Samenwerking Rabobank en Dorpshuis Op Moer Zevenhuizen - Moerkapelle Olie weer vol in beeld Waarschuwing! Nieuws Voor: 2,2%* Netwerken tijdens opnames Nederland in Bedrijf Bankieren voor Senioren Rabobank Effecten De bank waar je lid van wordt Speciale aanbieding! Van: 3,2%* Weeknieuws Hart van Holland 6 oktober 2004 Accepteer geen hypotheekofferte voordat u met ons heeft gesproken. Bel voor een afspraak met (0180) 63 73 53. 6e jaargang nummer 280 Telefoonnummer Algemeen: Verzekerinoe Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Rabobank Afgelopen week is de samenwer kingsovereenkomst tussen Dorps huis Op Moer in Moerkapelle en Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle ondertekend door Hans Jonker, voorzitter Op Moer en Jappie van der Heide, manager Particulieren van de Rabobank. Hans Jonker verteld: "De insteek van de overeenkomst is dat beide organisaties elkaar ondersteunen en versterken. Dit kan door promotionele activiteiten te ontplooien, maar ook door het mee denken met ontwikkelingen van het dorpshuis". "De Rabobank vindt het belangrijk om maatschappelijk actieve en belangrijke organisaties zoals het Dorpshuis Op Moer te ondersteunen. Daarom hebben we ook een derge lijke overeenkomst met Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen gesloten", ver teld Jappie van der Heide. De meeste aandelenbeurzen begonnen de verslagweek in mineurstemming, maar trokken gaandeweg weer bij. Per saldo ble ven de koersrendementen beperkt tot een winst of verlies van minder dan 1%. Alleen de Japanse Nikkei index viel op met een negatief ren dement van ruim 2%. Zoals de afgelopen maanden wel vaker het geval was, was ook deze week de olieprijs de belangrijkste fac tor voor de koersontwikkeling op de aandelenbeurzen. Met een prijs die even boven USD 46.50 per vat ruwe Brent-olie uitkwam, bereikte de olie prijs een nieuw recordniveau. Deze week zorgde vooral onrust in Nigeria voor een hogere olieprijs. Nieuws over vermeende vredesbesprekingen tussen de Nigeriaanse regering en rebellen en onverwacht hogere olie voorraden in de VS zorgden er later in de week voor dat de oliemarkt weer wat tot rust kwam. Op macrogebied trokken vooral ver- trouwenscijfers de aandacht. Het Ame rikaanse consumentenvertrouwen liet een onverwachte daling zien, mede als gevolg van de dure olie en de tegenvallende ontwikkeling van de Amerikaanse werkgelegenheid. Daarentegen vielen Europese ver- trouwenscijfers mee. Het vertrouwen van Duitse producenten was iets hoger dan verwacht, maar met name het Franse producenten- en consu mentenvertrouwen vielen mee bij de verwachtingen. Omdat de Euroland inflatie relatief laag blijft (2.2% in sep tember), verwachten wij dat de ECB de Europese basisrente de komende maanden onveranderd laat op 2%. De Nederlandse beurs hield goed stand in het doorgaans moeilijke 'pre- announcement season', waarin winst waarschuwingen het sentiment vaak onder druk zetten. Ook nu kwamen diverse bedrijven met winst- en/of omzetwaarschuwingen, waaronder AS ML. Daarbovenop bereikte de olie prijs nieuwe hoogtepunten, iets waar de aandelenbeurzen de laatste weken negatief op reageerden. Hoe wel de koersen wel wat wegzakten, bleef de daling binnen de perken. Bron: IRIS Research Hypotheekrente 1 jaar vast met Nationale Hypotheek Garantie. Rentewijziging voorbehouden. Ruim 400.000 kijkers stemden zon dag af op de eerste aflevering van het nieuwe wekelijkse tv-programma Nederland in Bedrijf van RTL 5. 'Bijzonder, dit netwerken tijdens de bij eenkomst in het World Trade Center rond de opnames', aldus één van de 250 gasten van de Rabobank over het rela tieprogramma vóór en na de opnames van de eerste Nederland in Bedrijf. In de eerste uitzending stond het thema 'Groente en fruit' centraal. Onze klant, Theo Ammerlaan vanThemato in Berkel en Rodenrijs heeft deelgenomen aan deze discussie. Hij is in contact geko men met een zeer innovatief idee: de Geslotenkas. De Geslotenkas is de enige energiebesparende maatregel die ook nog eens productieverhoging geeft. Er volgen nog tien uitzendingen, bij drie uitzendingen zal het Agrarisch Adviesteam met klanten vertegenwoor digd zijn. Hieronder een overzicht van de volgende vier opnames in oktober. De overige uitzendingen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd op deze pagi na. Datum -10 oktober -17 oktober - 24 oktober -31 oktober Onderwerp Vlees Drank Biobrandstoffen De kip en het ei Het betalingsverkeer brengt steeds meer nieuwe diensten met zich mee, waardoor u steeds sneller en gemakkelijker geld kunt opnemen en betalen. Deze modernisering is voor veel senioren lastig. Rabo bank Zevenhuizen-Moerkapelle is zich bewust van dit gegeven. Daar om willen wij de senioren die inte resse hebben in internet- of tele bankieren van harte uitnodigen. Op onze bank kunt u van één van onze medewerkers een demonstra tie krijgen over deze nieuwe manieren van bankieren. Het grote voordeel van bovenstaande diensten is het gebruiksgemak. Naar de bank komen voor overboekingen, betalingen, enz. is niet meer nodig. Met internetbankieren kan dit alles vanachter uw eigen pc gedaan wor den. Zelfs beleggingen kunnen via deze weg geregeld worden. Het enige wat nodig is, is een bankpas, een com puter en een verbinding met internet. Als u daarover beschikt kunt u bij de Rabobank een Rabox® bestellen, met daarin toegang tot internet en de Random Reader. Een andere aantrekkelijke dienst van de Rabobank is de Rabofoon. Met de Rabofoon kunt u via de telefoon geld overboeken tussen uw eigen rekenin gen. Verder kunt u altijd opvragen hoeveel er op uw betaalrekening of spaarrekening(en) staat en nagaan welke bedragen zijn afgeschreven of bijgeschreven. Als u wat meer wilt weten over deze nieuwe manieren van bankieren staan we u graag te woord. Kom gerust eens langs in de bankhal! We hebben twee pc's met internet gratis voor u ter beschikking staan. voor u, van en door uw bank 'Call me back' op Rabobanksite De adviesmodule Lenen op www.rabobank.nl is uitgebreid met een 'bel mij hierover op'-button. Gebruikers kunnen aangeven of ze direct of op een later tijdstip willen worden teruggebeld. 'We maken in de actie Lenen gebruik van een directe koppeling tussen contact via internet en de Rabolijn', legt Jelle Piersma van de Virtuele Bank uit. 'Op internet stond al een verwijzing naar de Rabolijn, voor mensen die willen weten hoe veel ze kunnen lenen en wat dat per maand gaat kosten. En nu kun nen ze met vragen over lenen ook worden teruggebeld door een medewerker van de Rabolijn. De telefoonkosten zijn voor rekening van de Rabobank.' Dag van de supermarkt 350 mensen rijden vandaag in zes bussen door het land om twintig innovatieve ondernemers te bezoe ken tijdens de 'Dag van de super markt'. De Rabobank heeft exclusief drie bussen tot haar beschikking voor eigen relaties en hun account managers. In elke bus verzorgt een Rabobankcollega een presentatie over de visie op de sector. De dag wordt georganiseerd door het Vakblad Distrifood. Rabobank is hoofdsponsor. Hoe zorgt de ondernemer ervoor dat zijn bedrijf deze moeilijke tijd overleeft? Die vraag staat centraal op de Dag van de Supermarkt Het uitwisselen van kennis tussen ondernemers en Rabobankmede- werkers helpt bij het zoeken naar een antwoord. De Rabobank marktleider in de sector, draagt actief bij aan de discussie op deze dag, als hoofdsponsor én ais discus siepartner. Juist nu is investeren in kennis over de toekomst var branche van groot belang '■o1 ondernemers en onze bank. Bezoekadressei Openingstijden: qeldwinkel Zevenhuizen Rabofoon: Openingstijden: qetdwinkel Moerkapelle Rabo orderlijn: Openingstijden: kantoor Zevenhuizen 0180 6371 Te lefoonnum m er Beleggingsadvi es 0180 591 Adviestijden: 0800-0705 Blokkeren passen/cards: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: Rabo Beleggingsadviesteam

Hart van Holland | 2004 | | pagina 2