen blijven ongewijzigd. Het straatwerk en de banden zullen vervangen worden door nieuw mate riaal. Gelijktijdig zullen de kolken op de juiste hoogte worden gesteld. De werk zaamheden zullen starten op 15 augustus a.s. Verwacht wordt dat het werk 3 septem ber a.s. gereed is. Tijdens de uitvoering van de werkzaamhe den is parkeren op de Herenweg niet mogelijk. De bewoners en de bedrijven welke direct aan de Herenweg grenzen krijgen een brief met aanvullende informatie voor de bereik baarheid van woningen c.q. bedrijven. Wij vragen uw begrip voor de overlast en zullen trachten die tot een minimum te beperken. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de directievoerder van de gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Dhr. D. van Zanten; tel: 0180 - 63 77 20 Vanaf maandag 5 juli 2004 is het mogelijk om uw paspoort buiten de openingstijden van de afdeling Publiekszaken af te halen bij de receptie. Het aanvragen en afhalen kan nu op de volgende dagen en tijdstippen: Aanvragen (balie Publiekszaken) maandag t/m vrijdag dinsdag eerste woensdag van de maand Afhalen (Receptie) maandag t/m donderdag ochtend 08.30- 12.00 08.30-12.00 middag 14.00-18.00 17.00-19.30 13.00-16.30 dinsdag dinsdag vrijdag (even weken) vrijdag (oneven weken) eerste woensdag van de maand 08.30- 12.00 08.30-12.00 14.00-17.30 17.30-18.00 (balie Pu bliekszaken) 13.00-16.30 17.00-19.30 (balie Pu bliekszaken) In de zomervakantie verschijnt de gemeentepagina tweewekelijks. Als dit nodig is, in verband met verplichte publicaties, dan vindt u volgende week op de gemeentepagina alleen de ingekomen en verzonden bouw- en sloopvergunningen. De eerst volgende gemeentepagina verschijnt in het Hart van Holland op 4 augustus a.s. Verleende bouwvergunningen/sloopvergunningen en vrij stellingen 7 juli 2004: BL/2004/0048, plaatsen dakkapel voorzijde Leliestraat 34 te Zevenhuizen, BR/2004/0022, plaatsen bedrijfsgebouw perceel achter Brede- weg 80-86 te Zevenhuizen 12 juli 2004: SA/2004/0015, sloop deel aanbouw achterzijde perceel Raad huisstraat 1 te Moerkapelle, BR/2004/0012, bouw bedrijfswoning perceel Bredeweg 86a te Zevenhuizen, B2/2004/0003, oprichten van tuinbouwloods perceel Rotte- kade 18 te Zevenhuizen. Tervisielegging wijzigingsplan voor het perceel Raadhuis plein 1 te Moerkapelle Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken ter uitvoering van artikel 11, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat: vanaf donderdag 22 juli 2004 t/m woensdag 18 augustus 2004, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stuk ken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak), ligt ter gemeentesecretarie, afd. VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage het ontwerp-wijzigingsplan voor het perceel Raadhuisplein 1 te Moerkapelle. Door middel van de wijzigingsprocedure wordt ter plaatse de huidige bestem ming Kantoordoeleinden gewijzigd in de bestemmingen Woondoeleinden, Tuinen en Verkeersdoeleinden. Gedurende de bovengenoemde termijn worden belangheb benden in de gelegenheid gesteld hun zienswijze kenbaar te maken omtrent het ontwerp-wijzigingsplan. De zienswijzen kunnen schriftelijk worden ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders of mondeling kenbaar worden gemaakt bij de ambtenaren van de afd. VROM. Op verzoek kan er tevens een hoorzitting worden georganiseerd waarbij in de aanwezigheid van een lid van het college van burge meester en wethouders nader van gedachten kan worden gewisseld over het wijzigingsplan. Tervisielegging bouwplan Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat vanaf 22 juli 2004 gedurende vier weken, ter gemeentesecretarie, afd. VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het bouwplan ter inzage voor: het plaatsen van een dakkapel op het perceel Rehoboth- plantsoen 15 te Moerkapelle. Het bouwplan ligt in het ter plaatse geldende bestemmings plan "Dorpsgebied Moerkapelle" en is in strijd met de voor schriften van het bestemmingsplan. Wij zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellings-regeling ingevolge artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening planologi sche medewerking aan het bouwplan te verlenen. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 22 juli 2004 tot en met 18 augustus 2004 tegen het verlenen van de vrijstelling schrifte lijk zijn zienswijzen hieromtrent kenbaar te maken. Tervisielegging bouwplan Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat vanaf 22 juli 2004 gedurende vier weken, ter gemeentesecretarie, afd. VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het bouwplan ter inzage ligt voor: het oprichten van een luchtwasinstallatie op het perceel Bierhoogtweg 17 te Zevenhuizen. De bouwplannen liggen in het ter plaatse geldende bestem mingsplan "Landelijk Gebied 1990" en zijn in strijd met de voorschriften van het bestemmingsplan. Wij zijn voornemens om met toepassing van de vrijsteilings regeling ingevolge artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening planologische medewerking aan het bouwplan te verlenen. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 22 juli 2004 tot en met 18 augustus 2004 tegen het verlenen van de vrijstelling* Vervolg schriftelijk zijn zienswijzen hieromtrent kenbaar te maken. Inspraak vrijstellingsverzoek Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend dat het volgende bouwplan ter inzage ligt: het vernieuwen van een bedrijfsruimte op het perceel Knibbelweg 62 te Zevenhuizen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om op grond van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoeve van de bouwvoornemens vrijstelling te verle nen van de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990". Voordat hiertoe wordt overgegaan ligt het verzoek met ingang van 22 juli 2004 tot en met 18 augustus 2004, voor een ieder ter inzage bij de afd. VROM van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage buiten deze termijn is mogelijk na afspraak). Gedurende deze termijn kunnen bij het college van burgemeester en wethouders schriftelijk inspraakreac ties worden ingediend tegen de voorgenomen vrijsteilings verlening. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle hebben besloten de navolgende vergun ningen/ ontheffingen te verlenen aan: De heer Y. Baky Attallh voor het aan bieden van zijn dien sten, het maken van henna tatoeages in het gebied langs de Zevenhuizerplas te weten het gebied langs de strand weg te Zevenhuizen van 6 juli 2004 tot en met 30 septem ber 2004. Bizon Mediagroep om van 19 oktober 2004 tot en met 1 november 2004, 10 driehoeksreclameborden te plaatsen in de kernen van Zevenhuizen en Moerkapelle, orn^aan kondiging te doen van "Holiday on Ice te Rotterdam De Nederlandse Hartstichting voor de organisatie van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 24 april 2005 tot en met 30 april 2005. bezwaar verleende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethou ders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitrei king van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, postbus 20302, 2500 In Den Haag. Gebruiksvergunningen Een gebruiksvergunning is wettelijk verplicht op basis van de gemeentelijke bouwverordening. In een gebruiksvergun ning zijn voorwaarden opgenomen voor een brandveilig gebruik van een gebouw, zoals bijvoorbeeld de jaarll)KS controle van de kleine brandblusmiddelen (brandslangnas- pel, handblusser). Daarnaast kunnen in een gebruiksvergum ning specifieke eisen worden gesteld met betrekking brandveiligheid, zoals het aantal en de bruikbaarheid v de nooduitgangen, de vluchtroutes, de nood- en transp - rantverlichting, brandmeld- en ontruimingsalarminstalia - en het maximaal aantal mensen dat in de ruimte aanwezig mag zijn. Dit alles heeft als doel om in geval van br^na ongeval het gebouw op een veilige wijze te kunnen veria en. Op grond van de gemeentelijke bouwverordening artike 6.1.1. is gebruiksvergunning verleend aan: De heer J. van den Berg voor het in gebruik hebben van Supermarkt C1000 plaatselijk bekend Dorpsstraat 129 Zevenhuizen (GA20040007 d.d. 21 juni 2004) De heer Joh. Van Vliet, voor het in gebruik hebben va Voetbalvereniging Vereniging Moerkapelle PJ?® Jfi bekend Raadhuisstraat 42 te Moerkapelle (GA20040006 d.d. 1 juli 2004) De gebruiksvergunningen worden toegekend °P bas^, ^an. de bevindingen van de veiligheidskundige en/of bou.- dige betreffende de brandveiligheid van een gebouw Voor meer informatie kunt u contact opnemen met c V.R.O.M.. Bezwaar vergunningen/ontheffingen oin Voor de hierboven genoemde ingekomen aanvrag bouwvergunning geldt dat deze in dit stadium var n cedure nog niet kunnen worden ingezien "en agn. tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar wort- getekend. u 0p Tegen de afgegeven/verleende vergunningen grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bes u agf bij het college van burgemeester en wethouders aantekenen indien u direct belang heeft bij de ge.- si /es de verleende vergunning. De bezwaartermijn be weken na toezending/uitreiking van het desbt,jen(j besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift y dan kan ook een verzoek om voorlopige voor?' ents- den ingediend bij de President van de Arron rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Burgerzaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0182-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747

Hart van Holland | 2004 | | pagina 4