We gaan weer enthousiast de herfst in cf\ad SPffMarijke IEI Hypoxitrai Binnen één maand een maatje minder... De Salon pagina 12 Hart van Holland 6 oktober 2004 ESPRIT GERRY WERER Open dinsdag zaterdag van 9.30 -17.00 uur Dorpsstraat 37,2841 BG Moordrecht, tel. 0182 - 37 26 28 RORERTO SARTO ZERRES De herfst is weer begonnen. Het weer bewijst het al en de gekleurde bladeren aan de bomen bevestigen het nog eens extra. Al die herfskleuren bepalen de nieuwe najaarsmode 2004. Het kleurenbeeld voor de mode bestaat dan ook uit roden en roestige bruinen, maar ook groenen, die op spargroen en lodengroen lijken, blauwe tinten zoals indigo en staalblauw, taupe en berberkleuren, en alle andere kleuren die afgestemd zijn op de hoofdkleuren. Soorten jassen als duffeljassen, pilotenjacks etc. zijn weer in. Krijtstreeppantalons, gebreide kasjmier truien en fleecejacks mag niet ontbreken in de kledingkast. Donkere basiskleuren worden afgewisseld met armykleuren, aardetinten en felle kleuren. Sommige kledingstukken hebben grote ruiten of visgraatpatroon. De trends voor kids voor dit modeseizoen zijn uiteenlopend van romantisch tot stoer en van folkloristisch tot sober. In ieder geval is er keuze genoeg voor de modebewuste ouder. Heel opvallend in de kindermode is dat de inspiratie wordt gehaald uit trends voor volwassenen. Grove breisels, stoere jeans het liefst verwassen tot vintagelook, en romantische breisels. Vele kleuren zijn fel als aqua, lime en rood naast meer neutrale kleuren als zwart en bruin. Ga voor meer inspiratie naar uw mode specialist: De Mannen, Dorpsstraat 40, Nieuwerkerk a.d. IJssel Modestudio La Bionda, Dorpsstraat 44, Nieuwerkerk a/d IJssel, BAC Mode Schoenen, Dorpsstraat 145, Zevenhuizen J. WISMEIJER Voor de vrouwenmode zijn de belijningen en afwerkingen vrij klassiek, met als veel gebruikte stoffen: tweed, lamswol, fluweel, zijde en kant. Maar ook de krijtstof komt weer helemaal terug. Door deze stoffen krijg je toch een zeer vrouwelijk geheel. De vormen van de kleding zijn smal en nooit strak om het lichaam. Heupen en schouders worden hierbij geaccentueerd. Allerlei combinaties kunnen gemaakt worden van klassiek degelijk met zeer vrouwelijk. Neem bijvoorbeeld een tweedjasje met een minirok. Decoratieve shirts maken zo'n outfit helemaal compleet. En wat dacht je van een truitje in schotse ruiten... Lange zwierige jassen en poncho's met bijvoorbeeld grote motieven op het rugpand zijn weer helemaal hot, ook jacks en coats in mooie soepele stoffen die bij de Hollandse herfst- en winterdagen behaaglijke warmte geven voor de meer casual look. Najaars -en wintermode voor de mannen is geinspireerd op traditie en comfort. De degelijke engelse stijl is terug, zowel in stijl als kleurgebruik en in de combinatie van breisels met corduroy. Kostuums zijn slank gesneden met smalle revers. Vooral gekleurde binnenstiksels maken het modebeeld compleet. Colberts zijn tweeknopig, in de materialen van fluweel, fantasierib in gewassen kwaliteiten. Meer casualoutfits bestaat uit jeans met een nieuw waseffect, shirt van twillstoffen, veelkleurige sweaters en jacks met capuchon en bontkraag. Er is extra aandacht besteed aan naden en sluitingen. J.Wismeijer, Dorpsstraat 55, Zevenhuizen Aad en Marijke, Dorpsstraat 37, Moordrecht En voor een maatje minder gaat u naar: De Salon, Dorpsstraat 120, Waddinxveen Najaars- en wintermode 2004 MODE-TEXTItL- WONINGINRICHTING DORPSSTRAAT 55 ZEVENHUIZEN Dorpstraat 120-3 2742 AL Waddinxveen Tel.: 0182 - 636 644 www.desalon-waddinxveen.nt Hardnekkige vetrollen en cellulitis ondanks training en een streng dieet? Hypoxi training - de innovatieve behandelingsmethode van Hypoxi maakt daaraan een einde. De combinatie van training en het gerichte inzetten van vacuüm verbindt de voordelen van gezonde beweging met uiterst effectieve vetactivering met elkaar. Een goed figuur - zonder cellulitis. Hypoxi: binnen een maand een maatje minder'! Uw Hypoxi studio: Zonnestudio. Slender You bewegingsbanken en PowerPlate.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 12