K' 'Wmm NXQUKjjubq BEKERSUCCES VOOR MOERKAPELSE B- EN C JUNIOREN AGON Hl/AB SERVICE BLIJFT AAN KOP DIPLOMAZWEMMEN REANIMATIECURSUS Doe Een Wens zoekt wensvervullers! J TRY OUT CONCERT OPEN KOFFIEOCHTEND MEIDENDAG EERSTE HULP AAN KINDEREN PADDENSTOELEN EXCURSIE INLOOPMIDDAG REUMAPATIËNTENVERENIGING W.S.E. KLAVERJASSEN KLEDINGVERKOOP Hart van Holland 20 oktober 2004 REGIO Voetbal Volleybal Moerkapelle - Voor de Moerkapel- se voetbaljeugd stond er zaterdag jongstleden nagenoeg alleen bekervoetbal op het programma. In een doelpuntrijk duel in en tegen Stolwijk A1 dolf A1 tenslotte met 5-3 het onderspit en is na dit verlies uitgebekerd. Treffers van Alex Vonk, Jilles Eindhoven en Kemal Boutasgount bleken niet voldoende voor succes. B1 daaren tegen mag na de 5-2 winst op Ber- kel B2 wel verder bekeren. Na 1-3 bij rust werd deze eindstand vrij eenvoudig bereikt. Arco Verweij (driemaal) en Stefan Sallevelt waren verantwoordelijk voor de treffers. Voor C1 was tegen Schoonhoven C2 eveneens bekersucces wegge legd. Na een 0-0 ruststand was C1 in de tweede helft sterker en bracht dat door goals van Gino Lali- hatu (tweemaal) en Mick Breedijk met 3-1 ook in de score tot uitdruk king. C2 daarentegen bleef tegen SVS C4 met 2-3 net aan de verkeer de kant van de score. Ondanks tweemaal een voorsprong en best leuk spel lukte het dus net niet. D1 overklaste Alphia D1 vooral in de eerste helft volkomen, de 4-0 ruststand gaf dat ook uitstekend weer. Daarna was de balans wat meer in evenwicht, maar de uitein delijke 6-3 winst kwam niet meer in gevaar. Harmen Verweij, Thomas Roest en Frank van der Bas scoor den allen twee keer. E1 was voor Sportlust E3 veel te sterk en bracht dat in een 16-2 monsterscore tot uitdrukking. F1 tenslotte was niet helemaal opgewassen tegen Linschoten F1. Het 3-0 verlies was terecht, maar een goaltje zou wel verdiend zijn geweest. Boskoop - Koploper Agon H1/AB Sevice speelde vrijdagavond 15 oktober thuis tegen de nummer 2 Delta H1 uit Delft. In de eerste set begon Agon/AB Service moeizaam, maar door met name de goede buitenaanval won Agon/AB Service deze set met 25- 16. De tweede set begon Agon/AB Service dit keer feller. Rolf Koetsier sloeg de ballen er op de diagonaal hard in en de verdediging stond goed. Deze set werd met 25-16 gewonnen. Ook in de derde set bleef de concentratie hoog. Edwin Grootendorst maakte lange series! met zijn service en de blokkeringf aan het net pakte ook de nodige', punten. Wederom setwinst, ditl keer met 25-15. In de vierde sloe gen de Boskopers Delta de zaal uit.l Na een 25-12 overwinning in deze! set bleven de vijf punten in Bos koop. Met deze 4-0 overwinning! blijft Agon H1/AB Service aan kop! in de landelijke derde divisie. De eerstvolgende competitiewed strijd is op vrijdag 29 oktober oml 19.30 uur in Rijswijk tegen! Inter/Rijswijk H2. Waddinxveen - De harmonieor kesten van Muziekvereniging Excel sior uit Boskoop en Muziekvereni ging Concordia uit Waddinxveen geven op vrijdagavond 5 november een try-out concert. Dit concert wordt gehouden om 20.30 uur in het clubgebouw van Concordia 'de Hoge Noot' aan de J.W. Frisoweg 1a te Waddinxveen. ledereen is welkom. Bergschenhoek - In de Nederlands Hervormde kerk houdt de Vrouwen Bijbelkring op dinsdagmorgen 26 oktober een open koffieochtend. Spreker is Tonneke Bijker. Het pro gramma begint om 9.30 uur en ein digt rond 11.00 uur. Kinderoppas is aanwezig. Voor meer informatie: 010-5214626. Rotterdam/Nesselande - In 'de Molshoop' aan de Sigrid Undset- weg 300 in Rotterdam Ommoord is op donderdag 21 oktober een mei dendag voor meiden van 6 tot en met 12 jaar. Van 13.30 tot 18.00 uur kan er samen worden gegeten en 'gechilld'. Meedoen kost 4,- per persoon. Opgeven en betalen kan bij buurthuizen in Rotterdam en de Brede School in Nesselande, tele foon 010-2222675. Waddinxveen - Bij voetbalvereni ging W.S.E. is op vrijdag 22 oktober prijs-klaverjassen in de kantine aan de Willem de Rijkelaan. Aanvang om 20.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 2,-, ook niet-leden zijn van harte welkom. Waddinxveen - Stichting De Gou- webloem houdt woensdag 20 okto ber van 13.30 tot 20.00 uur een kle- dingverkoop in het gebouw aan de Tollenslaan 161. Zaterdag 23 okto ber wordt er tevens een rommel markt gehouden, ledereen is dan welkom van 9.30 tot 14.30 uur. De opbrengst komt geheel ten goede aan het eigen werk. Voor nadere inlichtingen: telefoon 0182-616203. Waddinxveen - In Gouwebad de Sniep is op zaterdag 9 oktober gezwommen voor het B-diploma. Er waren 31 kandidaatjes, die alle maal zijn geslaagd: Stephanie Geers, Amber Lak, Esmée van Soest, Katja Tromp, Loretta van Doorn, Pascal van Meerkerk, Ilse Gareman, Bas Sluys, Julia Samsom, Aafke van Keulen, Karlijn Pranger, Anna van den Meiracker, Joost Ver- duijn, Martijn Karreman, Elise Mod-| derkolk, Dylan Vogelaar, Valescal Bal, Sophie Hupez, Maaike Ouds-| hoorn, Stefanie Boersma, Su-Ann Schouten, Jur Zijlstra, Melissa Anema, Sven van Dam, Mitchell Ooms, Stefan van Gemeren, Lieke van Lare, Bob van der Laan, Jelmer van der Spek, Randall Colla en Leanne Slappendel. Waddinxveen - De werkgroep Rea nimatie Waddinxveen verzorgt bij voldoende aanmeldingen een cursus reanimeren. De cursus vindt plaats op 27 oktober, 3 en 10 november van 20.00 tot 22.00 uur. De lessen staan onder leiding van de heer Ligthart, verbonden aan het Academisch Ziekenhuis te Lei den. Voor meer informatie enl inschrijving: Lydia van Tol, telefoon 0182-619561/06-28566028 Nieuwerkerk a/d IJssel - Vierstroom organiseert in Nieuwerkerk a/d IJs sel de cursus 'Eerste hulp aan kin deren'. De cursus bestaat uit drie bijeenkomsten die, bij voldoende belangstelling, plaatsvinden op 29 november, 6 en 13 december van 19.30 tot 22.00 uur. Deze cursus is bedoeld voor iedereen die met jonge kinderen te maken heeft, op het werk of thuis. Aanmelden kan tot 8 november door te bellen naar Vierstroom-Zorglijn, 0182-594500. Mailen kan ook: ledendiensten ©vierstroom.nl. Gouda - De KNNV, vereniging voor veldbiologie in Gouda en omge ving, houdt op zaterdag 23 oktober een paddestoelen excursie naar de Kaapse Bossen in Doorn. Er wordt vertrokken om 9.00 uur met de auto vanaf het NS station Gouda, Bloemendaalse zijde. De excursie duurt tot ongeveer 16.00 uur. Er zijn geen kosten aan verbonden, behalve een bijdrage in de reis kosten. Belangstellenden zijn wel kom. Voor meer informatie: tele foon 0182-618037. Gouda - Op het patiëntenservice bureau op de Jozeflocatie van het Groene Hart Ziekenhuis te Gouda zijn woensdagmiddag 27 oktober van 14.00 tot 16.00 uur leden van de Reumapatiëntenvereniging aan wezig. Men kan op deze inloop middag vrijblijvend binnenlopen voor een gesprek en meer informa tie. Indien men niet in de gelegen heid is om op dit tijdstip langs te komen, kan er contact opgenomen worden met de secretaris van de Reumapatiëntenvereniging, Bertha Maat, telefoon 0172-210484. Om dit te bereiken moet Doe Een Wens Stichting Nederland hard werken aan haar naamsbekend heid, zodat bij het publiek duidelijk wordt wat de doelstelling is van onze Stichting en om geld te gene reren om al deze wensen financieel te kunnen ondersteunen. Daarom startte Doe Een Wens de campagne 'Word Wensvervuller!'. Tijdens deze campagne, die loopt tot en met december, staan vijf televisieprogramma's over het werk van de Stichting centraal. Op Nederland 2 zullen in het AVRO- programma 'Doe Een Wens' recen te wensvervullingen in beeld komen. Daarnaast praat Angela Groothuizen in de studio met wenskinderen en hun families na over de vervulling van hun liefste wens en hoe zij deze hebben erva ren. Rondom deze uitzendingen pro beert Doe Een Wens ook dacht van het publiek te tr J door het plaatsen van abr's' uitzenden van radio- en 1 mercials en het plaatsen va pers in de diverse regionale delijke bladen. Met de kree wensvervuller! Net als wij- we het publiek op om wensvervul ler te worden door midde jng jaarlijkse bijdrage aan de om uiteindelijk met zn a n meer kinderdromen uit te laten komen. Kijk ook naar programma s-'^ het werk van Doe Een donderdag 28 oktober november om 21.37 uur bij AVRO op Nederland 2. Het hele leven verandert als je te hóren krijgt dat je kind levensbedreigend ziek is. De toe komst wordt opeens heel onzeker. Door het vervullen van de liefste wens probeert de Doe Een Wens Stichting deze kinderen even te laten vergeten dat ze ziek zijn. Momenteel realiseren we zo'n 180 wensen per jaar, maór uit onder zoek is gebleken dat er helaas nog kinderen zijn die wel binnen onze doelgroep vallen, maar nog niet weten dat de Doe Een Wens Stich ting hun liefste wens in vervulling kan laten gaan. Ons streven is om het aantal wensen in 2005 fors uit te breiden. Oftewel, nog veel meer wenskinderen en gezinnen blij maken in een periode dat hun toe komst onzeker is.

Hart van Holland | 2004 | | pagina 26