www.brs.nl Ook wij steunen Stichting Kinderhulp Roemenië De Rooij Autotechniek wuAMmmm S PAR John de NL HOL ZN ieke set van 10 kerstkaarten, ge De volledige opbrengst komt ten goede aan het vakantieproject 2005 lljli v «PP WÉÉ 1 i "mh'l. Rabobank Hart van Holland 18 augustus 2004 pagina 15 Tijdens de 5 weken vakantie hebben bijna alle kinderen een Kerstkaart gemaakt. teken een Kerstkaart zoals jij het Kerstfeest ziet of zou willen zien. Het resultaat: meer dan 100 Kerstkaarten. Wij hebben inmiddels een selectie gemaakt van de 10 leukste, origineelste kaarten. Deze worden binnenkort in kleur gedrukt. De kaarten zijn 10x15 cm en op de achterzijde staat de naam van het kind vermeld dat de kaart heeft gemaakt. Vanaf 20 september zijn deze kaarten als setje van 10 stuks te koopBff 1.95! Verkoopadressen: De Fotoboetiek (Moerkapelle Moordrecht) Rina Bakker (groente- en fruitkraam) woensdagmorgen in Moerkapelle vrijdag (gehele dag) in Waddinxveen en in ons magazijn: Zesde Tochtweg 3 - Waddinxveen «Werkelijk formaat 10x15 cm» We hadden ook de beschikking over een TV en DVD-speler. Kinderfilms zijn in Neder land wel te koop, alleen niet met Roe meense ondertiteling. Dus die hebben we in Roemenië gekocht. Je moet wel oppassen, want de meeste kinderen hebben thuis geen TV, laat staan een DVD speler. Regelmatig kwam dan ook de vraag of ze TV mochten kijken. In het begin liep dat wat stroef. Dus heb ik gelijk een paar regels ingesteld, die er op neer komen dat er maximaal lx per dag een film kan worden bekeken en alleen dan als alle andere zaken goed zijn geregeld. 3x per dag lekker eten.. In tegenstelling tot wat de meeste kinderen thuis gewend zijn, krijgen zij tijdens hun vakantie 3x per dag een goede maaltijd, 's Morgens een stevig ontbijt met melk (zo We zitten hier in een werkelijk prachtige ongerepte natuur. Bergwandelingen maken was een vast onderdeel, als het weer het tenminste toeliet. Het eindpunt was een monumentje op het hoogste punt. 5 weken vakantie... de 5 groepen in beeld! Lief als ze zijn, brachten de kinderen na elke wandeling een bosje bloemen mee, zelf geplukt want de hellingen staan vol! Donderdag... afscheidsavond... Elke donderdagvond hielden we een af scheidsavond. Als het niet regende was er buiten een kampvuur (mag nog in Roemenië) en Paul (de schoonzoon van de eigenaar van het vakantiehuis) kwam met zijn accordeon naar het vakantiehuis. van de koe), kaas, jam en om de dag een eitje. 's Middags een stevige (warme) lunch wat bij ons in Nederland eigenlijk het avondeten is. 's Avonds een diner (ook warm). Ook bij de maaltijden hadden we regeltjes: eerst handen wassen, daarna voor de tafel staan en gelegenheid voor een gebed en vervolgens eten. Eerder klaar..? Niet van tafel, gewoon wachten tot iedereen klaar is! Corveediensten. Aan de wand in de verblijfsruimte hing een eorveelijst ingedeeld per groep. Na elke maaltijd werd zonder mokken de corvee- dienst uitgevoerd Kampvuur en Roemeense muziek... elke donderdagavond...een feest! Kerstkaarten maken... keukenstaf bezig met het braden kippenpootjes.. Prachtige omgeving., lekker wandelen.. Elke week werd een paar uurtjes besteed aan het maken van een Kerstkaart. De 10 leukste/origineelste kaarten worden gedrukt en binnenkort als setje van 10 te koop aangeboden voor €1.95. (zie boven) Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Motie Schoenen/ Dick Pak Moerkapelle BEDRIJF fc-S Mede door de steun van de adverteerders kunnen wij deze pagina's plaatsen! Bedrijven met hart voor Roemeense kinderen! Zuid piasstraat 1A 2751 GL Moerkapelle Telefoon: 079 - 593 6028 BEVEILIGINGEN clcunsit hennen Kinder DorpMÜruxt 145 Ze\enhuö%e*\< (Z H) tel 0180-631238 Zevenhuizen - Moerkapelle 4 AANNEMINGSBEDRIJF Knibbelweg 87 2761 JC Zevenhuizen Tel: 0180 633733 Aannemersbedrijf Alle timmerwerken en Reparaties Snelle service Tel. 0180-631137 voor noodgevallen Fax 0180-328499 Tel. 0653-775182

Hart van Holland | 2004 | | pagina 15