25 jarig jubileum Kitty Sallevelt-Vrolijk Effecten Olieprijs daalt, beurzen stijgen Rabobank De bank waar je lid van wordt 6e jaargang nummer 279 Het Oogstfeest en de Rabobank Aanpassing Geldautomaat Moerkapelle 75 jaar voetbalvereniging Moerkapelle Rabobank verlaagt rentetarieven Wonderlijke Verleiding weer open tijdens Oogstfeest Weeknieuwi Agenda smëMm Hart van Holland 1 september 2004 Bankpassen ophalen tijdens het Oogstfeest ÈSÏiljtilt Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle Haar jonge verschijning en jeugdig elan doen ongetwijfeld anders ver moeden, maar onze collega Kitty is vandaag, woensdag 1 september 2004, precies 25 jaar in dienst van de Rabobank Groep. Sinds 1995 kennen wij Kitty als één van de vrolijke noten binnen onze bank "Zevenhuizen-Moerkapelle". Sinds 1979 is ze werkzaam geweest voor de Rabobank in Scheveningen en 's Gravenhage. Uiteraard zullen wij deze mijlpaal van daag op passende wijze met Kitty vie ren; een hartelijke felicitatie via het Hart van Holland leek ons dan ook één van de mogelijkheden die we niet onbenut wilden laten. Kitty, namens al jouw collega's van harte gefeliciteerd met dit jubileum. Geniet van deze bij zondere dag, zoals wij dagelijks (en hopelijk komen er nog vele jaren bij) van jouw inzet voor onze bank mogen genieten! Rabo Beleggingsadviesteam De aandelenbeurzen zijn afgelopen week wereldwijd gestegen. De AEX- index steeg, net als de meeste ande re Europese beurzen, met zo'n 2%. De Dow Jones index noteerde 1% hoger. Maar omdat de dollar ook in waarde toenam, bedroeg de stij ging van de Dow Jones in euro's gemeten ruim 3%. De belangrijkste factor achter de stij ging van de beurzen was dezelfde die de koersen eerder juist onder druk zette: de olieprijs. Nadat deze in de periode van eind juni tot half augustus in snel tempo was opge lopen, werd olie afgelopen week tegen de verwachting in een stuk goedkoper. Eind juni kostte een vat Brent-olie minder dan 35 dollar, maar halverwege augustus was dit opge lopen tot bijna 45 dollar per vat. Deze week daalde de olieprijs met zo'n 10% tot iets boven 40 dollar. Wat economische cijfers betreft was het een rustige week. In de Verenigde Staten zijn de orders voor duurzame goederen in juli iets meer toegeno men dan verwacht, vooral dankzij een sterke toename van het aantal orders voor vliegtuigen. Het aantal verkochte woningen viel juist licht tegen. Dit bevestigt het beeld dat de groei van de Amerikaanse economie meer gedragen wordt door producenten dan door consumenten. In Duitsland liet het producentenver- trouwen (ifo-Geschaftsklima) een lich te daling zien. De belangrijkste reden lijkt de hoge olieprijs van de afge lopen tijd. Voor de komende tijd ver wachten we niet dat het herstel van de Duitse economie zal versnellen. Voor de ECB is er dan ook geen aanlei ding om op korte termijn de rente te verhogen. Diverse kleinere Nederlandse beurs- fondsen maakten de afgelopen week hun cijfers bekend. Mee- en tegenval lers hielden elkaar grofweg in even wicht. Onder verwachting presteer den grootgrutter Ahold, raambekle- der Hunter Douglas, transporteur Frans Maas en Telegraaf. Bankverzeke raar Fortis en IT-dienstverleners Ordi- na en PinkRoccade rapporteerden daarentegen beter dan verwachte cij fers. Groothandelaar Hagemeyer en maritiem dienstverlener Smit Interna tionale lieten gemengde resultaten zien. Bron: IRIS Research Tijdens het Oogstfeest op zaterdag 4 september valt er bij de Rabobank weer veel te winnen! Zo wordt er een ballonnenwedstrijd gehouden en worden er Scoubidou touwtjes en Interpolis polsbandjes uitgedeeld. Ook zal er een grote verrassing door de dorpsstraat gaan! Voor iedereen die het mee wil maken..... loop a.s. zaterdag even bij de Rabobank langs! Omdat er nogal wat bankpassen bij ons klaarliggen, kunt u tijdens het Oogstfeest op zaterdag 4 september uw bestelde bankpas bij ons ophalen. Da's natuurlijk wal zo makkelijk als u door de weeks weining tijd heeft. Neemt u wel even een legitimatiebe wijs (rijbewijs of paspoort) mee? Na eerdere aanpassingen aan de afstortautomaten in de geldwinkei van Moerkapelle en Zevenhuizen, wordt nu ook de geldautomaat in Moerkapelle aangepast. Het betreft hier echter een hardware aanpassing die geen wijzigingen tot gevolg heeft voor het gebruik van de geldautomaat. Op donderdag 2 september zal de automaat gedurende een paar uur buiten gebruik zijn. Naar verwachting zullen de werkzaamhe den rond het middaguur aanvangen en omstreeks vier uur 's middags vol tooid zijn. Gedurende deze periode kunt u geld opnemen bij ons kantoor in Zevenhuizen. Excuses voor het ongemak en we doen ons best om de overlast tot een minimum te beperken. Bij voetbalvereniging Moerkapelle is deze week de feestweek, in het kader van het 75 jarige bestaan van de vereniging, van start gegaan. Op vrijdag 27 augustus is om 19.00 uur de aftrap geweest voor een 24 uur durende Voetbalmarathon. Alle Moerkapelleteams, zowel van de jeugd als de senioren, hebben een wedstrijd gespeeld. Daarnaast heb ben ook een aantal gelegenheids teams hun opwachting gemaakt. Als afsluiting van de voetbalmarathon heeft het eerste elftal gespeeld tegen Lucky Ajax! Het is 2-3 geworden. Omdat vandaag, woensdag 1 septem ber, de officiële oprichtingsdag is (01-09-1929) wordt er vanavond een receptie voor genodigden gehouden. Verder zal er in de feestweek nog een sponsoravond op donderdag 2 sep tember en een reünie op zaterdag 4 september worden gehouden. De Rabobank wenst voetbalvereniging Moerkapelle nog een aantal fantasti sche feestdagen toe en op naar de volgende 75 jaar! Marktleider Rabobank heeft met ingang van 25 augustus 2004 de hypotheekrente verlaagd. Het betreft de rentetarieven voor vastrentende leningen en vastren- tende spaarvormen. Per 25 augustus 2004 zijn de tarieven voor woninghypotheken met een ren- tefixatietermijn van 6 maanden, 1 jaar en 2 jaar met 0,10% verlaagd en die met een rentefixatietermijn van 3 tot en met 15 jaar met 0,20%. Eveneens per 25 augustus 2004 zijn de adviesta rieven voor vastrentende leningen aan bedrijven met een rentevaste periode van 1 jaar en 2 jaar met 0,10% verlaagd en die voor 3 tot en met 10 jaar met 0,20%. Verder zijn met ingang van 26 augustus 2004 de adviestarieven voor Vaste Termijn Spaarrekeningen met looptijden van 2 tot en met 5 jaar met 0,10% verlaagd en die voor 6 tot met 10 jaar met 0,20%. Het zal velen van u niet zijn ont gaan dat de Wonderlijke Verleiding in de Dorpsstraat van Zevenhuizen onverwachts gesloten is geweest. Zondagmiddag 22 augustus is brand uitgebroken achter de winkel, waardoor flinke rook- en roetschade is ontstaan. Voor Nellian van Bergen, eigenaresse van de winkel, een grote tegenvaller, mede omdat zij de winkel in het kader van het jaarlijkse Oogst feest net opnieuw had ingericht. Lang is zij echter niet bij de pakken neer gaan zitten. Na de inventarisatie van de schade, heeft zij veel werk verzet om de winkel tijdens het Oogstfeest weer te kunnen openen. "Het was hard werken, maar mede dankzij de snelle en adequate schadebehande- ling van verzekeringsmaastchappij Interpolis en de medewerkers van de Rabobank is het toch gelukt", rea geert Nellian. Tijdens het Oogstfeest bent u weer van harte welkom bij "De Wonderlijke Verleiding". Wij wensen Nellian veel succes toe bij de voort zetting van de winkel! Rabocard en RaboCreditCard met prijs naar Rome Rabocard en Rabo Creditcard houders maken tussen 1 tot en 3C september 2004 kans op een City Break naar Rome. Deelname aar deze actie vindt plaats via www.rabobank.nl. Naast de hoofd prijs, een geheel verzorgde vier daagse reis naar Rome voor twee personen ter waarde van 2.000,= zijn er ook drie tweede prijze- beschikbaar: een driedaagse ste dentrip naar een stad naar keuze:: de Benelux voor twee personen ter waarde van 500,=. Braincard in oktober in de winkel Voor mensen die moeite hebben om pincode, telefoonnummers er, wachtwoorden te onthouden, komt er in oktober een hulpmiddel op de markt: de Braincard. Gebruiken kunnen informatie opslaan in dit apparaatje en hoeven dan alleen de toegangscode van de Braincard t onthouden. Het apparaatje lijkt op een kleine rekenmachine, ontworpen door onder andere pr- man en oud-schaatskampioen He:' Vergeer en zal ongeveer 13 eurc gaan kosten. De Consumenten bond is vooralsnog een beetje sceptisch over de beveiliging ervan Goedkoper betalen naar Liechtenstein, Roemenië en Tunesië Naar Liechtenstein, Roemenië en Tunesie kan vanaf 1 septemt= goedkoper worden betaald ome: ze vanaf deze datum IBAN's Int? national Bank Account Numbe: accepteren. Betalingen naar de- landen met een IBAN zijn voor <k klant een stuk voordeliger. N* Liechtenstein kan zelfs een Eurofe- betaling worden verstuurd or - dit land de Europese Verordend voor Buitenlands Betalingsverke0 heeft geaccepteerd. De EuroBa- betaling is voor een partic- ■=- klant gratis en voor een zakelf klant geldt een zeer gering !3'' Naar Roemenië en Tunesië voortaan, in plaats van de duo - WereldPlus-betaling, een voorc- WereldBasis-betaling worder stuurd. 04/09 Oogstfeest Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Adviestiiden: Rabolun Openingstijden: geldwinkei Zevenhuizen Rabofoon: Openingstijden: geldwinkei Moerkapelle Rabo orderiiin: Telefoonnummer Algemeen: Verzekeringen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Intemetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website:

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2