Het klapstuk van de zaterdag middag: "Travelin'Groove" Cl000 en het Oogstfeest Toegang gratis! I Vakgarage Boode: goed op weg! iiï Grondplaatsen verboden! Sponsors Oogstfeest 2004: pagina 20 Oogstfeestkrant 1 september 2004 Travelin'Groove is een ll-/12-persoons rock-/ soul-/pop-&-fun(k)band die met een strakke basis van drums en percussie, een funky bass, swingende saxen met trompet en vette gitaar solo's, ondersteund door groovy toetsen en 5 sterke vocalen in staat is een podium plat te spelen. De band is actief in het circuit van gro te bedrijfsfeesten en festivals, maar ook op bruiloften, studentenfeesten en in grote kroe gen. Tijdens het Oogstfeest kunt u ze zien van af 15.30 uur op het grote dorpspleinpodium Bandhistorie In 1998 is de basis van de band ontstaan. Zanger/gitarist Erik Schensema, bassist Martin van El- linckhuyzen en gitarist/toetsenist' Hans Kiuijtmans begonnen, na ja ren met een andere samenstelling gespeeld te hebben, een nieuwe band. Arnold Scholten op saxo foon en keyboard kwam vrij snel de formatie versterken; hij speelde al vaker als gastspeler bij de drie vrienden. De drummer verhuisde naar het oosten van het land en Paul van Velzen kwam de band aan vullen met zijn strakke beats on drums (1998). De percussie werd verzorgd door Mariëlle Quirijnen. De band heeft een aantal optre dens gedaan met de zangeressen Maaike en Inge. In studio Moskou werd in 1999 een demo opgeno men (demo-one). Maaike en Inge besloten om te stoppen (er werd in het centrum van Rotterdam een vi deoclip; "Good time", opgenomen als dank en als afscheid) en in het nieuwe millennium (2001) kwa men Christie Veldhuizen, Annigje Roepers en Marieke van Otterloo de zangpartijen aanvullen. De band groeide qua reper toire en kwaliteit en de optredens waren succesvol. Sanneke Mulde- rink kwam Arnold terzijde staan met haar alt-sax en zong zo nu en dan ook op de achter grond mee. Cok versluis versterkte de blazers sectie met zijn trompet in 2004. Marriëlle stople met de percussie. Al snel (2001) werd Moses Sou- mokil benaderd of hij deze rol wil de overnemen. Met enthousiasme ging de band verder. Ed Kost kwam de band versterken met groovy toetsen, waarbij Kees Landmeter zo nu en dan het totaal van muzikale grondtonen komt voorzien op zijn KORG Karma. Travelin' Groove Werd pas echt een swingend geheel, toen begin dit jaar 1 nieuwe zangeres, Flora Maas, naast Christie kwam te staan. De band staat garant voor topentertainment waarbij de lol en het plezier de basis vormen van een kwalitatief swingende perfor mance. "Uit je dak" dus, is het motto. Stevig swingende herken bare covers met een groovy eigen tintje. Zo nu en dan komt Peter de Frankrijker als stand-in gitarist langs en zingt hij een nummertje. Als de band een compleet avond programma verzorgt is hij als DJ Caligo van de partij. In de huidige samenstelling is de kern 5 jaar ac tief en het totaal 4 maanden. Zevenhuizen, een dorp gelegen aan de Rotte, Zevenhuizerplas- sen, campings en met een gezellig winkelbestand. En dorp ge legen tussen grote steden waar tijdens de vakantie de vakantie gangers die naar ons dorp komen de vertrekkende dorpelingen ruimschoots vervangen. Dat is bijna uniek. Dit geeft aan dat Zevenhuizen te boek staat.als dorp waar het goed vertoeven is, ook als je vakantie hebt, of als je een moment rust zoekt, de drukte van de grote steden wilt ontlopen en je wilt onthaasten in een oase van rust en vriendelijke mensen. Zevenhuizen is in beweging, gelukkig maar. Nieuwe plannen worden gemaakt om ook voor de toekomst het o zo belangrijke dorpse karakter te behouden. Mijn eerste ontmoeting met Ze venhuizen had ik toen ik een jaar of 8 oud was. In de slagerij van mijn ouders in Gouda werkte een meisje uit Zevenhuizen die mij meenam naar haar dorp omdat er een groot evenement was wat leuk en gezellig was. Hier aangekomen gingen we aan de slootkant zitten om naar 'fiets em erin' te kijken. Iedereen genoot van de diverse si tuaties waarin de waaghalzen zich bevonden en het evenement was voor die tijd een groot succes. Dat moet ongeveer 28 jaar geleden zijn geweest. Een groep onderne mers en inwoners die iets organi seerde waar de bewoners van Ze venhuizen naar uitkeken en toe schouwers van buiten het dorp trok. Organiseren moet je kunnen. Je moet bereid zijn gezamenlijk een doel na te streven en er hele maal voor te gaan, ondanks de bruine beren die je op je weg te genkomt. Enige jaren terug begon ik met mijn gezin aan een nieuwe uitda ging. We namen de oude C1000 over aan de Burgemeester Boer- straat wat door hard werken van alle medewerkers en het vertrou- .wen van de bevolking ons de mo gelijkheid gaf uit te groeien tot de winkel die wij nu mogen hebben. Het bestuur van het Oogstfeest be naderde mij in ons eerste jaar in Zevenhuizen of wij tijdens het Oogstfeest de lege magen wilden vullen van de Oogstfeestvierders tijdens de Night of Harmony en zaterdag tijdens het feest voor het grote-podium. Niet wetende wat ons te wachten stond reageerde wij positief hierop. Waf is het Oogstfeest? Nou ja we zien het wel. We hebben het geweten. We bakten ons een breuk aan hambur gers, saté en beenham. Het oogst feest bleek een evenement te zijn wat zijn weerga niet kent. Een goed georganiseerd evenement dat Zevenhuizen op de kaart zet en verdient om gesteund te worden door iedereen die Zevenhuizen nauw aan het hart ligt. Een feest dat laat zien dat de neuzen van or ganisatie, winkeliers, bewoners, verenigingen en gemeente dezelf de kant op staan. Als doel geza menlijk iets te creëren zodat Ze venhuizen zich profileert als gezel lig en eensgezind. Ook dit jaar zul len vele duizenden mensen hier weer getuigen van zijn. Het oogst feestcomité heeft na maanden in tensieve voorbereiding weer een uniek programma neergezet. Ver enigingen hebben zich suf gerepe teerd om iets fantastisch neer te zetten en de winkeliers en kraam- houders hebben hun unieke han delswaar verzameld om aan u aan te bieden. Ieder voor zich, met het zelfde doel. Wat rest is de gezellig heid van de bezoekers, die ook dit jaar het Oogstfeest tot een succes moeten maken. Wij, als Cl000, menen hierin een bijdrage te kunnen leveren. Van 3 tot half 6 sponsoren wij de band die speelt op het grote podium. Een 11-koppige band die weet wat feesten is en een kei zijn om met hun meeslepende muziek de ge moederen positief te stemmen. Te vens kunt u op het plein van de C1000 aan de Dorpsstraat genie ten van onze bekende versnaperin gen. Ook het eerste kampioen schap bierkrat-zitten zal hier zijn intrede doen. Wij wensen u een gezellige dag toe en het Oogst feestcomité bedankt voor weer een jaar inzet met hart en ziel voor Zevenhuizen. G.J. Wals Om veiligheidsredenen is het niet meer toegestaan dat kinderen (evt. met ouders) een grondplaats binnen het Oogstfeestgebied ge bruiken om eigen spulletjes aan de man te brengen of met eigen in strumenten muziek ten gehore brengen. Eventuele overtreders zullen i.s.m. de polifle worden verzocht zich te verwijderen. Waar moet met tegenwoordig niet betalen? Bijna overal Voor soortgelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gelderland een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling van enhW gewoonste zaak van de wereld, maar het Oogstfeest blijft GRAtiï Mogelijk dankzij" de inzet van heel veel vrijwilligers van de vel gen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer steun van]' plaatselijke middenstand en in het Bijzonder de steun en medewerk van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen,Moerkapelle en zeik d s buiten. aa»- Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de t gang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor d steun! W Mm Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Middenstandsvereniging Zevenhuizen Marskramer - Schotte - Fixet doe-het-zelf Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle Alfa Accountants en Adviseurs Dekker Zevenhuizen De Haij v.d. Wende advocaten Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" Cafetaria-Pub "Mainstreet" Ottevanger Machinefabrieken B.V. Hazebroek Tamerus Wegenbouw B.V. Kandt Aannemings- en Funderingsbedrijf B.V. Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines De Graaf bouwbedrijf Perdijk Makelaardij Knaap Moduulwoningen Nederlandse Verwarmingsmaatschappij - NVM Van den Akker Accountants B.V. Boode Tweewielers Vakgarage Boode Drukkerij Elgërsma VA Design Bac hoogwerkers 50A Audipack - verpakkings- transport- en presentatiesystemen Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang. Fa. P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandelino Brasserie 't Graanhys Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting C1000 Wals Speciaal dank voor de medewerking en steun van de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, politie Hollands-Midden, brandweerkorps Zevenhuizen en de EHBO Zevenhuizen. I Bijna 1,5 jaar geleden is Vakgara ge Boode verhuisd van de Dorps straat, achter de fietsenwinkel van Frans Boode, naar de locatie op de hoek van het Nijverheidscentrum. Remco de Jong, Remko Dirkzwa ger en René Gorissen zijn bijzon der tevreden over de gang van za ken. Terwijl het aantal nieuwe klanten, zowel van binnen als bui ten de gemeente, enorm is toege nomen is de bestaande klanten kring, mede door de uitstekende bereikbaarheid, gebleven. Voor zichtig wordt al aan een uitbreiding gedacht omdat de werkplaats en de showroom nu nog aan elkaar gekoppeld zijn. De 'werkplaats is nog steeds ruim opgezet. De nieu we werkzaamheden echter, zoals aircoservice en de toegenomen verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto's en bedrijfswagens, zouden deze uitbreiding wel eens in een stroomversnelling kunnen brengen. Omdat de verkoop van nieuwe en gebruikte au to's een steeds belangrij ker onderdeel van het be drijf is geworden zal t.z.t. een uitbreiding van met name de showroom een 'must' kunnen zijn. On danks dat potentiële klanten via internet vaak een keuze, maken voor een auto van Vakgarage Boode zal de persoonlij ke afhandeling van een verkoop toch altijd in de bestaande ruimte moeten gebeuren. Wat is er dan niet prettiger als dit gebeurt in een ruimte waar wel toezicht is op werkzaamheden aan auto's maar toch een duidelijke scheiding zal zijn tussen verkoop en de werk vloer. Ondanks de tevredenheid van het Vakgarage Boode-team blijven er dus altijd wensen over. Dat is maar goed ook omdat stil staan, achteruit gaan betekent. Men probeert zich daarom te on derscheiden door scherpe prijzen van. de occasions, auto-onderde len, banden en accessoires. Ook een zo optimaal mogelijke service en een betaalbaar uurtarief zijn on derscheidende factoren. Het team ziet met vertrouwen de toekomst tegemoet en nodigt ie dereen uit, die nog geen kijkje heeft genomen in het bedrijf, om eens langs te komen. De koffie staat klaar bij Remco, Remko en René waas

Hart van Holland | 2004 | | pagina 37