la SCHOLENBOUW OFFICIEEL VAN START AL 70 JAAR EEN GELUKKIG HUWELIJK 1 Verhuisplannen? smurfenvoetbal EHBO-CURSUS START NIEUW UAVERJASSEIZOEN BUWSE KOPPELKUVERJAS KINDERPRAISE 000 BRIEVENBUSSEN iiART VAN HOLLAND Start jubileum v.v. Moerkapelle Zie pagina 11 Plantarium "Van start tot finish" Zie pagina 15 Bedrijf 27e jaarganC nummer 1090 1 september 2004 Vredesvuur ontstoken op Kleurrijk Festival Zie pagina 5 telefoon: 0180- 631866 Door Karin Heeren foor ohze atWenf,'e /^ohderlyh\^X- 0P pagt'ha i? T-.V&rletWhg Zevenhuizen - "Trouwen is bou wen." Met deze opmerking leidde gemeentesecretaris Mes de officiële bijeenkomst in op woensdagmiddag in de raads zaal van het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelie. Ais ambtenaar van de Burgerlijke Stand zag hij overeenkomsten in het aangaan van een huwe lijk en het tekenen van de over eenkomst tussen de gemeente en Burgland Projectontwikke ling, de ontwikkelaar die de opdracht heeft gekregen de scholen en woningbouw te rea liseren. Beide partijen gaan met het tekenen van de overeenkomst een duurzame relatie aan en een wilsovereenkomst. Gemeente secretaris Mes: "Hetzelfde geldt voor de scholen. De openbare basisschool 't Reigerbos en de christelijke basisschool de Eendragt wonen straks duurzaam samen voor langere tijd." Burgemeester Westendorp richtte zich tot de aan wezige kinderen in de raadszaal: "Want we doen het uiteindelijk voor jullie, dat jullie straks in een mooi schoolgebouw les kunnen krijgen." Burgemeester Westendorp en de heer Verburg van Burgland Project ontwikkeling zette daarna hun Boskoop - Bij de in oktober te star ten EHBO-cursus kunnen nog enkele cursisten geplaatst worden. De cursus wordt gegeven op don derdag van 20.00 tot 22.00 uur in "Stek". Voor meer informatie en aanmeldingen: 0172-216795. Waddinxveen - K.J.V.de Spring plank start dinsdag 7 september M het nieuwe kaartseizoen, op de vaste dinsdagavond in het ten- niscentrum Waddinxveen aan de Sniepweg. Vanaf oktober wordt er voor de competitie gekaart. De deelnamekosten bedragen 2,- per avond. Aanvang 20.00 uur. leder een is welkom. Waddinxveen - Jongens en meisjes van 3 tot 5 jaar kunnen op 11 en 18 september bij voetbalvereniging terecht voor een ochtend smurfenvoetbal. De deëlnemertjes tnjgen de beginselen van het voet bal voorgeschoteld van 11.00 tot <■00 uur. Voor meer informatie: 0182-614710. Waddinxveen - Stichting Wijkwerk cuidplas heeft op iedere eerste wag. van de maand een koppel- j werjasavond. De eerste avond is september, daarna 1 oktober, november en 3 december 2004. ,„n;wn9 20.00 uur in Het Zuid- ™nk aan de Zuidp|as|aan 552. !w r koPpel is van harte welkom. r meer informatie: telefoon 2-611171 handtekening onder de overeen komst, waarbij zij geassisteerd wer den door de kinderen in de raads zaal. Na de officiële handeling was er gelegenheid voor de bouwcom missie, vertegenwoordigers van de scholen en de aanwezige gemeen telijke vertegenwoordigers om een kijkje te nemen bij Burgland Pro jectontwikkeling in Stolwijk. Met deze bijeenkomst is het officiële startsein om te komen tot de nieuwbouw van twee nieuwe scho len onder een dak gegeven. Door Karin Jongkind (TekstUeell Waddinxveen *- De heer en mevrouw De Bock-Moonen waren afgelopen maandag 70 jaar getrouwd. "Een lange tijd, maar met gemak vol te houden als je samen veel kunt lachen," vertelt mevrouw De Bock. Humor lijkt het geheim achter dit succesvolle huwelijk. Evenals de gezamenlijke passie om lange, verre reizen te maken. Maar ook nu het echtpaar er niet meer zo vaak op uit trekt vermaken zij zich opperbest. Mevrouw De Bock: "We doen veel spelletjes en kijken een beetje tele visie. Zoals op maandagavond naar het programma 'That's the question?'. Daar moet je als kijker zelf nog een beetje bij denken. Verder leggen we kleinere afstan den nog altijd zelf met de auto af. Maar we rijden niet meer zo veel als vroeger." Burgemeester Roijers bezocht het huwelijkspaar op de échte huwe lijksdag, 30 augustus. Het huwe lijksfeest met familie en vrienden vierde het echtpaar De Bock al in het weekend. "Op zaterdag waren we met de hele familie in Schoon hoven. In eerste instantie vond ik het jammer dat onze eerste keus, een restaurant in Waddinxveen, niet beschikbaar was. Maar in Schoonhoven vonden we gelukkig een prima alternatief. Het restau rant ligt aan het water en het was zaterdag prachtig weer. Alle kinde ren, kleinkinderen en achterklein kinderen waren aanwezig. Zelfs ons jongste kleinkind, die daags voor ons trouwfeest zelf in Den Haag in het huwelijksbootje stapte, had zijn huwelijksreis naar Bali uit gesteld om op ons platina-feest aanwezig te kunnen zijn." Het echtpaar De Bock woonde het grootste gedeelte van hun huwe lijk in Amsterdam, de stad waar ze beiden geboren werden en opgroeiden. Hier groeiden ook hun kinderen, twee zoons en twee dochters, op. De heer De Bock was directeur van een passementenfa- briek, een toeleveringsbedrijf voor lampenkappen. Mevrouw De Bock zorgde voor de kinderen en stond haar man waar mogelijk terzijde in hun bedrijf. Aan het begin van de jaren zeventig kwam de familie De Bock in Waddinxveen wonen. Eén van de zoons heeft de fabriek van zijn ouders overgenomen. Waddinxveen - In het Coenecoop College houdt de Rank zondag 5 september een kinderpraise, met en voor kinderen en jongeren waarbij ook ouders en ouderen welkom zijn. Voorganger is René van Loon uit Capelle aan de IJssel. Het thema is: "echte vrienden". Aanvang 17.00 uur.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1