m K K N H U I N B MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST (MECHANISCH) Ben je geïnteresseerd? pagina 16 Hart van Holland 20 oktober 2004 Zevenhuizen voor 37,5 uur per week Aarzel dan niet en stuur je brief met cv naar: DEKKER iïiiiiiiiii keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV is een van de grotere aanbieders van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, enz.) en keuken- accessoires (kranen, verlichting, enz.) in Nederland. Als ?roothandel en deels producent biedt Dekker Zevenhuizen BV eukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Om de meer dan 1000 klanten van dienst te zijn, werken op ons terrein van ruim ZO. 000 m2 dagelijks 185 collega's samen, waarvan 70 in de fabriek. Ons streven is de kwaliteit van ons aanbod voortdurend te verbeteren en onze klanten het werk te vereenvoudigen, om zo met elkaar de voorsprong op onze concurrenten steeds verder uit te bouwen. Die werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een goede, collegiale en stimulerende werksfeer, waarin je jezelf niet snel zult vervelen. In het continue proces van kwaliteitsverbetering speelt de Technische Dienst een belangrijke rol. De TD heeft als taak de productie zo efficiënt en probleemloos mogelijk te laten verlopen. Daarbij ligt de focus vooral op preventief onderhoud en de ontwikkeling van betere productie methoden en -systemen. Op dit moment telt het team 6 mensen. Om hen te ondersteunen en de Technische Dienst op een nog hoger technisch niveau te brengen, zoeken wij een: De functie: - zo goed en zo snel mogelijk verhelpen van eventuele storingen in machines en installaties - verrichten van preventief onderhoud - begeleiden van klein onderhoud door de operators - verbeteren van het bestaande onderhoudssysteem, productiesysteem en voorraadbeheer - bestellen van benodigde materialen - opzetten van een onderhouds- en storingsdatabase Wij vragen: - werk- en denkniveau mbo+ - 7 tot 8 jaar werkervaring, bij voorkeur als storings- en onderhoudsmonteur in de buitendienst - kennis van de reguliere office-applicaties - goede communicatieve vaardigheden - goede beheersing van het Engels en redelijke beheersing van het Duits - service- en oplossingsgerichtheid - een grote mate van eigen initiatief, besluitvaardigheid en daadkracht Wij bieden: - afwisselend en uitdagend werk in een bedrijf met een open, informele cultuur - een team waarin je hecht samenwerkt maar toch ook een grote mate van zelfstandigheid hebt - doorgroeimogelijkheden binnen ons bedrijf of het vakgebied - een goed salaris - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een spaarloon- en pensioenregeling en een werkkledingpakket - gunstige werktijden vaardigheden en kennis op hef gebied van lassen, draaien, frezen en pneumatiek Dekker Zevenhuizen BV T.a.v. Bert Kouer Postbus 1 1 2760 AA ZEVENHUIZEN of e-mail b.kouer@dznet.nl Voor meer informatie kun je bellen met P. van Geest, telefoon 01 80 - 637647.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 16