LITI E Reünie obs BERICHTEN DIABETES EN OGEN CURSUS ADOPTIEKINDEREN Hart van Mand Jelske van der Plas-Wielenga Jelly van der Plas-Wielenga Trijntje van Rijs ZELFPLUK BIJ SWANLA HOEVE Hart van Holland 8 september 2004 Familieberichten - Jelly - Opbaargelegenheid o.a.: iet t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OtO 522 27 90 Zevenhuizen GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN f 29.000 exemplaren zaterdag 9 oktober I van 15.00 tot 19.00 uur voor oud-leerlingen, 'oud'-docenten en alle anderen die ooit bij school betrokken waren. Hapjes en drankjes zijn verkrijgbaar tegen een geringe vergoeding in ons 'eigenrestaurant. U KOMT TOCH OOK? (aanmelden is niet meer nodig) Deze ruimte is beschikbaar gesteld door De Haij en Van der Wende Advocaten Niet uit rechtvaardigheid maar uit genade Heer leg ik mijn leven in Uw handen neer. Nu ben ik niet meer ziek alleen nog Uw muziek. Heel erg verdrietig maar met fijne herinneringen aan haar lief de en zorgzaamheid, geven wij u kennis van het overlijden van mijn onvergetelijke vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en Birdaard, 2 januari 1937 f Moerkapelle, 3 september 2004 Joop van der Plas Marien en Monique Annemieke en Chris Aeiyn Prins Willemstraat 11 2751 BW Moerkapelle De begrafenis heeft op dinsdag 7 september plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats "Westhage" te Moerkapelle. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons koorlid en oud-bestuurslid Vanaf 1980 is zij trouw lid geweest, waarvan 15 jaar als bestuurslid. Haar grote inzet voor ons koor hebben wij altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkind Gods troostende nabijheid toe in dit gemis. Bestuur, leden, dirigent Chr. gem. zangvereniging Sursum Corda Moerkapelle, 3 september 2004 Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten ^"huizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw "AG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN uitvaart mogelijk UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Ultv, aartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in bet kleinste detail Hoekeindseweg SO 266S KE i-anof Inbraak in bedrijfspand'. Dinsdag 31 augustus vroeg in de morgen is ingebroken in een bedrijfspand aan de Swanlaweg. De dader(s) heeft eerst het hekwerk aan de voorzijde opengebroken en daarna een deur aan de achterzijde. Op de 1e verdieping zijn twee kamers doorzocht en alle kasten en laden opengebroken. De kluis is meege nomen (deze is om 7.30 uur terug gevonden in Waddinxveen). Ook twee betaalpassen zijn ontvreemd en inmiddels is daar geld van opge nomen. Ook is getracht in te bre ken in een pand ernaast; dat bleef bij een poging. Verdachte situatie: Bij het naar huis gaan van school werd een jongen aangesproken door een donkere man. Volgens instructies van zijn moeder is de jongen hard wegge lopen. De man bleef hem achter volgen. De jongen kwam overstuur thuis; hij kon een goed signale ment van de man geven. Nader onderzoek heeft (nog) niets opge leverd. Hondenverbod: In de groenstrook achter de Burg. Klinkhamerweg geldt een hondenverbod. Tijdens een surveillance heeft de politie een aantal hondeneigenaren op hun aanwezigheid met hun hond aangesproken. De eigenaren wer den verzocht het park te verlaten. Zij gingen, weliswaar onder pro test omdat niet op alle toegangs wegen de verbodsborden staan. De wijkagent zal contact opnemen met de gemeente voor juiste plaat sing van borden. Snelheidscontrole: Op vrijdag 3 september, van 15.45 tot 16.45 uur, is een snelheidscontrole gehouden op het Noordeinde tussen RW 12 en Moerkapelle. Er passeerden 330 voertuigen, waarvan 66 te hard reden. Een 'score' van 20 De hoogst gemeten snelheid was 103 km/u (toegestaan 60 km/u). Vervelende discoganger: Toen vrij dagnacht 4 september de disco theek uitging, heeft een groep van ongeveer 25 discogangers zich zeer vervelend gedragen tegenover de aanwezige politiemensen. Op" diverse verzoeken zich te verwijde ren werd niet gereageerd. Eén van de jongeren had een zodanige grote mond dat hij werd aange houden en overgebracht naar het politiebureau. Na zijn aanhouding bleek dat de jongeman onder invloed van alcohol was. Aanrijding op rijksweg 12: Op zaterdagmiddag 4 september kreeg een automobilist pech met zijn auto. Nadat hij de auto tot stil stand had gebracht op de vlucht strook, hebben hij en de mede- inzittende het voertuig verlaten en zijn achter de vangrails gaan staan. Vlak daarna botste een auto met hoge snelheid op deze auto. De gevolgen waren aanzienlijk. De stil staande auto vloog de rijbaan op en botste vervolgens weer op twee andere auto's. De auto die de aan rijding veroorzaakte kwam uitein delijk, na de rijksweg weer overge schoten te zijn, op de middenberm vangrails. Het verkeer op de gehele rijbaan moest worden stilgelegd. Twee gewonden zijn ter observatie afgevoerd naar het ziekenhuis. Zo blijven dan: Geloof. Hoop en Liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthe 13:13 en toen verloren wij ook nog onze moeder 14 november 1938 t 2 september 2004 Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geweldige moeder, oma en zus. Gevoelens van leegte en wanhoop maar ook van dankbaarheid en trots vechten om voorrang. André en Mathilde Steven Matthijs Tanja en Michel Mike Tobias Stanley Marcel en Bregina Dave Roy Joey Glenn en verdere familie Correspondentieadres: Tanja Bresijn De Grutto 9 2751 CT Moerkapelle De begrafenis heeft plaatsgevonden woensdag 8 september op de algemene begraafplaats te Zevenhuizen. Zevenhuizen - Fruitliefhebbers kun nen op de zaterdagen 11, 18 en 25 september bij de Swanla Hoeve aan de Knibbelweg hun eigen fruit plukken. Voor meer informatie: zie de advertentie elders in dit blad. de Gedenkteken specialist 7V;"" fic 'lhr.srtjHxc Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot .16.00 uur. Gouda - Diabetes Vereniging Nederland organiseert in samen werking met het Groene Hart Zie kenhuis voor maandag 13 septem ber een voorlichtingsavond over diabetes en ogen. Drs. J.P. Martinez Ciriano, oogarts van Het Oogzie kenhuis Rotterdam, houdt een lezing over één van de meest voor komende complicaties bij diabetes, te weten 'diabetische retinopathie'. Men is deze avond van harte wel kom in de Gehoorzaal van de Bleu- landlocatie, Bleulandweg 10 in Gouda. De avond begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis. Aanmelden en informatie bij het Bureau Patiën tenservice, telefoon 0182-505324 (maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag tot 14.30 uur). Marian v.d. BoqercH Gouda - Bij GGZ Midden- Holland start binnenkort een cursus/gespreksgroep voor ouders van buitenlandse adoptiekinderen in de puberteit. Gespreksonderwer pen zijn bijvoorbeeld: hoort het gedrag van mijn kind 'gewoon' bij de puberteit, of heeft het te maken met het geadopteerd zijn? Is er een manier om anders om te gaan met conflicten? Kun je problemen voorkomen door een reis naar het land van herkomst? Er zijn 10 cursusavonden van 20.00 tot 22.00 uur. De bijeenkomsten starten op woensdag 15 septem ber, locatie GGZ Midden- Holland circuit Kinderen en Jeugd, Boeleka de 19 in Gouda. De groep wordt begeleid door een medewerker van GGZ Midden-Holland en een mede werker van het Fiom te Leiden. Ouders die meer informatie willen en/of zich op willen geven, kunnen op werkdagen bellen met: GGZ Midden-Holland, Nanda van Dijk telefoon 0182-560540 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3