Natuurlijk sporten. 'De Koornmolen! i "De Koornmolendaar krijgt u energie van!" TL. Wat heeft zwembad De Koornmolen u allemaal te bieden? Aerobics: goed voor de conditie én uw figuur Verantwoord afslanken?! Ook voor uw feesten of vergaderingen kunt u naar De Koornmolen RECREATIEPARK DE KOORNMOLEN TEL. 0180-631860 WWW KOORNMOLEN. NL pagina 4 't Graanhuys menukrant - Particulieren groepslessen en privé-lessen. (vanaf 4 jaar opgeven) - Opleiding zwemvaardigheid 1, 2 en 3 - Cursus zelfredzaamheid - Medisch zwemmen (woensdag en donderdag) Privé-zwemlessen Het voordeel van privé-les is dat u of uw kind indivi duele aandacht ontvangt en vaak sneller leert zwem men dan in een groep. Daarnaast is de wachtlijst voor privé-les minder lang dan voor de groepsles. De lestij den en lesdagen worden in overleg met u ingedeeld. Baby, peuter en kleuterzwemmen (woensdag- en vrijdagochtend) In extra verwarmd water, kun nen ouders al vanaf 8 weken met hun baby komen zwem men. Onder begeleiding van een gediplomeerde juf wor den de kinderen met behulp van liedjes en oefeningen al op jonge leeftijd vertrouwd gemaakt met water. Meer bewegen voor ouderen (donderdag) Onder begeleiding van een gediplomeerde instructri- ce, doet u verschillende oefeningen in ons extra ver warmde water. Kortom: Zwemopleiding voor kinderen en volwassenen (ook privé-lessen) Zwemmen voor zwangeren Baby-, peuter- en kleuterzwemmen Zwemmen op doktersadvies Banen zwemmen Trimzwemmen (16+) Meer bewegen voor ouderen (50+) Cursus zelfredzaamheid Cursus persluchtduiken Aquamix (16+) (combi aquajoggen, circuittraining, trimzwemmen) Precies een jaar geleden zijn we gestart met aero bic-, yoga- en BBB-lessen. Inmiddels kunnen we zeggen dat deze lessen een groot succes zijn. Iedere maandag, woens dag en vrijdag heten wij u dan ook van harte wel kom bij deze lessen. Er wordt gedanst op het ritme van opzwepende muziek en verschillende bewegingen wor den samengevoegd tot een vaste combinatie. Zoals u van ons gewend bent, bieden we een gevari eerd programma aan. Er wordt op elk niveau lesgege ven van high-impact (intensief) tot low-impact (rustig). De lessen zijn dus geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Wilt u graag weten welke aerobicles voor het meest geschikt is? Loop dan even binnen in het sportcentrum en kom gewoon gezellig en geheel vrij blijvend een les meedoen. Aerobics zorgt voor een goed figuur, een uitstekende conditie en een gezonde dosis 'fun'! Overgewicht ontstaat wan neer we méér energie inne men dan we verbruiken. Wie wil afvallen, moet dus zorgen dat hij méér energie verbruikt dan wordt aangeleverd. Dat kan op twee manieren: door minder te eten, en door veel te bewegen. De combinatie van sporten en diëten is echter de meest doeltreffende en gezonde manier om af te slanken. En daarom start De Koornmolen een cursus 'verantwoord afslanken'. Leden van ons sport- en aerobicscentrum ontvangen een op maat gemaakt sportschema waar mee we de overtollige pondjes tegen zullen gaan. De cursus wordt begeleid door een sportinstructeur en dië tiste, die u advies en steun geven. U wordt elke week gewogen en uw gewicht wordt in een persoonlijk pas poort met een grafiek bijgehouden. Bovendien wordt het vetpercentage gemeten. Heeft u interesse in dit nieuwe programma? Vraag dan even meer informatie bij ons sportcentrum. De Koornmolen bezit over een ruime zaal die gebruikt kan worden voor zowel sportieve-, als feestelijke- en vergaderactiviteiten. De zaal is in juli 2004 verbouwd en heeft nu een oppervlakte van 250 m2. Op de grond ligt een rood-grijze tegelvloer, waar bij speciale gele genheden mooie bordeauxrode vloertegels overheen gelegd kunnen worden. Daarnaast is de zaal voorzien van grote ramen, die met nette gordijnen te verduiste ren zijn. Zo krijgt de zaal precies de uitstraling die u wenst. Een van de andere voordelen van een bijeenkomst op De Koornmolen is dat het met de auto uitstekend te bereiken is. Daarnaast beschikken we over voldoende gratis parkeergelegenheid, is er een aparte garderobe en zijn er voldoende sanitaire voorzieningen. Ten slot te is het mogelijk te overnachten op de Koornmolen. Uiteraard kunt u de zaal ook koppelen aan diverse arrangementen. In deze arrangementen combineert men een vergadering of bijeenkomst met leuke sportieve acti viteiten of een diner. Brasserie 't Graanhuys kan u immers van dienst zijn met het verzorgen van een kopie koffie of thee of zelfs van de gehele catering. Waar kunt u ons vinden? pi* Nieuwerkerk a/d IJssel le Tochtweg Zuid plas weg Zevenhuizen brasserie t de Koornmolen De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen tel: 0180 - 631860 info®koornmolennl www.koornmolen.nl Routebeschrijving: Komend via de A20, de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zevenhuizen' nemen en bij de stoplichten boxen aan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg blijven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten »i L direct linksaf,* Via de Al2 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen na het Texaco benzinestation bij de stoplichten rechtsaf,* CN219) de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweemanspolder. Wanneer u deze weg ee tijdje volgt ziet u aan uw rechthand bungalows en daarna een groot gebouw met het bord van L-in dal GreenParks 'De Koornmolen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevesüg^

Hart van Holland | 2004 | | pagina 18