Fixet voor Veilig Wonen De trotse Willem Boode OOGSTFEESTKORTING Zelf frisdrank maken in alle smaken Zoals vanouds 20%-30% wm schoenen he\n*en bromfietsen°P Fietse" scooters manden tasse" sloten skelters He^kledin gaCCesso'>es steppen regenkleding driewielers zadels op alle overjarige modellen "ALLEEN Bin FIXET: GRATIS PARKETFOAIVT OOGSTFEEST AANBIEDING Schotte Dorpsstraat 151 Zevenhuizen Tel.: (0180) 63 81 47 pagina 12 Oogstfeestkrant 1 september 2004 Fixet is de doe-het-zelf tak van de firma Schotte aan de Dorpsstraat in Zeven huizen. De Marskramerwinkel met huishoudelijke artikelen vindt u aan de Dorpsstraat-zijde, terwijl u het Fixet-gedeelte aan de achterkant van de winkel vindt. Fixet biedt u alles op het gebied van doe-het-zelf. Bent u zelf niet zo handig, dan krijgt u altijd het juiste advies of de klus wordt voor u uitgevoerd. - jggE 1 1 Tr'"' Betekende het halen van het certificaat 'pre ventie-adviseur Politiekeurmerk Veilig Wo nen' door Kees Wiggers en Jan van Leeuwe het startpunt voor het aanbrengen van brandsignalerings- en anti-inbraakprodukten in de woning, sindsdien is op dit gebied veel ervaring opgedaan en wordt vanzelfspre kend volledig voldaan aan de strengere eisen die gelden voor de certificaathouder. "Wij staan voor de goede kwaliteit en service", al dus beide medewerkers. "Wij zijn voor de klant direct aanspreekbaar en problemen lossen we altijd op." Dat geldt ook voor de Oogstfeestorganisatie waarin Kees met de andere medewerkers nog steeds heel actief bezig is. Jan van Lee uwe houdt zich hierbij bezig met de opbouw en inrichting van het podium en samen met zijn collega Dennis de Vries zorgt hij ook voor het plaaten van de aanduidingsborden en alle verdere voorkomende technische klussen en werkzaamheden. Bestaande woningen Kwaliteit leveren doen ze bij Fixet-Schotte niet alleen in de winkel. Fixet levert vooral kwaliteit met het aanbrengen van anti-braak en brandsignaleringsproducten in bestaande woningen, zodat deze voldoen aan de eisen van het Politiekeurmerk Veilig Wonen (PKVW). Daarvoor moeten onder meer alle deuren voldoende inbraakwerend zijn. Dit geldt voor de voor-, zij- en achterdeur, maar ook garage- schuurdeur en schuifpui, alsme de alle beweegbare en bereikbare ramen, in clusief dak-, balkon- en kelderramen mogen niet worden overgeslagen. Ook moet de ver lichting in orde zijn en hoort op elke verdie ping met een slaapvertrek minstens één rookmelder te hangen. "Er komt meer bij kij ken dan veel mensen denken", weet Jan van Leeuwe. Fixet adviseert over, levert en instal- Op de foto ziet u Willem Boode in ge sprek met een Oogstfeestbezoeker over z'n prachtige verzameling oude moto ren. Uw redacteur kient altijd het tijd stip zo'n beetje uit wanneer hij good old Willem bezoekt met de vraag of hij dit jaar weer meedoet. Een uur praten over z'n favoriete "Ace", of over de motoren die hij het afgelopen jaar in restauratie heeft genomen, is niets. In de werkplaats achter de rijwielspe ciaalzaak Boode Bike Totaal is een ruimte voor hem ingeruimd. Dit is ook wel nodig als je alle uitgestalde onder delen ziet. We wagen het er op met de vraag of er nog verdere bijzondere din gen zijn gebeurd? Willem Boode is, on danks zijn hoge leeftijd, nog steeds geïnteresseerd in techniek. leert de mechanische beveiligingsonderde- len, met name het hang- en sluitwerk. Het logo van de SKG (Stichting Kwaliteitscen trum Gevelelementen) garandeert dat dit vol doet aan de PKVW-normen. Natuurlijk kun nen klanten in de winkel komen kiezen uit een breed assortiment scharnieren, sloten - en andere beveiligingsmaterialen. Maar de Fixet-medewerkers komen ook thuis. "Elk huis is anders", stelt Van Leeuwe. "Dat ligt aan de grootte, het aantal deuren en ra- men, de waarde -ook de attractieve- van j woning en inboedel, de al aanwezige beveili- j ging en dergelijke. Wij nemen die gegevens op en komen via een puntensysteem tot een |j 1 risicoklasse-indeling. Vervolgens geven wij advies en brengen vrijblijvend offerte uit. Hebben we later de nodige beveiliging inder daad aangebracht, dan ontvangt de bewoner het Certificaat Veilige Woning. Daarvan stu ren we een kopie naar de politie, zodat die, steekproefsgewijs, klfh controleren. Met het certificaat krijgt de klant bij veel verzeke ringsmaatschappijen tien tot vijftien procent premiekorting. Maar meestal weegt dat niet op tegen de kosten. Het is de meeste men sen dan ook vooral te doen om een gevoel van veiligheid, en gemoedsrust. Eén sleutel Alle sloten en sluitingen moeten volgens het PKVW goed bereikbaar en gemakkelijk te bedienen zijn. Fixet streeft naar één sleutel voor de hele woning. Dat maakt sleuteldisci pline erg belangrijk. Wiggers: "Wij drukken klanten op het hart: altijd de sleutel eruit! Want de meesten denken aan beveiliging van buiten naar binnen, maar vergeten dat van binnen naar buiten even belangrijk is. Voorkom dat inbrekers alvast de voordeur kunnen openzetten en snel met de buit ver dwijnen Dorpsstraat 103 Tel. 0180-634788 Fax 0180-633394 kijk ook eens op www.biketotaal.nl Klikfaminaat Klanten Kaart Dorpsstraat 151 2761 AL Zevenhuizen Tel. 0180-638147 Fax 0180-638148 KEURMERK VEILIG J WONEN I POLITIE KEURMERK VEILIG WONEN Let op: Indien op deze dag voorradig, reparaties uitgezondert Zevenhuizen V. v/ ivu-y j J jsT Aanbiedingen geldig tot 3 weken na plaatsing. OPOP Gebruikskiasse 23/31. intensief woon- gebruik normaal kantoorgebruik. Dessin beuken, kersen of wild eiken. Dikte 6 mm. 129x19,5 cm. Per pak 10 stuks (ca 2 66 m;) Pnjs per pak 15,31. Nu bij Fixet met gratis rol parketfoam per 15m2 laminaat! r V»

Hart van Holland | 2004 | | pagina 29