Af. diplomazwemmen in de koornmolen LITI E BERICHTEN Marian Koster-de Graaft Michel Alphenaar deHaij vanderWende Probleemoplossers voor liet bedrijfsleven. Hart van Holland 6 oktober 2004 Famï lieberichten Opbaargelegenheid o.a.: Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Boskoop lees verder op pagina 9 GRAFMONUMENTEN EN SiERURNEN r 29.000 exemplaren •ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Een brief, een kaart, een handdruk - soms zonder woorden - of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van hen die ons wilden bemoedigen en troosten in ons verdriet na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, dochter en schoondochter Wij zijn u dankbaar. Moerkapelle, oktober 2004 Johan Koster en kinderen Het was hartverwarmend dat zoveel mensen ons terzijde stonden na het overlijden van onze lieve zoon De overweldigende belangstelling, de woorden van troost en de vele schriftelijke blijken van medeleven maken de leegte en het gemis niet minder, maar geven het gevoel dit verlies niet alleen te moeten dragen. Heel hartelijk dank hiervoor. Henk Alphenaar Opa en oma Alphenaar uit Waddinxveeen Corrie en Ruud van Rosmalen en verdere familie Waddinxveen, oktober 2004 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Zevenhuizen-Moerkapelle, TEL. 0180-328094 OAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Rouwkamers Zevenhuizen: Zuidplasweg 3 Moerkapelle: Akkerweg 84 Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging -.V van «Ier» Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Moek<»,ntlaoweg SO 2665 KB öloiswijk jeawe oen Marian v.d. Bogerd- Kind evenhuizen - In de afgelopen Penode heeft een aantal kinderen «'examen afgelegd voor de ver killende zwemdiploma's. Onder ezicht van de beoordelingscom- issie hebben de volgende kinde- afgel tcjexamen met 9oed gevolg j-jiploma A (zwem ABC): Marit egestein. Amber van der Poort, hnemarije Quartel, Dylan van °,.senburg, Thomas Daalhuizen Y'jay Sookha. Ploma B (zwem ABC): Wesley Stolk, Tim Bakkeren, Henk Verhoef, Sjoerd Holzmuller, llayda Celik, Sha ron van Veelen, Anouk de Leijster, Jimmy de Leijster, Menno Bordes, Myrthe Zwart, Jelle Kortman en Hidde Jacobus. Diploma A (Groene Hart): Benjamin Sanchez en Shannon van den Hoek. Diploma B (Groene Hart): Lobke van Urk, Kim van Dortmund en Natascha Dahles. Zwemvaardigheid: Sylvana Twilt, Job Mook en Lara Suijten. Inbraak: In de nacht van maandag 27 op dinsdag 28 september werd ingebroken in een school aan de Jan Dorrekenskade-oost. Na vernie ling van een ruit wisten de daders binnen te komen en werden enke le ruimtes doorzocht. Vermoedelijk tengevolge van het afgaan van het inbraakalarm zijn de daders gevlucht en hebben zij niets ont vreemd. In de periode tussen 1 en 3 oktober werd wederom in deze school ingebroken. Nu werden ramen geforceerd waarna compu terapparatuur werd ontvreemd. Gebroken pols na val: Op maandag 27 september kwam een 45-jarige vrouw ongelukkig ten val in het Gouwe Bos nadat zij door een hond onderuit gelopen was. Met ver moedelijk een gebroken pols is zij overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis te Gouda, Inbraak: Tussen zaterdag 25 en maandag 27 september hebben onbekenden ingebroken in een bedrijfspand aan de Maarten Schoutenstraat. Met een valse sleu tel werd een laadluik geopend waarna men toegang tot het pand had. Naast wisselgeld werd ook bedrijfsapparatuur ontvreemd. Onder invloed: De politie heeft proces-verbaal opgemaakt tegen een Utrechtenaar, die op 28 sep tember onder invloed van alcohol over de A12 reed. De politie werd door getuigen geinformeerd over de beschonken toestand van de man. Omdat een blaasproef misluk te is een bloedproef afgenomen. Het rijbewijs is ingevorderd. Inbraken: Op 28 september is aan gifte gedaan van diefstal van een laptop met toebehoren vanuit een op de Berkengaarde geparkeerde bestelauto. In de nacht van 28 op 29 september werd ingebroken op het bouwter rein van een kwekerij aan de Abra ham Kroesweg. Het slot van het hekwerk rond het terrein werd opengeknipt. Bij diverse aannemers werden goederen ontvreemd. Wat er precies gestolen is, wordt geïn ventariseerd. In de avonduren van 29 september werden twee mannen overlopen door een schoonmaker in een bedrijfspand op het bedrijventer rein Coenecoop. Na hun ontdek king vluchtten de mannen, waarbij ze achtervolgd werden door de schoonmaker. De schoonmaker staakte zijn achtervolging toen hij werd bedreigd door de insluipers. Containerbrand: Donderdag 30 september hebben tussen 21.00 en 22.00 uur drie containers in brand gestaan. Even na 21.00 uur werd melding van de eerste brand op de Zuidplaslaan ter hoogte van de Plusmarkt. Een getuige zag eerder twee jongens bij de container staan. Korte tijd later onstond er brand. Agenten ontdekten hierna ook een containerbrand aan de Havikhoek. Vervolgens werd een derde ontdekt op het Koningin Wilhelminaplein. Bij "Albert Heijn" fietsten twee jongens weg bij het zien van de politie. Een van de jon gens droeg een zwarte muts. Getui gen kunnen contact opnemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844. Inbraak: in de avonduren van 29 september is ingebroken in een bedrijf op het Coenecoop bedrij venterrein. Uit het pand werden een geldkist en telefoon ont vreemd. Op 2 oktober werd een ander bedrijf door het inbrekersgil de bezocht. De daders braken een deur open en vernielden een twee tal ramen, waarna men uiteindelijk toegang tot het pand kreeg. Ver volgens werd getracht een brand vertragende kast open te breken wat niet lukte. Er zijn twee vluch tende daders gezien; een persoon van ca.1.90/1.95 m lengte, zwart gekleed met bivakmuts en een per soon van ca. 1.70/ 1.75 m lengte met donkere kleding. Zij zijn per auto ontkomen. Vernieling: In de vroege ochtend van vrijdag 1 oktober werd een ruit van een optiek aan het Groens- voorde ingegooid. Een aantal bril len is vernield. De daders zijn ver moedelijk het pand niet binnenge komen. Er worden vooralsnog geen goederen gemist. De politie heeft een buurtonderzoek ingesteld. Getuigen die iets verdachts hebben gezien omstreeks 3.00 uur worden verzocht contact op te nemen met de politie: 0900 - 8844. Inbraken/diefstallen: Op 1 oktober is ingebroken in twee aan het Noordeinde geparkeerde winkel wagens. Uit de wagens werd kassa- geld en rookwaar ontvreemd. Diezelfde avond is gepoogd in te breken in een woning aan de Noordkade. Van de woning werd een ruit vernield, waarna het alarm afging. De dader heeft daardoor zijn poging gestaakt en is gevlucht. Nep-agenten: In de avonduren van I oktober vond een diefstal uit een woning plaats aan het Jan van Bij- nenpad door een man die zich als politieman uitgaf. De dader belde bij de woning aan en deelde mede onderzoek te doen omdat er op de ramen geschoten zou zijn. De man vroeg de bewoonster op het bal kon te helpen zoeken. Korte tijd later verliet hij de woning. De vrouw bleek vervolgens een geld bedrag uit de woning te missen. De dader betrof een blanke man. Leeftijd 35-40 jaar, grijs kort haar. Hij was gekleed in een donkerblau we bodywarmer met op de rug het woord 'politie' in witte letters. Een soortgelijk feit vond ook plaats bij een andere woning aan het Jan van Bijnenpad. Daar werd echter niets ontvreemd. Hier ging het om een lange magere man van ca. 20-30 jaar oud, lengte ongeveer 1.75 m. De politie laat weten dat medewer kers die in burger onderzoek ver richten, zich ongevraagd dienen te legitimeren bij hun werkzaamhe den. Als een dergelijke legitimatie achterwege blijft wordt geadvi seerd naar een dergelijke legitima tie te vragen. Neem bij twijfel tele fonisch contact op met de politie. Inbraak: Tussen 2 en 3 oktober is ingebroken in een flatwoning aan de Wingerd. Men vernielde een ruit van de woning waarna men binnen wist te komen. De gehele woning werd doorzocht. Diverse appara tuur werd gestolen. Bromfietsers op fietspad: De laatste weken is door de politie extra toe zicht uitgeoefend op het onbe voegd gebruik van de fietspaden aan de Gerst- en Linzenakker door bromfietsbestuurders. Hoewel het niet in alle gevallen meevalt om bromfietsbestuurders staande te houden, zijn bij de controles toch II bekeuringen uitgedeeld. De controles zullen steekproefsgewijs worden herhaald. Geldinzameling voor 'patatje': In de avonduren van 3 oktober heeft de politie een drietal knapen aan gehouden, die langs de deur gin gen om geld in te zamelen voor een verzonnen sponsorloop van een voetbalvereniging. De politie werd in kennis gesteld door een Waddinxvener die het verhaal niet geloofde. Uit verhoor is gebleken dat de jongeren enkele euro's 'ver diend' hadden en van het geld een patatje hadden gekocht. Autobrand: De brandweer moest in de avond van 3 oktober uitrukken voor een autobrand. Het voertuig stond aan de Oranjelaan. Een voor bijganger ontdekte de brand en belde de brandweer. Het vuur kon voor de komst van de brandweer gedoofd worden met een brand blusservan een passant. Een onder zoek is ingesteld. Openbare schennispleging: Een bri gadier van politie in Boskoop hield maandag 27 september rond 8.10 uur in zijn vrije tijd, in de bosjes bij het station aan de Parklaan, een 60-jarige man uit Boskoop aan als verdachte van openbare schennis pleging. De man stond met een ontbloot geslachtsdeel tussen de bosjes bij het spoor. Dit werd gezien door twee vrouwen, waar van een 20-jarige op 21 september ook al was geconfronteerd met het schennisplegen door de man. De andere vrouw bedacht zich geen moment en belde haar vader die naar het station kwam en de schen nispleger inrekende. De verdachte is ingesloten. De politie stelt een nader onderzoek in. Inbraak: In de vroege morgen van dinsdag 28 september werd inge broken in een drogisterij aan de Puttelaan. De dader vernielde een ruit en ging er met een hoeveelheid kleingeld uit de kassa vandoor. Controle vreemdelingenwet: Bij een bedrijfscontrole op het Jagers pad in het kader van de vreemde lingenwet werd op 29 september een werknemer aangehouden, die vermoedelijk in het bezit was van een vals paspoort. De man is voor verder onderzoek overgedragen aan de afdeling toezicht van de Vreemdelingendienst Hollands Midden. Belediging politiemedewerkers: De politie maakt proces-verbaal op tegen een Boskoopse vrouw omdat ze op 29 september politiemede werkers beledigde en hinderde bij hun werkzaamheden. De politie bezocht de woning van de vrouw ter aanhouding van een gezochte verdachte van wie werd verwacht dat hij zich bij haar thuis ophield. De verdachte werd niet aangetrof fen. Inbraak: Op 29 september werd ingebroken in een woning aan het Zwanenwater. Door een ruitje in te slaan wist men zich toegang tot de woning te verschaffen. Er werden geld en sieraden ontvreemd. In de nacht van 1 op 2 oktober is ingebroken in een winkel aan de Zijde. Men wist via de achterzijde van het pand binnen te komen. Uit eindelijk gingen de daders er met sloffen sigaretten vandoor. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Vdci ccn btijvfUc hefinncmg Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.degedenktekenspecialist.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 3