1 -wsn.i.siiesri BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! Cornelis Benning Kees C. Benning Leentje Bax-van der Spek ONDERLINGE WEDSTRIJD LR PC M0ERVEEN deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven BEVEILIGINGEN UITVAARTVERZORGING OIO - 5216016 079 - 3426070 Hart van Holland 1 september 2004 pagina 3 I ieberichten Zevenhuizen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO Wij zijn verhuisd! Binnenkort OPEN HUIS. MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT "Uw verdriet is onze zorg 29.000 exemplaren •ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Intens verdrietig maar ook met liefdevolle herinneringen, geven wij U kennis dat heden na een werkzaam leven en een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze lieve vader, zwager en oom 29 juli 1940 Dorpsstraat 101, 2761 AN Zevenhuizen. t 26 augustus 2004 Tonia Benning-Nobel Antoinette en Johan Brigitte A. Benning-Noorlander Jeannette en Kees Smit Peter D.A. Nobel Sharon C.J. Kroon-Nobel J.M. Kroon Maurice, Marjolein, Bob De begrafenis in het familiegraf heeft dinsdag 31 augustus plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats te Zevenhuizen. Verslagen door het plotselinge overlijden delen wij U mede dat onze zeer gewaardeerde en gerespecteerde directeur, de heer op 26 augustus 2004 van ons is weggenomen. Wij zullen hem missen in z'n bezielende leiding en persoonlijke benadering. Ab - Adrie - Bernard - Wir - Robin - Jeff - Michel en Stephan Verblijdt u in de hoop. Zijt geduldig in de verdrukking. Volhardt in het gebed. Romeinen 12:12 Dankbaar voor al haar liefde en zorg heeft de Here tot Zich genomen, na een periode van steeds afnemende krachten en ®oe Zjjn onz eneve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe'der 26 december 1913 t 24 augustus 2004 sinds 27 december 1996 weduwe van Cornelis Simon Bax Annie en Leen Siem en Teuni Cocky en Arie Henny en Wout Kleinkinderen Achterkleinkinderen ^venhuizen. Zorgcentrum De Zevenster, Leliestraat 3, kamer 205. Correspondentieadres: Mw. H.P den Beste-Bax erdipad 23, 2912 XL Nieuwerkerk aan den IJssel Onze moeder en oma ligt opgebaard in haar kamer in het zorgcentrum. rj' bijzetting in het familiegraf heeft zaterdag 28 augustus P aatsgevonden op de Algemene begraafplaats te Zevenhuizen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van hel zorgcentrum De Zevenster voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Fietser gevallen: Zaterdagmiddag 21 augustus is een fietser door onbekende oorzaak gevallen op het fietspad van de Tweemanspol derweg. De ongelukkige is per ambulance vervoerd naar het Bleu- land ziekenhuis waar zijn hoofd wond werd gehecht. Verkeerscontrole snelheidscontro les: Op maandag 23 augustus is een snelheidscontrole gehouden op de Swanlaweg. Tussen 16.40 uur en 21.30 uur passeerden 3920 bestuur ders van motorvoertuigen de radarwagen. Het aantal foto's van hardrijders bedroeg 36, deze bestuurders zullen de komende weken worden verrast met een bekeuring. Tijdens bovengenoemde controle bleek dat veel bestuurders van auto's de doorgetrokken streep bij het benzinestation negeerden. Dit leverde soms rare taferelen op. Bestuurders zijn verbaliseerd. Op 23 augustus is de radarwagen ook opgesteld op de Zuidplasweg. Tussen 08.20 uur en 11.20 uur was het aantal passanten 2320. 33 Bestuurders kunnen een bekeuring thuis verwachten. De hoogst geme ten snelheid was 115 km/u (toe gestaan 80 km/u). Vrijdag 27 augustus is een controle gehouden op de Zuidplasweg. In een tijdsbestek van 2 uur werden 28 van de 1930 passanten op de foto gezet. Diefstal binnen een bedrijf: De pol- litie werd zaterdag 21 augustus gevraagd te bemiddelen bij een geschil tussen werkgever en werk nemers. Volgens de eigenaar van het bedrijf was een flesje parfum uit een niet afgesloten kast ont vreemd. Volgens de werkgever woning: Tijdens het weekend is ingebroken in een woning aan de Rottekade. De dader(s) is binnen gekomen door het cilinderslot van moest één van de 12 werknemers de dader zijn. Geen van de werkne mers bekende. Ook na een goed gesprek door de politie is geen dader ontdekt. Zaak gesloten. Brandje in schuur: In een schuurtje aan de Dorpsstraat brak zondag 22 augustus brand uit. Vermoedelijk door onvoorzichtigheid is een afvalbak in brand geraakt. De brandweer had het vuur snel onder controle. De schade bestaat voor namelijk uit rookschade. Inbraak in in aanbouw zijnde UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging Wvan den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Ons kantoor en een showroom van gedenkstenen hebben wij aan de Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk UITVAARTVERZORGING De Rietvoorn 23, 2661 KC Bergschenhoek O Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen de voordeur te forceren. De inboedel van twee in aanbouw zijnde badkamers is via de achter zijde van de woning de dijk afge dragen en daar vermoedelijk in een bestelwagen geladen. Deze woning is blijkbaar in trek bij het inbrekersgilde. Twee nachten erna is weer ingebroken, nu door het inslaan van een ruit aan de achterzijde van de woning. Een tegelsnijder, een slijptol en 20 pak ken tegels zijn meegenomen. Diefstal rattenvallen: Door de rat tenvanger van de provincie is aan gifte gedaan van de diefstal van 6 vallen uit de ringvaart bij het Zui deinde. Moerkapelle - De eerder aangekon digde wedstrijd van 28 augustus jongstleden van Landelijke Rijver- eniging en Ponyclub Moerveen is afgelast in verband met de hevige regenval. Het terrein was te nat om een wedstrijd te organiseren. De wedstrijd is verschoven naar zaterdag 18 september 2004. Het programma blijft ongewijzigd. Marian ud Rrvmrri-Xinrt I Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3