I Sandd f INPAKKER/-STER JRW ^Kwekerij A. Reijm b.v. SELEKTMAIL ADVERTENTIEVERKOPER (m/v) Bel vrijblijvend het Hart van Holland!! Tel. 0180-632289 r Productiemedewerker (m/v) bezorgers voor de B-slag van een postwijk Onze medewerkers zijn u graag van dienst. Anthurïum kwekerij PETER EVERS zoekt voor haar potplantenkwekerij Op zoek naar flexibel werk bij u in de buurt? Parttime Fulltime zoekt Postbezorgers in Zevenhuizen 0182-517799 pagina 24 Hart van Holland 6 oktober 2004 Kwekerij Ichtus VOF Van Hasseltweg 12 2751 GZ Moerkapelle is een moderne kwekerij, gespecialiseerd in de teelt van snij- anthuriums en snij-phalaenopsis. Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar: - Fulltime medewerker voor alle voorkomende werkzaamheden - Parttime medewerk(st)er voor oogst- en verpakkingswerkzaamheden Voor meer informatie of een afspraak kunt u contact opnemen met de heer B. Boevée, tel. 06-22563534 of 079-5933534 Wij zijn een middelgrote kwekerij voor snijbloemen met 8 personeelsleden en i.v.m. de zwangerschap van een van de inpaksters hebben we een vacature voor een - Fulltime, maar parttime is ook mogelijk. - Ervaring is een pre,maar niet noodzakelijk. - Het werk is licht en schoon en de werktijden flexibel. Interesse? reageer dan bij: Peter Evers, tel. 079-5931167 Van Hasseltweg 3, Moerkapelle Bij interesse of meer informatie, kunt u bellen met: Gerrit van den Hoek, 0180-631857 of 06-55777017 Arend Reijm, 0180-632776 A. Reijm b.v. Tweede tochtweg 72 2913 LS Nieuwekerk a/d IJssel Selekt Mail Nederland is een postbedrijf dat voor andere bedrijven geadresseerde post bezorgt door het hele land. Het hoofdkantoor van Selekt Mail Nederiand is gevestigd in Utrecht. Door het land heen beschikken we over drie over slagcentra en meer dan hon derd depots waar vanuit mail wordt bezorgd door 5000 mailbezorgers. Selekt Mail Nederland levert een hoge bezorgkwaliteit tegen een redelijke prijs. Wilt u meer weten? Surf naar onze website www.selektmailnederiand.nl Depot Zevenhuizen van Selekt Mail Nederland zoekt in Nesselande (postcode 3059) Als bezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen postwijk of in een postwijk bij u in de buurt. Wij bieden een prima vergoeding en de mogelijkheid uw tijd in te delen binnen twee tijdsvakken: A: Bezorgen van maandag t/m woensdag 21.00 uur. B: Bezorgen van donderdag t/m zaterdag 21.00 uur. Als bezorger bent u in het bezit van een fiets, brommer of auto. Senioren nodigen wij van harte uit om te reageren. Wilt u als bezorger aan de slag in een postwijk bij u in de buurt? Neem dan contact op met ons depot op nummer 0180-633805. U kunt ook reageren per e-mail zev130@selektmailnederland.nl °èkr0 """he, I VQn Holl Het weekblad Hart van Holland zoekt op korte termijn een gedreven en ambitieuze die ons relatief kleine en enthousiaste team wil komen versterken en mee wil werken aan de verdere uitbouw van ons blad. Wij denken aan iemand die: een afgeronde middelbare schoolopleiding heeft; ervaring heeft in de advertentieverkoop; in staat is om doelgericht en planmatig te werken; ten opzichte van de (potentiële) klanten een adviserende rol kan vervullen, waarbij de commerciële doelstellingen niet uit het oog worden verloren; de Nederlandse taal in woord en geschrift uitstekend beheerst; over een eigen auto beschikt. Als u zich in deze functie herkent, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie binnen tien dagen te zenden aan: Hart van Holland Postbus 85 2760 AB ZEVENHUIZEN Telefoon: 0180 - 632289 Contractbasis Per direct Elke dinsdag en vrijdag Bekend in bezorggebied Flexibel inzetbaar Spreekt dit u aan, twijfel dan niet en meldt u aan als flexibele postbezorger bij Sandd. Voor meer informatie kunt u bellen met: bezorgersgouda@sandd.nl www.sandd.nl Hier uw vacature???

Hart van Holland | 2004 | | pagina 24