DUIZENDSTE WONING OPGELEVERD IN NESSELANDE KAMPIOENE NYNKE PEREBOOM IN DE BLOEMEN BEHHHTMurrn hobbyistenmarkt UNICEF KINDER KLEDING- EN SPEELGOEDBEURS VERJAARDAGSDISCO 'EUGDDISCO Het is weer tierfstweek bij BAC P' VISSER EN ZN. H'erfenfe Moederlijke Lees de ""neembare editie» Winnen verveelt nooit Zie pagina 9 Spannende tijden voor Dierendal Zie pagina 17 Acrobaten staan voor paal Zie pagina 22 zie pagina 13 Kiik voor onze a(|vertentie ij&wï °P Pagina 13 °P pagina 13 Verleiding W- IJKS IN 2 9.0 0 0 tyk voor onze 27e jaargangv nummer 1095 N 6 oktober 2004 Zevenhuizen - In de Gerefor meerde Kerk wordt donderdag 7 en vrijdag 8 oktober een kinder kleding- en speelgoedbeurs gehouden. Kinderkleding en goed speelgoed kunnen ingele verd worden op donderdag 7 oktober van 9.00 tot 18.30 uur. De verkoop is op donderdag 7 okto ber van 19.30 tot 21.00 uur en vrijdag 8 oktober van 8.30 tot 11.00 uur. Een derde van de opbrengst is bestemd voor Uni cef. Voor meer informatie: 0180- 633971, 63 3 381 of 079-5932797. Waddinxveen - In "De Padde stoel" wordt vrijdag 15 oktober de verjaardag van DJ Ed gevierd. DJ Ed wordt als DJ 18 jaar en is nu dus ook als DJ "volwassen". De verjaardagsdisco duurt een half uur langer dan normaal: de deu ren gaan open om 19.30 uur, maar er wordt deze keer pas gestopt om 22.30 uur. ledereen van 9 tot en met 15 jaar is van harte welkom. De voorverkoop voor deze disco is op maandag 11 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in de Paddestoel. Waddinxveen - Het Zuidhonk houdt vrijdagavond 8 oktober voor de jeugd van 10 tot en met 16 jaar een disco. Aanvang 20.00 uur, einde 23.00 uur. De entree bedraagt 1,-. Boskoop - In de bibliotheek staan vrijdag 5 november hobby's cen traal. Voor deze dag is men nog op zoek naar creatieve mensen die willen laten zien wat ze thuis zoa' maken. Ook kunnen er werk stukken verkocht worden. Voor meer informatie: 0172-213170. Door Karin Heeren Nesselande - Aan de Marius Richterstraat in Nesselande hin gen zaterdag 2 oktober de vlag gen uit bij twee blokken wonin gen die zeer recent zijn opgele verd. In hun midden, op num mer 67, woont de familie Schuurman; deze familie ont vang de 1000e sleutel in de nieuwe wijk. De majorettes en de fanfare, wethouder Marco Pastors van de gemeente Rot terdam en portefeuillehouder Marijke Sedney van de deelge meente Prins Alexander kwa men allemaal om de familie Schuurman de symbolische sleutel te overhandigen. Toen een complete fanfare met majorettes de straat kwam in marcheren werden Christiaan en Eline, samen met hun zoontje Jaron, toch even wat zenuwachtig. Een heel leger fotografen kwam in het kielzog van de wethouder en portefeuillehouder mee. Het huis behoorde tot een project van Bouwfonds, deze firma was dan ook ruim vertegenwoordigd. Wet houder Marco Pastors overhandig de het paar de sleutel en daarna was de spanning er snel af. Zij poseerden en gaven interviews alsof zij nooit anders hadden gedaan terwijl Jaron met de veel te grote sleutel de deur probeerde open te maken. Ook werden er nog twee boodschappen tassen gebracht door een vertegenwoor diger van Albert Heijn, die binnen kort een vestiging zal hebben in Nesselande. Christiaan en Eline Schuurman wonen momenteel nog in Rotter dam IJsselmonde, in een portiekflat op de vierde etage, zonder lift. Zij zijn heel gelukkig met hun nieuwe koopwoning in Nesselande, vooral voor hun zoontje Jaron van twee jaar en met nog een kindje op komst, dat naar verwachting in december geboren zal worden. Een prachtig huis, precies op maat, met een half open keuken en lekker de ruimte. Boven voor ieder eigen slaapkamers en de tuin grenst aan een mooi stukje water. "Er moet wel een hek komen voordat Jaron in de tuin mag spelen," zo vertelt Eline, "Maar verder is alles per fect." De familie Schuurman heeft al ken nis gemaakt met de nieuwe buren, veelal ook jonge gezinnen dus ze hebben er alle vertrouwen in dat zij goed zullen aarden in de nieuw bouwwijk. Ook woont er al wat familie dichtbij, in Nesselande zelfs. De familie Schuurman ziet de toe komst vol vertrouwen tegemoet. Door Karin Jongkind (TekstUeell Waddinxveen - In het weekend van 25/26 september werd Nynke Pereboom Nederlands Kampioen schieten op het onderdeel 'klein kaliber geweer drie houdingen'. In deze Olympische discipline schieten alle deelnemers drie keer twintig schoten in staande, liggende en knielende positie. Nynke was niet alleen de beste na de drie onder delen maar verbeterde ook nog eens het nationale record. Het oude record stond al zes jaar. Wethouder Dorenda Gerts feliciteerde Nynke en haar ouders vorige week vrijdag met het behaalde resultaat namens het gemeentebestuur. De ouders van Nynke zeiden bijzonder trots te zijn op hun dochter, die met het succes in de schietsport in de voetsporen treedt van haar broer Niels. In een korte toespraak gaf de wethouder aan hoe belang rijk sport is, vooral voor jongeren. "Het behalen van een Nederlandse titel door een plaatsgenoot zet hopelijk andere Waddinxveense jongeren ertoe aan te gaan spor ten of zich intensiever met hun sport te gaan bezighou den," aldus Dorenda Gerts. De prestatie van Nynke Pere boom is opmerkelijk. Vooraf had ze er zelf geen rekening mee gehouden dat ze na de drie onderdelen van haar dis cipline op een eerste plaats zou staan. "Ik train pas vier maanden op dit onderdeel en had daarom geen hoge verwachtingen. Hopelijk komen er na deze titel nog meer successen."

Hart van Holland | 2004 | | pagina 1