JEUGDWEEKAVONDEN SUCCES W.A. Roos deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Willem Adrianus Roos Wim Roos Maarten de Graaff UITVAARTVERZORGING OIO - 5216016 079 - 3426070 BOEKENMARKT STREEKARCHIEF HOLLANDS MIDDEN Hart van Holland 18 augustus 2004 Familiebericht) Wanneer de tijd voor u even stilstaat n®men wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg 29.000 exemplaren >f ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, geven wij u kennis dat, na een ongelijke strijd, is overleden mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Drager van de Eremedaille in Zilver verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 72 jaar. J.J. Roos-Hoogendoorn Adri en Martin Vanessa en Hugo Kim Rik en Samantha Marjan en Jelte Laura, Robin Cees en Petra Rebecca, Samantha Hans en Marianne Daan, Ivo 12 augustus 2004 Rozenstraat 34 2761 GK Zevenhuizen De crematie heeft dinsdag 17 augustus plaatsgehad in crematorium "Schollevaar" te Capelle aan den IJssel. Met grote verslagenheid en onbegrip hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons "Erelid" de heer opdonderdag 12 augustus 2004. De heer Roos was bij de v.v. Croeneweg een zeer gezien persoon en een echte verenigingsman. Zo heeft hij in die jaren buiten zijn eigen voetbalcarrière diverse taken verricht waaronder het leider schap van het eerste elftal en als consul de velden gekeurd. Bij het hereiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd, was hij dagelijks op het sportcomplex te vinden om de velden zo optimaal te houden hetgeen zijn hobby was. Buiten dit alles was de heer Roos altijd hereid om zich ook voor andere dingen in te zetten in het belang van zijn club. ij wensen zjn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie vee' kracht en sterkte om dit grote verlies te verwerken. Het bestuur en leden V'v- Groeneweg Met diep leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze cud-medewerker Wim heeft zich gedurende zijn gehele arbeidszame leven met grote °ewijding ingezet voor ons bedrijf. ij Wensen zijn vrouw en kinderen sterkte met dit grote verlies. fam. v.d. Wel Jeanne Matze-Koch lltvi aartv«rxorglng van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail SO 2 6 65 K F B leis Wijk [1 Marian v.d. Boperd-Kindl Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt je als een moedig man gedragen. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? Wie kan vertellen wat je hebt doorstaan? Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is geble ven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man en onze vader in de leeftijd van 67 jaar. J. de Graaff-Hertog Marco Jolanda en Dennis Gouda, 15 augustus 2004 Correspondentieadres: De Lente 50 2761 VL Zevenhuizen Woensdag is in de aula van rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuid- plasweg 3 te Zevenhuizen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. Een korte overdenking, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden donderdag 19 augustus om 13.30 uur in voornoemd rouwcentrum, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, gelegen achter het rouwcentrum. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERUJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Gouda - Ter gelegenheid van Open Monumentendag houdt het Streek archief Hollands Midden op 11 sep tember van 10.00 tot 16.00 uur een kleine boekenmarkt voor tweede hands boeken. Particuliere boekverkopers worden in de gelegenheid gesteld tegen een bescheiden bedrag één of twee tafels te huren in de studiezaal van het Streekarchief aan de Groene weg 30 te Gouda. Gezien de plaats en de datum gaat de voorkeur uit naar verkoop van boeken over geschiedenis, monumenten, aard rijkskunde en dergelijke, maar ook verkopers van algemene boeken zijn van harte welkom. Aangezien er al een aantal inschrij vingen binnen zijn en de ruimte beperkt is, is het mogelijk u nog op te geven als verkoper tot 28 augustus. Voor meer informatie over deze boekenmarkt en een inschrijfformulier: Streekarchief Hollands Midden, de heer J.W. Klein of mevrouw J. Radstaat, telefoon 0182-521821. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Door Paulien de Graaf Moerkapelle - In de laatste week van de zomervakantie werd in Moerka pelle de Jeugdweek georganiseerd, 's Morgens voor de jeugd van de basisschool en 's avonds voor de jon geren van 13 jaar en ouder. Een groot aantal jongeren nam deel aan de activiteiten op de jeugdweek- avonden. Naast bijbelstudie werden er veel sportieve activiteiten georga niseerd. Op woensdagavond vond er een groot waterfestijn plaats op het veld naast dorpshuis Op Moer. Don derdagavond was er een bonte avond, waar ook ex-groep 8-ers wel kom waren en ondanks de grote regenval ging vrijdagavond toch de barbecue gewoon door.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3