I PU LI Tl E Hart van Holland Maarten Slingerland Michel Alphenaar Pieter Brandhorst Maarten Slingerland BERICHTEN deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven UITVAARTVERZORGING °10 - 5216016 079 - 3426070 Leny van Wijk - van den Berg Hart van Holland 29 september 2004 pagina 3 I ieberïchten Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Uw verdriet is onze zorg Je passie voor voetbal kon helaas te kort duren Wannesr de tijd voor u even stilstaat nemen wij veer u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Zevenhuizen fi 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Met diepe droefheid en grote verslagenheid geven wij u kennis dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen, na een kortstondige, ernstige ziekte, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man, onze altijd meelevende en voor ons biddende vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 58 jaar. Dat de HEERE deze ernstige roepstem zou willen heiligen aan onze harten. Moerkapelle: C. Slingerland-Marelis Hendrik-ldo-Ambacht: Jaap Slingerland Willie Slingerland-de Jong Alies. Corinne, Maarten, Wouter Goudswaard: Corno Slingerland Therese Slingerland-van der Heiden Carolien, Martijn, Mare Gouda: Maarten Slingerland Wendy Slingerland-Tuiloo Sanne Moerkapelle: Arjan Slingerland 25 september 2004 Oranjestraat 3 - 2751 BJ Moerkapelle Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 29 september van 19.30 tot 21.00 uur in "Huize Winterdijk", Winterdijk 8 te Gouda, en na de begrafenis in de aula op de begraafplaats "Westhage". De rouwdienst zal D.V. gehouden worden donderdag 30 sep tember a.s. om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsplein 17 te Gouda, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats "Westhage" aan de Akkerweg te Moerkapelle om circa 12.00 uur. Degenen die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen, worden uitgenodigd om uiterlijk 10.20 uur in de kerk aanwezig te zijn. Geen bloemen. Degenen die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuiien-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 DAG £N NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk De Rietvoorn 23. 2661 KC Bergschenhoek ®egrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Afgelopen vrijdag hebben wij met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van ons jeugdlid We zullen jou en je enthousiasme gaan missen.... Een sportieve groet van al je W.S.E.-vrienden. Namens heel W.S.E. wensen wij de nabestaanden van Michel enorm veel sterkte de komende periode. VOETBALVERENIGING W.S.E. Na een dappere strijd die hij zo moedig heeft ondergaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 84 jaar. A. Brandhorst-Verkade Krimpen aan den IJssel: Joke en Kees Stefan en Barbara Casper en Tamara Zevenhuizen: Piet en Marie Niels en Cindy, Noa Femke en Filip Maaike 23 september 2004 Gouden Regen 26 - 2923 EK Krimpen aan den IJssel. De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op dinsdag 28 september in Capelle aan den IJssel. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en toegewijde werknemer en collega In de leeftijd van 58 jaar Hij heeft 44 jaar zijn krachten aan het bedrijf mogen geven. Wij wensen zijn vrouw Corrie, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en Gods hulp toe bij het dragen van dit grote verlies. Bac Woning/Projectinrichting Arie en Annie Bac Daco en Boukeline Bac Collega's Moerkapelle Collega's Zevenhuizen 25 september 2004 Dorpsstraat 1 -2751 BB Moerkapelle Hartverwarmend was uw belangstelling na het overlijden van Uw kaarten, telefoontjes en persoonlijke woorden hebben ons enorm veel steun gegeven. Wij zijn u hier heel dankbaar voor. J. van Wijk Familie J.H. van Wijk Familie H.J. van den Berg Moerkapelle, september 2004 Uitvaartverzorging van dan Bogord Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekomdsewefl SO 2665 Kfc BlêisWijk t Jagers betrapt: Zaterdagmorgen vroeg zagen twee surveillanten in de polder bij de Middelweg een viertal jagers actief. Het was een dag ervoor opgevallen dat op het bewuste perceel veel wild aan wezig was. Na enige observatie zijn de jagers gecontroleerd. Het bleek dat op het land een ruime hoeveel heid voer uitgestrooid was om het wild te lokken. Dit is in strijd met de Flora- en faunawet. De jagers had den inmiddels al 24 eenden, 15 nijl- ganzen en twee kraaien geschoten. Het wild is in beslag genomen en de jagers is een proces verbaal aange zegd. Auto inbraak: In het weekend van 18 september is ingebroken in een bedrijfswagen die geparkeerd stond in de Multatulistraat. De dader heeft een ruit van het rech terportier ingeslagen. Het naviga tiesysteem en diverse elektrische gereedschappen zijn meegenomen. Diefstal scooter: In de nacht van 19 op 20 september is uit een tuin aan de Staringstraat een op slot staande scooter van het merk Aprilia weg genomen. Verkeerscontrole: Op maandag 20 september is door een groep stu denten van de politieschool en begeleiders een algemene verkeers controle gehouden op het parkeer terrein van La Baraque. In een peri ode van drie uur zijn 48 voertuigen gecontroleerd. Er zijn 13 (kleine) bekeuringen uitgeschreven voor verschillende overtredingen, zoals ontbreken hulpkoppeling bij een aanhangwagen, het niet dragen van de gordel, een kapot dimlicht en een verlopen APK. Snelheidscontrole: Op woensdag 22 september is tussen 10.45 en 12.45 uur een snelheidscontrole gehou den op de Burg. Klinkhamerweg. Er passeerden 976 voertuigen, waar van er 24 op de foto zijn vastgelegd voor overtreding van de wettelijk toegestane snélheid van 50 km/u. De hoogst gemeten snelheid was 72 km/u. Gevonden 17-09 dorpsstraat Mkp: enkele euro's en huissleutel aan koperkleurige hanger; info: 079-5931888. Verloren: fietssleutel aan hanger tas beugel zilverkleurig, graag afleveren bij drukkerij elgersma/ Hart van Holland ^A, 's ■Zij. Jeanne Matze-Koett Msnan v.d. Bogsrd-i Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3