OPNIEUW WINST MOERKAPELSE A-JUNIOREN SCHAKERS PAKKEN PUNT OP DE VALREEP KRAAN WINT HERFSTDAG HSW w. BERKELAAR OUDEREN- KAMPIOEN HZM CLUBKAMPIOENSCHAPPEN LOVE 70 VERLIES BE FAIR VOLLEYBALDAMES MONSTERSCORE VOOR F-JES WSE K0RBIS A3 KAMPIOEN! KLAVERJASSEN BIJ DE PADDESTOEL SMURFENVOET BAL BIJ WSE DISCOVERY CHARTER RUN DIPLOMA- ZWEMMEN PUZZELRIT Hart van Holland 6 oktober 2004 pagina 25 SPORT Voetbal Tennis Clubkampioenschap Atletiek Volleybal Voetbal Korfbal Ruime zege Korbis 1 Moerkapelle - De Moerkapelse A- junioren boekten afgelopen zater dag hun tweede overwinnin in suc cessie. Door de 4-2 winst bij Vep werd daardoor met 7 uit 4 opge klommen naar een positie in de bovenste middenmoot. In een leuk duel werd vooral in de eerste helft goed gespeeld en afstand geno men met 1-3. Door goals van Timme Ham, Kemal Boutasgount, Niels de Zwart en Jaron van Dom- mele kwam de algehele voorhoede tot scoren. B1 raakte de afgelopen week maar liefst zes punten kwijt, omdat twee tegenstanders in een lagere poule waren geplaatst. Dit weerhield B1 er niet van om het uit een hogere poule gekomen Linschoten B1 met 2-1 te verslaan. Voor de beide C-teams was minder succes weggelegd, beide verloren hun duels. C1 was vooral voor rust (0-3) niet opgewassen tegen Soccer Boys C2. Na rust werd wel driemaal gescoord, maar de tegenstander deed dit ook, eindstand 3-7. C2 kwam tegen BVCB C4 wat sneu weg. Na rust wist C2 een 3-1 achter stand ongedaan te krijgen, maar in de slotfase trok BVCB met 4-3 de winst toch nog naar zich toe. In het duel tussen Olympia D3 en D1 stond die 3-4 eindstand ook op het scorebord, maar nu was het wel Moerkapelle die aan het langste eind trok. E1 leek bij een 3-0 achterstand bij rust op een nederlaag af te steve nen. Door twee goals van Davey Jager en Tim Koorevaar en goed keeperswerk van Lorenzo Sloof werd toch nog de verdiende 4-4 bereikt. E2 was niet opgewassen tegen Esto E4 en leed met een 2-6 nederlaag het eerste puntenverlies va dit sei zoen. Voor de F1 pupillen was bij Schoonhoven F2 eveneens geen succes weggelegd. Na de winst van vorige wek moest nu met 4-0 de eer aan de tegenstander worden gelaten. Waddinxveen - Het externe schaak seizoen is afgelopen donderdag van start gegaan. Het tweede team van WSV trad aan tegen het twee de team van Krimpen a/d IJssel. De thuisploeg kwam op een 1-0 voor sprong, de bezoekers lieten zich echter niet van de wijs brengen en kwamen met 4-2 voor. Maar het team toonde veerkracht door met 4-4 gelijk te spelen en in ieder geval een matchpunt aan deze wedstrijd over te houden. Aan de top van interne competitie veranderde er na ronde vijf vrij wei nig. Koploper Erik Hennink en nummer 2 Rene Roelofs speelden een spannende partij die in remise eindigde. Ook in de partij tussen Bart van Putten en Jeroen Eijgelaar was er geen winnaar. Wilbert Mou nts klom naar de 2e plaats. Bar- thold Jansen bezet na de vijfd ronde de derde plaats. Hij won in zijn partij tegen Nico Dannis een stuk, waarna Nico opgaf. Hans van Woudenberg en Ronald Dannis lie ten elkaar weinig toe en de partij eindigde in een gelijkspel. Bert van de Knaap stond tegen Arjan Hen nink iets minder, maar kon remise afdwingen. Randy Girdhari delfde afgelopen donderdag tegen Leo van de Haven het onderspit. Wim Hennink won van Teun van de Lin den. Bij Jan Kraijesteijn en Henk van Erk was remise de uitslag. Hans van Offeren won in een snelle par tij van Jeroen van de Veen. Adriaan Langerveld kwam tegen Jaap van de Heijden onder grote druk te staan en gaf op. Volgende week gaan de schakers weer verder en vrijdag 8 oktober speelt WSV 1 een uitwedstrijd tegen RSR Ivoren Toren 3. Overige uitslagen: J. Smit-H. Erke- lens 1-0; T. Goor-J. v.d. Bom 0-1; A. Kardol-J. Muit 0,5-0,5; W. v.d. Hoek- H. Stam 1-0; A. v.d. Starre-D. van Offeren 0,5-0,5; H.E. van Offeren-P. Eymaal 1-0. Stand: 1. E. Hennink, 2. W. Mourits, 3. B. Jansen, 4. J. Eijgelaar, 5. R. Roelofs. Waddinxveen - De jaarlijkse herfst- dagwedstrijd bij de Hengelsport- leniging Waddinxveen is gewon nen door Herman Kraan. De Van er Stelt-cup, beker voor de groot- ging naar Hennie de Kwaad- steniet voor zijn brasem van 51 cm. werd gevist in de Amsteldrecht de vangst was goed. Zestien eelnemers vingen gezamenlijk ruim 45 kilo witvis, hoofdzakelijk voorn- Herman Kraan viste zich "aar de eerste plaats met 11.750 9ram. Hennie de Kwaadsteniet 0 9de op ruime afstand met 5.460 9"am en derde werd Frans van «eenderen met 4.330 gram. De plaatsen vier, vijf en zes werden met minimaal onderling verschil ingenomen door Martin van Leeu wen (3.600 gram), Rinus Reichard (3.580 gram) en Rob Jenner (3.510 gram). Op zaterdag 16 oktober gaat de wintercompetitie van start. Deze bestaat uit tien wedstrijden (er zijn twee afvallers), die allen op num mer worden gevist. Het inschrijf geld bedraagt 10,-. De eerste wedstrijd wordt in de Oude Rijn gevist. Het vertrek is om 7.00 uur vanaf station NS. Voor meer infor matie: 0182-615225. Va enhuizen - De 21e wedstrijd van u Seniorenkampioenschap 2ph n9e'vereniging Zevenhui- en-Moerkapeiie werd gevist op 21 Pennber in het Lage Bergsche tn. len deelnemers vingen in Dlapt 15-4°0 gram vis. De eerste Onn Was voor Berkelaar met niet 5 oirm' tweede werd J. Klomp van rC 9ram en derde werd J. n ongen met 1.800 gram. WeHc+e wedstnjd en tevens laatste temk werd gevist op 28 sep- dedennV6! Rotte (Balke9at'- Er in t' deelnemers aan mee, die vann B5-850 gram vis wisten te |aJtn' w- Berkelaar ving in de gram WedstriJ'd ™aar liefst 25.850 kPo ,VIS en werd hiermee eerste. 14 lnne werd J. Rijnbende met (toart ®ram en derde werd J. de De d?etl2-500 gram. eindstand is als volgt: 1. W. Ber kelaar (126.900 gram), 2. J. Rijnben de (113.300 gram), 3. J. Klomp (91.300 gram). De dertiende wedstrijd van het Clubkampioenschap werd gevist in de Oude Rijn bij Bodegraven. Er deden 11 deelnemers aan mee die een matige vangst bij elkaar visten: 23.640 gram. Eerste werden J. Klomp en J. Wiersma, ieder met een gewicht van 3.020 gram vis, derde werd J. Visser met 2.960 gram en vierde werd J. Rijnbende met 2.680 gram. De volgende wedstrijd is op zater dag 16 oktober en dan wordt er gevist in de Heimanswetering. Ver trek om 7.00 uur vanaf de parkeer plaats La Baraque. Voor meer infor matie: www.h-z-m.com. Waddinxveen - Wijk- en Speeltuin vereniging "De Paddestoel" houdt vrijdagavond 8 oktober een klaver- jasavond. ledereen is van harte wel kom vanaf 19.45 uur aan de Lijster besstraat 18. De entree bedraagt voor leden 1,25 en voor niet-leden 2,-. Moerkapelle -0 Bij tennisvereni ging Love 70 hebben de afgelopen week de clubkampioenschappen in de single plaats gevonden. Bij de dames heeft Renate Rutgrink de titel veroverd door met overtuigen de cijfers te winnen van Kim Bakker (6-0 6-1), Renate deed voor het eerst sinds lange tijd weer mee en zij heeft haar visitekaartje afgege- De finales van de herenpartijen zijn vanwege het slechte weer pas in de loop van de week gespeeld en niet op het geplande finaleweekend. Alle poulewedstrijden konden door de week 's avonds gespeeld wor den, aangezien er, sinds het begin van het seizoen, op twee banen verlichting is. Door het grote aantal aanmeldin gen zijn de wedstrijden bij de heren in twee categorieën gespeeld. De categorie B heeft Rik den Hartog gewonnen, een hele prestatie aangezien hij pas een paar maanden tennist. De catego rie A is gewonnen door Marco van der Loos, die zich clubkampioen van Love '70 mag noemen. Hij won met 6-4 en 6-3 van Henk Huisman. Waddinxveen - Bij voetbalvereni ging WSE zijn zaterdag 9 en 16 oktober smurfentrainingen. Alle jongens en meisjes van 3 tot 5 jaar zijn welkom op deze gratis trainin gen. Er wordt 's ochtends om 10.45 in de kantine van WSE verzameld, de training vindt plaats van 11.00 tot 12.00 uur. Voor meer informa tie: telefoon 0182-614710. Harwich -- Een delegatie van 17 lopers en 4 wandelaars van Antilo pe nam op zaterdag 2 oktober deel aan de 10e Discovery Charter Run te Harwich in Engeland. De deelne mende Antilopers liepen allemaal een prima race met als uitschieters Bastiaan Bretveld die eerste werd op de 3 EM in 19:42 min, Auke Leen die beslag op de tweede plaats wist te leggen op de 10 Em in 1:11:15 uur in de category M55 en Yvonne Teunissen die derde werd op de 5 EM in 43:41 min. in de category V40. Waddinxveen - In Gouwebad de Sniep is op zaterdag 25 september gezwommen voor het A-diploma. Er waren 27 kandidaatjes, die alle maal zijn geslaagd: Yentel Verkerk, Amber Verkerk, Linda de Korte, Evert Kwakernaak, Frank Hofman, Isabel Broers, Kenny Gerlag, Thijmen Kraak, Ronald van Noort, Jannes van Pelt, Kim de Pater, Jasmijn Sijtzema, Mike Eter man, Kiki Stolwijk, Luc Naafs, Niels Siersema, Nathalie Doornbos, Ana- ysha Verwey, Bart Stark, Adrianne van der Velden, David Zandbergen, Els van Gils, Elsa van Gils, Rami Shouka, Leander Doornenbal, Pie- ter-Paul Bregman en Ruben Wijker. Nieuwerkerk - De Skymasters uit Nieuwerkerk organiseren voor vrij dagavond 8 oktober een puzzelrit. Ook niet-leden zijn van harte wel kom om kennis te maken met deze sport.Inschrijven kan vrijdag vanaf 19.45 uur in Sportcomplex Park- zoom te Nieuwerkerk. De eerste auto vertrekt om 20.00 uur. Voor meer informatie: http://www.sky- masters.nl en http://go.to/puzzelrit. Waddinxveen - Be Fair dames 1 is er niet in geslaagd de eerste uitwed strijd tegen Leython 1 winnend af te sluiten en heeft de volle winst aan de gastvrouwen moeten laten. Coach Michael van Maaren liet dezelfde basis als vorige week star ten en dit team ging goed van start. Snel spel bleek onderdeel van de wedstrijd ën Be Fair verkeek zich hier op. De kleine voorsprong werd uit handen gegeven en Leython drukte door. Met 25-17 was de eer ste set gespeeld. In de tweede set een kleine aanpassing op de diago naalpositie met de wissel van Astrid de Jong en Be Fair begon enthousi ast. De set ging gelijk op, maar er werden teveel passende fouten gemaakt en de setwinst ging wederom naar Leython met 25-20. In de derde set kwamen de gast vrouwen in hun spel en beschikten over een aantal dames met een ste vige service. Be Fair kreeg deze niet onder controle en ondanks een prachtige middenaanval van Jac queline van den Berg, die binnen de drie meter geslagen werd, was de strijd gestreden bij 25-15. Be Fair zette alles op alles, coach Van Maa ren wisselde Marit de Heus op het midden erin en het zag er even naar uit dat de eer gered kon wor den. Maar wederom zorgde de sterke opslag van Leython en de zwakke pass van Be Fair ervoor dat de winst in Leiden bleef met 25-21. Daar Van Maaren vanaf deze week de volledige beschikking heeft over al zijn speelsters, kan het met Be Fair vanaf heden alleen maar beter gaan. Waddinxveen - W.S.E. F-1 en F-2 zetten afgelopen weekend een monsterscore op het bord. Voor Groeneweg F-4 was het een meer dan ongelijke strijd tegen de F-1 van W.S.E. Het werd 11-1 voor W.S.E, met als uitblinker Davey Grimmeli- us. Davey speelde niet alleen goed, maar scoorde ook driemaal. W.S.E. F-2 won met maar liefst 17-0 van Bodegraven F-4. W.S.E. E-1 moest met 1-7 het onder spit delven tegen het betere Be Fair E-2. E-2 speelde vooral de tweede helft goed tegen VEP E-4: 8-4 winst, waaronder twee doelpunten van Xaviera van Es. W.S.E. D-1 verloor met 4-1 van Stol wijk D-1 en ook D-2 verloor. Zij speelden tegen Jodan Boys D-7 en het werd 5-2. De meisjes junioren verloren met 0- 5 van DSVP. Bij W.S.E. C-1 waren Stanley Looije en Jelle de Boer de uitblinkers tegen Haastrecht C-1. Door goed teamwerk werd er met 2-4 gewon nen. C-2 verloor met 5-1 van Zwammer- dam C-1 W.S.E. A-1 won met 2-0 van lijst aanvoerder Schipluiden A-1. Een knappe prestatie. A-2 tenslotte kwam met een 9-2 nederlaag terug. Zij speelden tegen Nieuwerkerk A-3. Waddinxveen - In een spannende wedstrijd tegen WION uit Rotter dam wist Korbis A3 het kampioens schap binnen te halen. De ploegen gingen gelijk op en pas in de slot fase kon de kampioensploeg de voorsprong uitbouwen. Uiteinde lijk werd het 11-6 en konden de bloemen in ontvangst worden genomen. Met dit resultaat is de A3 de eerste kampioen die Korbis dit veldseizoen binnenhaalt. De A1 speelde een zeer sterke wed strijd. PSV werd met 19-10 aan de kant gezet. Korbis B1 hoopte op een stunt tegen het sterke Fortuna, maar de ploeg uit Delft trok de winst met 12-9 naar zich toe. De A4 had geen probleem met Reeuwijk A1 (11-6). Ook de C5 en de F1 kon den gemakkelijk de korf vinden, beiden wonnen maar liefst met 13- 0 en 12-0. Als laatste pakte de D1 nog een puntje door met 4-4 gelijk te spelen tegen Nieuwerkerk. Korbis had weinig moeite met ONDO uit Middelburg. Wat de ploeg van Ronald Pieck wel parten speelde was de straffe wind die over het veld waaide. Beide teams hadden moeite de korf te vinden. Dit resulteerde in een ruststand van 4-4. Maar in de tweede helft, met de wind in de rug, kwam de doel- puntenmachine van Korbis op gang. ONDO gaf Korbis veel ruimte om te spelen en er werden veel reb- ouds gepakt. Hierdoor kon er lang worden aangevallen. Ko, bis liep uit naar een voorsprong van drie pun ten en gaf dit niet meer uit handen. Door twee belangrijke doelpunten van Stefanie Visser werd de eind stand bepaald op 14-8. De doelpun ten werden gemaakt door Marco van Leeuwen (4x), Gerben Wijnstra (3x), Stefanie Visser (3x), Reiner Molenaar (2x) en Mels Gravelano (2x). Kobis 2 speelde een lastige wed strijd tegen Vriendenschaar uit Har- dinxveld Giessendam. Na een achterstand in de rust (4-12) begon het team het eigen spel te spelen en kwam het vertrouwen terug. Er was niet genoeg tijd om de score in Waddinxveens voordeel om te bui gen. Er werd met 12-16 verloren.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 25