Timeless Entertainment HÉÉ1 VEEL TOYTOPPERS TIJDENS HET OOGSTFEEST t)e rommelmarkt Een goede oogst door samenwerking Taxi nodig? 3 DAGEN LANG OP DE GEHELE COLLECTIE LGXSlK-TOURS iiyp» zaterdag 4 september donderdag 2, vrii Dorpsstraat 122 B Zevenhuizen Tel. 0180-634259 Speelgoed voor jou! Oogstfeestkrant 1 september 2004 Kerkplein bij de Ned. Hervormde Kerk Ook dit jaar is er weer de, inmid dels zeer bekende, rommelmarkt het plein bij de Hervormde vgrk Net zo als de andere jaren kunt u hier de nodige tijd door brengen met het snuffelen en zoe ken naar die spulletjes waar u naar op zoek bent. Of het nu glazen zijn L u zoekt omdat er net één ge broken is, een stereo-installatie, een computer, spelletjes, puzzels, potten en pannen, klein meubelen of vast een boek voor de koude winteravond, u kunt het hier alle- maaj vinden. Bovendien zullen er ook in de loop van de dag af en toe n0g wat nieuwe spullen worden aangevoerd zodat het de moeite waard is om ook nog een 2e rondje te doen. En mocht u vinden dat diegene met wie u bent te lang aan het snuffelen is, verwen u zelf dan met een heerlijk kopje koffie en een pannenkoek! Dat kan natuur lijk ook als u even wilt bijkomen van het slenteren. Ook dit jaar kunt u natuurlijk niet thuiskomen zonder bloemetje! Vanaf een be paald ogenblik dit jaar houden weer uitverkoop. Houdt u de aan kondigingen dus goed in de gaten! Net zoals vorig jaar zal de kerk ook dit jaar weer open zijn voor bezich tiging. Bent u nog nooit binnen geweest of is het lang geleden? Kom gerust kijken. Iedereen is wel kom! U zult zich wellicht afvragen wat er met de opbrengst van de rommel markt gebeurt. De verlichting van de zuid- en westkant van kerk is uit eerdere opbrengsten betaald. Dit jaar zal de opbrengst besteed wor den voor het aanleggen van de ver lichting van de noord/ en oostkant van de kerk. We hopen u allemaal te ontmoeten om eri in de kerk. Tijdens het Oogstfeest zal op het ClOOO-plein de muziek worden verzorgd door Timeless Entertain ment. De DJ aldaar is een beken de: DJ Bart, hij is o.a. muzikaal verantwoordelijk voor de '70/'80s party's in Discotheek La Baraque. Timeless Entertainment is een on derneming die zich specialiseert in drive-in shows van meest uiteenlo pende aard. Er kan bij hen worden gekozen uit diverse thema's welke betrekking hebben op een bepaal de muziekstijl. Uiteraard is het ook mogelijk een 'gewone' drive-in show in te huren. Ook op gebied van verhuur van licht geluid ben je bij Timeless Entertainment aan het juiste adres. Of het nu gaat om een presentatie of om belichting van bijvoorbeeld een autoshow; in goed overleg is bijna alles mogelijk. Het muzikaal ondersteunen van bedrijfsfeesten en bruiloften be hoort tot één van de vele mogelijk heden bij Timeless Entertainment. Een feest voor 50 of 5000 perso nen, er wordt altijd gestreefd naar perfectie in licht, geluid en muziek keuze. Als service maakt Timeless Entertainment foto's op de evene menten waar zij draaien. Deze fo to's worden (na toestemming van de organisator) op hun website ge zet en zijn gratis te downloaden door iedereen met een internet verbinding. Op het ClOOO-plein in Zevenhuizen zal worden gepro beerd om een gezellige sfeer te creëren d.m.v. diverse muziekstij len voor jong en oud; dus van 'gou we ouwe' tot de hedendaagse 'top 40' kunt u daar verwachten. Meer informatie over Timeless Enter tainment vindt u op de website: www.timelessentertainment.nl Ook dit jaar zal traditiegetrouw in de eerste week van september het Oogstfeest plaatsvinden.Dit feest, waar al maanden naar wordt uitge keken, zal mensen weer samenbrengen om met elkaar een prachtige dag te beleven. Dat 'met elkaar' is nu juist de kracht van het slagen van een evenement. Ook in het dagelijkse leven is samenwerking onontbeerlijk. Juist in deze tijd van individualisme kanomen door samenwerking en bundelen van krachten sterk naar voren komen. Dat blijkt ook wel uit de positie ve reacties die de Middenstandsvereniging ontvangt naar aanleiding van de acties die zij voeren om het dorp nog beter naar voren te doen komen (of te promoten). Het vernieuwde bestuur werkt hecht samen om de klanten met plezier te laten winkelen in ons mooie dorp. Om dit geheel kracht bij te zetten organiseert de MVZ dit jaar dan ook het eerste kratzitduurrecord-festijn van Zevenhuizen. We wensen het Oogst feestcomité een goed en gezellig Oogstfeest en we zullen uiteraard als middenstanders van Zevenhuizen ook graag onze bijdrage leveren. Wil van Logchem Voorzitter Middenstandsvereniging Zevenhuizen Wm m DonKstroat 111-8, 2761 AN Zevenhuizen, Telefoon 0180-631303 jgf J_ iM» «S®#» SK KORTING

Hart van Holland | 2004 | | pagina 24